Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, marcin s. napisał:

Tylko Leon w "zwyklej" wersji czyli z 4x4 i DSG byłby z kreski jeszcze szybszy.... 

Szkoda tylko, ze kombi do testów hothatchy średnio pasuje, a w innej wersji nadwoziowej 4x4 nie było 😉 Odnośnie ceny o której wspominał fredi88 to katalogowa cena Cupry R w wersji  310KM to 187K zł... a za 195k zł można mieć  Mustang GT z V8 450KM  😉

W realnej jeździe nadal najszybszy jest Civic do dzisiaj ma rekord Nurburgringu dla FWD z czasem 7:43.8 (i chyba wszystkich hatchbacków bo nawet te z 4x4 nie mają lepszego czasu, np. Focus 3RS 4x4 350KM ma czas ponad 20s gorszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10723]Makaveli[/mention] nie ma co się spinać o auta Wiadomo że każdy bd wolał co innego. Ja niestety mam fioła na punkcie jakiegoś ładu porządku równości symetrii czy jak to nazwać. Dlatego irytują mnie takie rzeczy jak w japończykach każdy wyświetlacz z innej parafii, inaczej podświetlony czy np w qashqaiu wyświetlacz między zegarami był po polsku a system info tylko po angielsku... w mazdzie cx3 nawiew pasażera jak przestawisz to chromowana listwa nie idzie równo itp. Takie pierdółki mnie do szału doprowadzają. Niestety sprawdza się to że japońce są słabiej wykonane. Uważam że nawet korea ich wyprzedza (hyundai kia). Sam przy kupnie leona brałem pod uwagę nissana (choć to teraz w sumie renault) ale jak widzę auto klasy kompakt gdzie oszczędza się na podświetleniu przycisków el szyb (mazda to samo), plastikowy podłokietnik to dzięki.... wolę tańsze vw i wiem że wszystko jest na swoim miejscu. Dla jednego będzie to nudne, dla drugiego po prostu poukładane symetryczne i ergonomiczne wnętrze. Wracając do filmu to cupra w tym roku osiągnęła jakiś dramatyczny poziom cen i uważam że to zbyt wiele i wolałbym dołożyć do golfa r czy s3 ale to i tak chyba nie mój zasięg finansowy więc takie megane rs wydaje się bardzo fajną propozycją cenową

Jak to listwa nie idzie równo jak nawiew przełączasz prawo lewo w cx3?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dareme89 napisał:


Jak to listwa nie idzie równo jak nawiew przełączasz prawo lewo w cx3?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie prawo lewo tylko góra dół 🙂

Chodzi o ten nawiew oczywiście i przy regulacji listwa wtedy nie jest prosto. Tak jak mówię to tylko jakieś moje fanaberie na punkcie symetrii.

20180903_162214.jpg

U siebie w systemie info też mam ten symbol tak ustawiony żeby była kreska do góry a reguluję głośność z kierownicy zawsze.

1368656-marche-arret-on-off-applique-fle

Nie zniósłbym gdyby kreska była gdzieś na prawo/lewo :-D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] aukcja 7466532338 ;-) Mega solidne wykonanie i zabezpieczenie przesyłki. Wybrałem ciut droższe na płozach, gdyż zamierzam ich używać również na trawie.

Thx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nerka123 napisał:

 


A ja dalej mam opor zeby kupic maszynke i zrobic korekte na Swoim, prawie 20 letnim, samochodzie 😄

Czegoś takiego dawno nie widziałem.

Farcela g3 + boll ulubiony zestaw rzeźników-lakierników i machanie polerką na czas.

 

Film jest idelalnym przykładem - jak nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla beki wysłałbym mu za darmo swój Shiny Garage Reset Shampoo - w nadziei że gość wleje do wiadra całe opakowanie (bo panie czemu to się nie pieni :P) a potem zdziwko stąd te hologramy 🙂

Naprawdę szkoda auta, jego czasu i roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.