Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

[mention=9141]gurtaz[/mention] gratki duzduzo zdrowia dla Malucha 

Jak można jechać do Tunezji albo Egiptu...... a później płacz ze kogoś zabito albo zwariowal... można pojechać do Grecji za te same pieniądze, ogarnijcie się ludzie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2018 o 13:55, Birkhof napisał:

Evoflex wypuścił fajnego nanopolishera (na łożyskach) na konstrukcji używanej w przemyśle jubilerskim (jest film na ich FP). Wygląda ciekawie. Jeśli zakupię jakiegoś nanopolishera to będzie to evoflex. przewaga iBird'a jest taka, że to mikro DA. Evoflex powiedział gdzieś w którymś komentarzu, że podejmuje challenge 😄 Więc może już niedługo 🙂

ibird to rotacja, i dual 3mm i 12mm dzieki przejsciowką, to wszystko na kablu badz na akumulatorze 🙂 a nie tylko mikro da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gozdziu23 napisał:

ibird to rotacja, i dual 3mm i 12mm dzieki przejsciowką, to wszystko na kablu badz na akumulatorze 🙂 a nie tylko mikro da

Si, skrót myślowy, chodziło mi o to, ze ponad rotację to jeszcze DA. 12 mm też jest w zestawie przejściówka do tego malucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ogólnopolskiego spotkanie miłośników motoryzacji i kultury włoskiej. Podsumowując: impreza profesjonalnie zorganizowana, wspaniała atmosfera, świetne espresso 😘, włoska motoryzacja, która mocno cieszy oko i ucho 😍

GTA.jpg.c6186253c57496ad12dac45877b4b54b.jpg

Forza Italia!

Dzięki @Mumins You made my day:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Birkhof napisał:

Si, skrót myślowy, chodziło mi o to, ze ponad rotację to jeszcze DA. 12 mm też jest w zestawie przejściówka do tego malucha?

dokladnie tak, tez bylem zdziowiny, o ile jednak da na aku dziala wysmienicie to rotacje podczas pracy na aku mozna uzywac jedynie do wycinania miejscowych rys, bo czuc mala ilosc mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak można jechać do Tunezji albo Egiptu...... a później płacz ze kogoś zabito albo zwariowal... można pojechać do Grecji za te same pieniądze, ogarnijcie się ludzie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
1. Ile razy można jeździć do Grecji

2. Powiedz proszę ile razy byłeś w Tunezji?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paperson napisał:

Właśnie wróciłem z ogólnopolskiego spotkanie miłośników motoryzacji i kultury włoskiej. Podsumowując: impreza profesjonalnie zorganizowana, wspaniała atmosfera, świetne espresso 😘, włoska motoryzacja, która mocno cieszy oko i ucho 😍

Forza Italia!

Idę o zakład, ze fota z pod maski auta mojego znajomego. Srebrna Alfa 156 GTA Michała? 😄 BTW szkoda, ze nie robią więcej zlotów w takiej formie w jakiej była edycja 2013. Czyli "1 Gran Premio fi Forzaitalia. Autodromo Nazionale di Poznań" 😄 Fajnie jest pooglądać włoska motoryzację pod kolejnym pałacem ale osobiście wolałem edycje torową 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dareme89 napisał:


Jak można jechać do Tunezji albo Egiptu...... a później płacz ze kogoś zabito albo zwariowal... można pojechać do Grecji za te same pieniądze, ogarnijcie się ludzie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Każdy jedzie na wakacje gdzie chce 😉 Ale ja też sobie powiedziałem że pieniędzy u wielbicieli allaha zostawiać nie będę. Jest Chorwacja, Włochy, Hiszpania, Grecja... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sie z zakupem tandemu 3d: hd speed + poxy i oglądam na YT testy i fimy producenta. Uśmiałem się jak ten gucio nakłada ten wosk 🙂 Nie ma co, mistrz szybkości 🙂 A ja się tak ze wszystkim babram 😄 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Birkhof napisał:

Zamierzam sie z zakupem tandemu 3d: hd speed + poxy

 

38 minut temu, Tomas22 napisał:

polecam SPEEDA. Mega AIO 😄

mam tez poxy ale jeszcze nie probowalem 😞

Ja również polecam. Speed - wg mnie czołówka AIO (a trochę takich produktów już sprawdziłem), z bardzo porządnymi właściwościami ściernymi, w pracy idealny (brak problemu z usuwaniem pozostałości i docieraniem, brak pylenia). Poxy - w pracy idealny, zero problemów z czymkolwiek. Duet świetny i bardzo trwały - po praktycznie 3 miesiącach od zastosowania miał się doskonale (niczym nie wspomagany) - usunąłem go maszynowo tylko dlatego, że chciałem sprawdzić kolejne AIO 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas22 napisał:

@Grzechu23  kolega Janusz narodowiec 🙂 znam takich sporo swiat znajacych tylko  z TV. Nie ma sensu wdawac sie w dyskusje 🙂

nie jestem narodowcem, ba mam wrecz przeciwne poglady. w tunezji bylem raz jeszcze przed zadymami i juz wtedy nie bylo tam normalnie. to samo egipt. grecja byla przykladem, sa inne kraje w europie 🙂 i nie martw sie dupe poza nasz kraj nieraz wystawilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.