Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm przywracam ja do stanu lepszego niż z fabryki. A jak? No np. kładziemy zabezpieczenie tam gdzie go nie było np nadkola, belka z tyłu troszkę skorodowała to poleciała do piasku i malowania w piecu. To tak w skrócie.

aaaa i jeszcze cos, Audi nawet nie wyrzuciło Check Engine ❤️❤️ mimo że silnik zrobił wyjazd i wjazd . Za to uwielbiam ta marke, ✌️✌️. I ostrzegam jak dojdzie do relacji to będzie kipiała fanboystwem audi 😹😹😹

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio audi jest takie super ?

Pytam bo miałem dwa mondeo mk4, przymierzam się do mk5 albo superba w budżecie 60-70k zł ale mozna by spróbować z audi a6 c7 lub a4 b9.

Pytanie czy warto w to iść, diesel automat 🙂 ? czy faktycznie to "wszystko będzie lepsze" ?

Wtedy starszy rocznik wiadomo ale skoro to takie super..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, piotrek305 napisał:

serio audi jest takie super ?

Pytam bo miałem dwa mondeo mk4, przymierzam się do mk5 albo superba w budżecie 60-70k zł ale mozna by spróbować z audi a6 c7 lub a4 b9.

Pytanie czy warto w to iść, diesel automat 🙂 ? czy faktycznie to "wszystko będzie lepsze" ?

Wtedy starszy rocznik wiadomo ale skoro to takie super..

Z takim budżetem b9 odradzam...

Czy diesel to zależy od Ciebie. Ile robisz km i na jakich trasach. Tak automaty w tych czasach(nie dotyczy cvt) są mega dopracowane. Nie widzę zalet manuali w spółczesnych daily carach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Crasher napisał:

Prosty przykład. Odkurz wnętrze francuskiego lub np  auta z lat 2005 a odkurz audi mowa o segmencie np .D Kto robił ten wie i nic więcej pisać nie trzeba.

Nie wiem jak jest w A4. Ja akurat jeszcze użytkuję A6 C5 i miałem okazję przez kilka dni posiadać A8 D3 z 2006. Pomijam kwestię A8 bo to już zupełnie inne liga. Ale moją A6 wygodniej mi się jeździ nić Laguną 3 z 2010roku. Jakość i spasowanie elementów wnętrza, ogólny komfort to L3 nie ma startu. A6C6 wypada pod względem komfortu jeszcze lepiej. Dlatego teraz wiem dlaczego te auta tyle kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogólnie temat rzeka i każdegopprywatna opinia która zapewne każdy poprze przykładami. Ale dla mnie jako tako rocznik nie ma znaczenia. Co mi po nowym aucie jak otwierając drzwi od Francuza już jestem chory...

@xadamx

mmiałem a6 c6 z 2004 roku, nawet temat jeszcze wisi w dziale mój pieszczoch, super auto barszo duży komfort i dobra jakość wykonania coś za coś, sprzedała się za 26 tys bez problemu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna III nie taka zła, ale też kilka klas niżej niż np. Peugeot 508.

 

Osobiście nie wiem co bym wolal:

2008 rok - BMW E60 3.0d

czy 2014 rok - Pug 508 163KM.

 

Na prawdę mialbym dylemat.

 

I podobny mam teraz.

Zostac przy F02 LCI 2015 czy zmieniac na roczne G21.

Takim rozsądkiem i czymś po środku jest trzy letnie G31. Choć nadal nie jest to nowe... a F02 ilość wolnego miejsca w środku i taki w miare komfort zatrzymuje mnie przed zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu różnych samochodach przekonałem się że nie ma marek i modeli idealnych, zawsze znajdzie się coś co będzie drażnić bardziej lub mniej. Natomiast jednego jestem pewny, zmiana młodszego rocznika na starszy jest całkiem nieoplacalna. Każde auto po jakimś czasie się nudzi i idzie na sprzedaż. Zakładając że ktoś ma teraz auto 4-5 letnie i zmieni na 8-9 letnie to po 2-3 latach użytkowania będzie mieć już KILKUNASTOLETNI samochód a te z kolei najbardziej lecą z ceny (na klasyka  za młode a na ich miejsce wejdą już przynajmniej 2 nowe modele). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zdanek napisał:

@CarlosBlack trzeba celować w takie auta, które nie tracą tak na wartości 😉

Tu się nie zgodzę wcale z wypowiedzią 😁

Celuje się w auta które spełniają wymogi nowego właściciela 😉 każde auto które się kupuje powinno być tym jedynym na całe życie ( tylko w teorii ) 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u nas w kraju jest problem tego typu, że każdy chce kupić auto, nie wsadzić kompletnie ani jednego grosza i sprzedać najlepiej jeszcze drożej po dwóch latach eksploatacji i 50 tysiącach kilometrów 😄 Nie wiem czy czasami zwracacie uwagę na stan samochodów na ulicach, to jest kompletna katastrofa. Dwuletnie auta klasy premium na chińskich oponach, z tarczami hamulcowymi na wykończeniu, brudne, poobijane. Nie wspominam już o samochodach 15 letnich i wyżej, zdarza się zadbane jedno na kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk. Do zachodu nam daleko niestety 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdanek ze swojego ( Matki ) podwórka - peugeot 107 kupiony w salonie ( półautomat, elektryczne przednie szyby i klima - na tamte czasy to był max w tym aucie 😉 ) 32 tys km w 7 lat, serisowany do samego końca, garażowany, kilka drobnych rys "parkingowych" na rogu przedniego zderzaka... uwierz nikogo nie interesował stan faktyczny bo mało kto wierzył w ten przebieg, każdy patrzył na rocznik i auto w takiej cenie się w końcu sprzedało. obecnie skoda citygo ( salon, również półautomat, wyposażenie bogate, 4 rok jej idzie, przebieg ok. 8 tys., serwisowana, garażowana ) za rok/dwa auto sprzeda się za "grosze" bo lata lecą. prawda jest taka że z samochodami jest jak z Kobietami; każdy woli młodszą 😉  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack odezwij się jak będziesz to citygo sprzedawać 😛 

Mi poprawiła humor teściowa 😄 Z okazji dnia mężczyzny dostałem 0.7 Jim Bima honey 😄 I wygrałem batonika w grześkach 😄 Kurcze po raz pierwszy od dawna coś wygrałem 😛 czas zacząć grać w lotto ! 

Co do Oftopu, to powiem Wam Pany, że mając skodę rapid 2013 w bieda edyszyn po kolizji zrobioną oczywiście 😉 to nie wiem czy sprzedam ją niedługo powyżej 20 tysięcy... 1.6tdi commonrail itd. ale bieda, ale skoda, ale plastik, ale lipa 😄 I tak póki się nie rozklekocze, jestem na nią skazany 😛 Na szczęście ! To wdzięczny samochodzik, teraz tylko oponki, zawiecha i do następnej zimy mam nadzieję spokój ! Tfu tfu !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CarlosBlack napisał:

prawda jest taka że z samochodami jest jak z Kobietami; każdy woli młodszą

No tu się nie zgodzę 😛  Liczy się stan , wygląd i wnętrze egzemplarza, a nie jego rocznik, ale rzecz najważniejsza, za młody rocznik też nie może być 😄 

post ma charakter humorystyczny 😄 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.