Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

To i tak pikuś. Ostatnio gość sprzedawał 10 fabii z rocznika 16-17. Wszystkie wystawione na ten sam VIN bo tylko jedna nie była bita. Samochody różniły się przebiegiem, rocznikiem, silnikiem, kolorem, wyposażeniem. Ktoś przyjeżdżał im miał niespodziankę bo zdjęcia czerwonej fabii, w danych 2017 rok i silnik 1.0 a w rzeczywistości ta fabia była z 2015 i 1,4 TDI xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła nowa kanapka. Fajna, z klera i jeszcze trafiona za jakiś śmieszny hajs z podwójnego wyprza.

To musiało się skończyć gtechniq 🙂 zobaczymy jak sobie z nim dzieciaki poradzą xD 

20240616_164519.jpg

Proszę bez śmieszkowania z tego dywanu - wpadł gościnnie

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ogarnąłem swojego gruza. Dogorywa na nim Hydrophobic Coat Car Wax (ten niebieski). Co mogę powiedzieć, typowy letniczek, półtora miesiąca i widać, że miejscami umiera. Dlatego postanowiłem wrzucić SOUVERAN Liquid Spray Wax 😃 i powiem Wam jakie to jest dobre 😁 zapach gumy balonowej, docieranie prostsze niż ich QD Crystal Mist - serio 😅 porównałem je na masce i QD ciężej się docierało i ewidentnie mniej śliski niż Spray Wax. Mimo to oba uwielbiam za zapach i wogole wszystko 😁💛 wygląd też bomba 💥

 

IMG_20240618_182542.jpg

IMG_20240618_182629.jpg

  • Lubię to 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie dzisiaj na ponowne przejście NFS: Porsche Unleashed. Tylko ja mam takie dziwne zachcianki?

Wyryte w skale z S20 FE 5G


Działa pod nowymi systemami? Parę lat temu wywalało i dałem sobie spokój.
Mój pierwszy NFS (pudełkowa wersja Porsche 2000 - teraz warta krocie, a ja swoją wyrzuciłem ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem komputerowy dinozaur i dalej mam na PC mam wina 7, oczywiście zmieniam go lada chwila, bo mało co na nim dziala obecnie. Wracając do pytania - PU akurat działa bez problemu

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drufi @analyzator, najlepszy, bo tam wygrana dawała autentyczną satysfakcję w przypadku trudniejszych w prowadzeniu modeli w pozostałych częściach wciskasz guzik i samochód jedzie jak po sznurku

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepszy NFS, następnie Underground 2, ten klimat... 

A Test Drive Unlimited ktoś kojarzy ? Wiele nieprzespanych nocy z ziomkami w trybie online. Jak dla mnie najlepsza gra w jaką grałem. Jak sobie przypomnę te czasy to aż się łezka w oku kręci. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.