Skocz do zawartości

ADBL Synthetic Spray Wax


Malinek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, ADBL napisał:

dzięki za test. czekalismy na cos dlugodystansowego. na zimę polecamy kanapkę qw i od czasu do czasu ssw. murowany spokój.

myślę ze bardziej doświadczeni w kosmetyce na pewno maja na zime zabezpieczone auto woskiem typu zimowy  :P ale fakt ssw i na taki woski można śmiało kłaść  :) na pewno poprawi wygląd

 

co do kanapki QW i SSW to sie nie wypowiem bo nie posiadam QW od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś od siebie na temat SSW
Produkt aplikowany dokładnie 09.08 czyli 16 dni temu
Dystans: 1000 km ( ok. 400 km sucho + 600 km mocny deszcz)
Niczym przez ten czas nie wspomagany. W sobote plany były na kompleksowe mycie, ale z racji bardzo słabej pogody jedynie wpadła aktywna piana SG, spłukanie myjką i to wszystko. Później zaczęło już padać :/

Z obserwacji widać ze produkt jeszcze delikatnie kropelkuje ale same krople bardzo słabe. Natomiast gdzie nie gdzie na dachu jeszcze coś fajnie widać :) 
DSC0045JP_qrhepne.jpg

DSC0047JP_qrhepnw.jpg
 

Maska zbliżenie

hghgJPG_qrhepex.jpg

Dach

DSC0054JP_qrhepwx.jpg

Moim zdaniem produkt nie miał lekko, a mimo tego coś tam go jeszcze go widać. Krople z maski -> dachu, dalej przyzwoitce są zrzucane podczas jazdy.
Plusem jest również to, iż szklistość lakieru dalej jest na bardzo dobrym poziomie i na tym chyba najbardziej mi zależało :good: "połóweczka" kupiona na zime ;) 
Pozdrawiam

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.10.2017 o 22:47, Fredi88 napisał:

Ile robisz km miesięcznie? 

To zależy od miesiąca . Jest miesiąc że zrobię 2500 tyś km trasa PL - AUSTRIA , dojazdy do pracy i oczywiście droga powrotna .  Jak samochód zostaje w PL to poniżej tyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok... dziś mija 1 tydzień jak położyłem @ADBL SSW na niezbyt trzymajacy się już kiwami. Powiem tak... takich "perełek" jeszcze na lakierze nie uświadczyłem, ciężko było spryskać auto żeby coś na nim zostało. Przy większej ilości wody zjeżdża momentalnie wszystko. Tak samo po ruszeniu autem od ok 40-50 kmh auto robi się suche. Po kilku próbach udało mi się wyhodować kika kropel :)

20171021_213011.jpg
20171021_213016.jpg
20171021_213022.jpg
20171021_214034.jpg
20171021_214052.jpg
20171021_214115.jpg
20171021_214121.jpg
20171021_214133.jpg
20171021_214143.jpg
 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Michał126 napisał:

Ktoś się mnie niedawno czepiał za jakość zdjęć zrobionych po zmroku

nie czepiał tylko delikatnie wspomniałem , że są kiepskie :) ,  a zdjęcia Fredi88 są o klasę lepsze od twoich :P ( tak bez urazy ) , robił bez lampy , a u ciebie lampa wszystko psuła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał126 napisał:

Ktoś się mnie niedawno czepiał za jakość zdjęć zrobionych po zmroku :D

 

Sorry ale czy ty masz pojęcie o czym piszesz? Robienie po zmroku zdjęć z lampą, albo obiektywem który ma kropy od brudu to 2 inne sprawy... fakt, niektóre są robione z ręki i mogą być ciut nieostre, ale innej możliwości nie mam robiąc zdjęcie szczegółów na środku auta. Resztę zawsze robię ze statywu z dłuższym czasem naświetlania i wychodzą ok. Bo muszą wychodzić ok... W każdym razie nie ma nic gorszego niż zdjęcia "nocne" z lampą błyskową...

 

Godzinę temu, kursien napisał:

chłopaki nie narzekajcie tak na jakość zdjęć :P zawsze możecie tak jak ja - robić telefonem, a wtedy to dopiero jest niska jakość :lol:

Tylko, że to są zdjęcia robione telefonem :)

 

poza tym proponuję wrócić do tematu SSW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Fredi88 napisał:

Sorry ale czy ty masz pojęcie o czym piszesz? Robienie po zmroku zdjęć z lampą, albo obiektywem który ma kropy od brudu to 2 inne sprawy... fakt, niektóre są robione z ręki i mogą być ciut nieostre, ale innej możliwości nie mam robiąc zdjęcie szczegółów na środku auta. Resztę zawsze robię ze statywu z dłuższym czasem naświetlania i wychodzą ok. Bo muszą wychodzić ok... W każdym razie nie ma nic gorszego niż zdjęcia "nocne" z lampą błyskową...

Przepraszam. :( Mam nadzieję, że bana jednak nie załapię za wrzucenie recenzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał126 napisał:

Przepraszam. :( Mam nadzieję, że bana jednak nie załapię za wrzucenie recenzji.

Naprawdę, proszę cię... nie zachowuj się jak dziecko :) Myślałem, że jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie ma spiny jak ktoś komuś powie, że coś można poprawić, czy przy detailingu czy choćby przy fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kursien napisał:

właśnie dziś miałem kłaść warstwę SSW na wczoraj nałożone Colli, ale pada :/ 
a byłyby z tego takie piękne kropelki ;)

Ja kładłem ostatnio "na mokro" i jak widać siadło dobrze... także nie podpuszczam, ale jeszcze zdążysz dziś położyć, nawet w deszczu :D

 

@Gesiu_15 że tak powiem, w pytkę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.