Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy chetni na kirkladny, prosze nie zasmiecac tematu. Piszcie PW. Od razu mozecie napisac czy chcecie czekac do sierpnia czy zamawiamy wczesniej kurierem do PL@Birkhof

@Bare Shine @Arkadio_Gdansk @FilipO @Maciej WTN

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, devilsky napisał:

Gdzie takie można dostać?

Widziałem na All..ro - 800 kompletów poszło w niecałe pół minuty. Kumpel kupił, ale żona mu podebrała... Kumpla nie widziałem od prawie 2 miesięcy, a jego żona prowadza się z jakimś młodym Adonisem... 🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg  ja czekałem 8 miesięcy na pozwolenie budowy, wszystko przez budynek w bliskiej granicy działki, nie żyjącego sąsiada i nie załatwiony przez rodzinę spadek, zmianę numeracji działek kilka lat wstecz, źle dostarczony list informujący o moich działaniach, opieszałości geodety 😅 na szczęście temat już zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na "swojego geodetę" czekam od początku grudnia... kolejny będzie "architekt" a następnie zastępy urzędników ze starostwa... i się odechciewa robić cokolwiek. na swojej działce, swojego budynku za swoje pieniądze nie można przebudować żeby pół roku nie stracić na "papiery".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mnie pamiec nie myli, za opoznienie urzedu w wydaniu decyzji pozwolenia na budowe (chyba max 65 dni) naliczana jest kara 500pln za kazdy dzien zwloki. Tylko w przypadku pozwolen na budowe.

Jesli chodzi natomiast o warunki zabudowy to tutaj chyba architekt nie do konca sie popisal. Zaznaczyc tutaj nalezy, ze wszystko uzaleznione jest tez od regionu PL. Temat rzeka

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CarlosBlack napisał:

ja na "swojego geodetę" czekam od początku grudnia... kolejny będzie "architekt" a następnie zastępy urzędników ze starostwa... i się odechciewa robić cokolwiek. na swojej działce, swojego budynku za swoje pieniądze nie można przebudować żeby pół roku nie stracić na "papiery".  

Dlatego ja zacząłem od architekta 😉

Ona mi załatwia wszystko, architekci mają swoje kontakty które będą w jakiś sposób priorytetowe. Ja na mapkę czekałem oko 5 dni ( wiem od dupy strony ale musieliśmy zaryzykować bez WZ ). Za nieporadność gminy nie mogę jej winić. Mam nadzieję że będzie już z gorki 😉

4 minuty temu, PiterG napisał:

Jesli mnie pamiec nie myli, za opoznienie urzedu w wydaniu decyzji pozwolenia na budowe (chyba max 65 dni) naliczana jest kara 500pln za kazdy dzien zwloki. Tylko w przypadku pozwolen na budowe.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Właśnie u mnie chodziło o same WZ bo 31 grudnia kończyła się umowa gminy z urbanista a od listopada gmina już nie mogła korzystać z jego usług ( do tej pory nie wiem czemu 🙄) a dopiero jak się owa umowa zakończyła, gmina miała szukać nowego urbanisty 😉 nie wiem jak urząd nie może prowadzić ciągłości prac... Moje podanie o WZ złożone 13 listopada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miny ludzi 😈😁którzy wieczorkiem idą z pieskiem albo ze śmieciami. A widzą gościa którzy o prawie 22 z czołówka na głowie , dressinguje oponki I jeszcze sobie Rims Detailer od @Good Stuff Kładzie😁😂😇. A tak serio to Pewnie myśleli że kradne felgi w starym Fiacie😂😈😁

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem maszynę do lamp którą na prawdę szła robota.

(wrzuciłem fotke w temacie co dziś zrobiłem przy swoim aucie).

Co ciekawe po 3 latach pracy maszynka DA tutaj musiałem zmienić metodę pracy, znajomy blacharz pokazał co i jak. Otóż tak jak u Nas prowadzi sie maszynę równo i powoli tak tutaj robi się szybie ruchy głównie pracując obrzeżami.

Ciekawe, od teraz praca ręczna przy lampach to chory absurd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wiecie... jaka miłość, takie walentynki, no nie?

Ładniejszego nie umiałem narysować Jak skończę, to jutro się pochwalę, co nabroiłem 5b6292a4bf13bcaa4e344986d2dd9c0b.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się po ch*j jest ten zbiornik na detergent z tyłu myjki... I dziś rano wpadłem na świetny pomyśl - zbiorniczek ma ok 2-3 litry, więc do środka wlałem na próbę 1,5 l wody, dolałem dosłownie 20ml @ADBL Bubble Maker i co? I .... w moim przypadku zagrało tak jak miałem nadzieję - po założeniu "końcówki pianującej" wraz z wodą zaczął lecieć pięknie rozcieńczony BM 🙂  OK - chyba stężenie dałem za duże - bo aż nieśmiałe bąbelki mi na lakierze wychodziły... niestety jako że za chwilę miałem wyjazd to nie pozwoliłem sobie na zostawienie tej mieszanki na lakierze do wyschnięcia ( na sam koniec założyłem dyszę 40 i spłukałem całość samą wodą :P) 
Test do delikatnej powtórki - nie spłukiwać mieszanki, tylko po chwili dotrzeć ręcznikiem, i później szukać jakiś ewentualnych zacieków itp. 

image.png.78d7c53356f696ce6a2d16b75f49eab6.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.