Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@bienek gratulacje i dużo zdrowia dla syna i bądźcie dobrej wiary. Nie wiem ile Ci to pomoże ale w zeszłym roku też przeżywałem drama mojego syna kiedy 3 dni po komunii zaczęła się jego największa walka o życie. Miał krwiaka w mózgu, na razie wszystko  jest ok. Trzymam kciuki za Was:)będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek ... Potomek mowisz, wspaniala chwila, uczucie ktore bedzie trwalo. Czas szybko plynie.... moment podrosnie i zacznie robic porzadek.... niestety w kosmetykach, pedzelkach, rekawicach...

 

Swoja droga ogromne gratulacje. Zycze Wam duzo wytrwalosci, cierpliwosci, usmiechu ale przede wszystkim wspomnianego przez wszystkich zdrowia.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do gratulacji.

A mi humor poprawił wczoraj zakup akumulatora Varta Silver 77Ah za 359 zł i OC do Audi A4 1.9 TDI '96 za 597 zł w LINK 4. A wcześniejsze wyliczenia oscylowały wokół 900 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2018 o 08:02, Michał126 napisał:

a z dalszych - Alpy... Patriota ze mnie żaden.

A to błąd bo tak zmiennych warunków jakie mamy u Nas w Tatrach to w Alpach nie ma. Co do trudności to podobno również Tatry maja przewagę. Pisze podobno bo wiem o tylko od osób, które po Alpach już trochę śmigały, ja osobiście jeszcze tam nie trafiłem. ;)  Potwierdzić to może fakt, że Nasi himalaiści zanim jadą na wyprawę to mają obozy w Tatrach a nie a Alpach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor poprawiła wczorajszą wizytą na drugich badaniach prenatalnych, potwierdziło się ze będzie drugi syn. Mieliśmy cichą nadzieję ze będzie parka. Oczywiście po badaniach wszystko jest w porządku.

Odliczam Już dni do maja, aktualnie już półmetek za nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.