Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, paperson napisał:

@Pływak zgadza się. Właścicielem jest Michał, w nawiasie bardzo sympatyczny gość, który planuje kolejne zmiany w swoim GTA. Moc wzrośnie do ok. 450 KM.

@paperson autka się Tobie pomyliły 😉 ta srebrna to była Berlina (po normalnemu sedan), i faktycznie temu silnikowi robiłeś fotę. Czy właściciel nazywał się Michał, tego nie wiem, bo akurat nie było go przy samochodzie. Natomiast inny Michał jest właścicielem niebieskiej GTA SW (kombi), do której po odpaleniu silnika zleciało się około 20 osób, po czym właściciel przez następną godzinę odpowiadał wszystkim zainteresowanym na pytania. Chyba pożałował trochę, że zgodził się na moją propozycję uruchomienia auta...:D Samochód jest znany w naszych kręgach, był zresztą bohaterem jednego z odcinków Samców Alfa i faktycznie, właściciel ma plany zamontowania prostego kompresora i celuje w okolice 400 koni. Na chwilę obecną jest 290 z kawałkiem 🙂

Dzięki Łukasz-e za spotkanie i wspólne zakupy 😉 ja skusiłem się na inny wosk ze stajni Madcow i na pewno wpadnie na forum jego długodystansowy test. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanty przywiezione z Forza Italia 2018 - gadżety, pierwszy wosk ze stajni Madcow, butelka wina z okazji 10-lecia FI oraz tradycyjny, mazurski sękacz od kolegi@paperson , za co mu serdecznie dziękuję :)c5e08ab1ee42d44ef58e431e70777ec2.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2018 o 12:01, Fredi88 napisał:

Każdy jedzie na wakacje gdzie chce 😉 Ale ja też sobie powiedziałem że pieniędzy u wielbicieli allaha zostawiać nie będę. Jest Chorwacja, Włochy, Hiszpania, Grecja... 

I kraj w którym mieszkasz 🙂

Großglockner Hochalpenstraße to autentycznie jedno z najwspanialszych miejsc jakie w życiu odwiedziłem.

Co do wielbicieli Allaha - wczoraj kapnąłem za 4 euro na stacji Tank HABİB koło Leoben, żeby tylko zajechać na normalną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał126 napisał:

I kraj w którym mieszkasz 🙂

Großglockner Hochalpenstraße to autentycznie jedno z najwspanialszych miejsc jakie w życiu odwiedziłem.

Co do wielbicieli Allaha - wczoraj kapnąłem za 4 euro na stacji Tank HABİB koło Leoben, żeby tylko zajechać na normalną :mrgreen:

Widzę że cały czas kręcisz się po okolicy. Zostajesz tu na dłużej? W weekend będziesz jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dudek_t napisał:

Ano, w następną sobotę się wybieram. Mam nadzieje że nie będzie lało. W niedzielę Passo Falzarego, Pordoi i okolice. W poniedziałek Garda a wtorek okolice Stelvio i okolice Solden. Sroda powrot do domu 😞

Polecam wyprawę na tremalco niedaleko jakieś 20 km od pięknego miasteczka jakim jest riva del garda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Domel napisał:

Będzie konkurencja dla super opti gąbki 😄

Kamikaze ma jedną fajną gąbkę bardzo - czarną karbowaną. Bardzo podobna do niej jest gąbka z soft'a 99. Chciałem kamikaze, ale jest cieżko ją zorganizować.
Fajnie sprawdza się do pracy przy CZYSTYM aucie - po pianie, myciu na 2 wiadra i osuszeniu np. do rozprowadzenia produktów które mają zdjąć wosk, oczyścić powierzchnię, odetkać powłokę, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vaio napisał:

Polecam wyprawę na tremalco niedaleko jakieś 20 km od pięknego miasteczka jakim jest riva del garda

Zgadza sie, piękne miejsce. Byłem rowerem 2 razy 🙂  Tym razem jadę wyjeździć się samochodem i na piesze wędrówki nie będzie czasu 😉 Plan napięty ekstremalnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawił mi humor adbl usuwając moje negatywne komentarze na temat ssw i qd1 ze swojej grupy wsparcia jak widać prawda boli i nie umieja jej przyjąć na klatę. Dzięki takiemu zachowaniu stracili swojego klienta

To że marka jest polska to nie znaczy że trzeba chłopaków nianczyc i nie mozna zlego slowa powiedzieć. Ogarnijcie się adbl bo zaczynacie gwiazdorzyc

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrsjackdan napisał:

Testy proxxona, całkiem fajna maszynka, z patą kocha heavy cut fajnie mi wyciągnęło na gąbce zmatowienia po papierze 1500 na zaprawce. Jestem ciekaw czy da radę zamontować mniejszy talerz do niego np 30mm

Da się dużo do niego dodać (wpisz sobie w google: "proxxon 30 mm"): 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

.... znalazłem fotki z 2011 roku 😄 Mój pierwszy "detailing" 😄 Pierwsze produkty i moja pamiętna szczotka z naturalnego włosia 😄 I na dodatek naklejka "HAND WASH ONLY" LOOL

Aaa to były czasy 😄

 

42399307_282613755907377_7630315709821616128_n.jpg

42563664_249669889076298_6367437381670273024_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, na wiosnę kupiłem nowe 😛 W rok od zakupu zrobiłem RSem 22K km. Przednie opony starczą spokojnie jeszcze na kolejny sezon czyli tak jak liczyłem, dwa sezony 30K km i kosz 😄 Wiem, ze posiadacze tedeików widząc takie cyfry przy małym hatchbacku z FWD mają wyobrażenie palenia papcia przy każdej próbie ruszenia ale to auto ma genialna trakcję. Nowy Type-R ma 320KM na ośce, Cupra R 310KM więc te moje 302KM to nic nadzwyczajnego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.