Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, mrsjackdan napisał:

Zamówiłem proxxona, jutro przyjdzie, więc na weekend testy tego ustrojstwa ❤️ 

 Czekam na opinie bo zastanawiam sie co sobie sprawic pod choinke 😄

proxxon czy krauss r3 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22  U mnie na pierwszy ogień idą pseudo chromy w passacie b8, bo ręcznie to się można zajechać, ja wybrałem proxxona chociażby ze względu na kształt, według mnie jest poręczniejszy niż taka zwarta bryła, jakieś wąskie zakamarki też prędzej dojdę proxxon-em niż krauss-em. Jak przyjdzie zdam relację, chociaż kusił mnie ibird rupesa, jednak, ta cena za niego mnie odstrasza, zwłaszcza że to polerka praktycznie do zadań specjalnych używana amatorsko hobbistycznie. Pierwszy raz ją zobaczyłem jak mx nowicki polerowali clio, od tego czasu cały czas mi chodziła po głowie 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za tego gościa z Bydgoszczy.

Proponowałem mu spotkanie żeby pogadać, nie jestem 'Bogiem' ale może trochę zmieniłby podejście.

 

Tak czy inaczej. Wśród ludzi, którzy używają preparatów z marketów jakiś Autolandów i K2 czy co tam jest ... czasem jakiś Sonax się trafi, to jak u kogoś się widzi jakieś inne 'szpecyfiki' to uważa się go za guru.

No cóż. Po prostu trzeba się odprężyć i cieszyć się że potrafimy lepiej.

 

Zastanawia mnie jedno.


Czy dołoży, czy odejmie to pracy zakładom i firmą detailingowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wlasnie na regale zauważyłem ze mam baniak Pricka 🙂 o ktorym nie wiedziałem (zapomniałem)  nawet 1l już zuzylem 🙂 najlepsze że w ogóle nie wiem kiedy to kupiłem, całkiem mi to z glowy wypadło 

Tyle szczęścia od rana 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukasz_byd napisał:

Czy dołoży, czy odejmie to pracy zakładom i firmą detailingowym?

Raczej nie odejmie, bo to nie jest klient który by przyszedł do studia detailingowego. Z tego samego powodu raczej niewiele dołoży, bo tylko najbardziej zdesperowani będą chcieli za wszelką cenę naprawić to co spieprzyli.

Najpowszechniejszy scenariusz będzie taki, że gość albo przyspieszy decyzję o sprzedaży auta i kupi inne żeby się odciąć od własnej popeliny, albo będzie jeździł z babolami na lakierze (a widuje się takie auta coraz częściej na ulicy) przekonany głęboko że "te całe detailingi panie to jedno wielkie OSZUSTWO!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KHOT napisał:

(a widuje się takie auta coraz częściej na ulicy)

Widuje się, bo często handlarze chcą najtaniej i po prostu ma się błyszczeć - potem wszystko spływa i odsłania holosy.
Część Sprzedających tak samo - chcą one-step jak najtaniej i trafiają do partaczy.
Tego wszystkiego jest jeszcze druga strona medalu - takie całkowite darcie klaru powoduje szybką degradację lakieru ze względu na uv itp. A teraz każde nowe auto "musi" mieć powłokę, a przed nim pełną korektę - ciekawy jestem jak te auta będą wyglądały za x/xx lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof kiepsko, bo nie licząc nawet innych czynników (eko-lakiery, itd.), to panuje przekonanie, że auto po powłoce jest niezniszczalne, nie da się porysować, itd. I leci na szczoty albo PPHU Myjniex, a po roku/dwóch dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomas22 napisał:

 Czekam na opinie bo zastanawiam sie co sobie sprawic pod choinke 😄

proxxon czy krauss r3 🙂

Hehe, mam ten sam dylemat - zacząłem rozważać jeszcze małego flexa (jest minimalnie droższy od kraussa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof najgorsze ze jak ktos robi nowa maszynke to zazwyczaj robia kopie kraussa p7 lub rozne "duze" DA...

Nikt nie zrobi kopii proxxona lub ibrida w nizszej cenie 😄

tylko booski sie wylamal i zrobili cos na podo be jak autotritz (chyba nie pokrecilem nazwy :D), niby tez to jakas opc ja by miec mini rotacje ale jednak przydal by sie taki tanszy ibrid 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomas22 napisał:

@Birkhof najgorsze ze jak ktos robi nowa maszynke to zazwyczaj robia kopie kraussa p7 lub rozne "duze" DA...

Nikt nie zrobi kopii proxxona lub ibrida w nizszej cenie 😄

tylko booski sie wylamal i zrobili cos na podo be jak autotritz (chyba nie pokrecilem nazwy :D), niby tez to jakas opc ja by miec mini rotacje ale jednak przydal by sie taki tanszy ibrid 😄

Evoflex wypuścił fajnego nanopolishera (na łożyskach) na konstrukcji używanej w przemyśle jubilerskim (jest film na ich FP). Wygląda ciekawie. Jeśli zakupię jakiegoś nanopolishera to będzie to evoflex. przewaga iBird'a jest taka, że to mikro DA. Evoflex powiedział gdzieś w którymś komentarzu, że podejmuje challenge 😄 Więc może już niedługo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@paperson napisz kilka słów o tej paście do opon od Herrenfahrta.

Mam od kilku miesięcy w koszyku ale nie mogę zdecydować się na jej zakup bo strasznie mało informaci o niej znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Eryczek napisał:

Mam od kilku miesięcy w koszyku ale nie mogę zdecydować się na jej zakup bo strasznie mało informaci o niej znajduje.

@AreK go chyba dobrze przetestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, testowałem. Aplikacja banalna, pomimo czarnego koloru nie brudzi dłoni. Szybko wysycha. Słabo kropelkuje albo wcale. Efekt satynowy. Trwałości nie znam. Jako ciekawostka warto mieć w swoim arsenale. Może pod koniec tygodnia będę miał więcej informacji na temat tego produktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.