Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Glassgaurd napisał:

Gratulacje. No ale żeby aż tak sobie święta komplikować. ..co roku.

Ah co to za komplikacje:) to tylko cywilny, wesele wlasciwe bedzie 2021:) 

15 godzin temu, Eidos71 napisał:

Gratulacje 👍 Mam nadzieję, że Panna Młoda rozumie, iż detailing wymaga poświęceń - również finansowych..? 😉

Panna mloda mistrzynia wnetrza i skory:) wie ile czasu i kasy to wymaga 🙂

 

25 minut temu, Qlimaxss napisał:

@Bare Shine Graty, ja w październiku powiem Tak😁. Mnie poprawiło humor porzadki w kosmetykach zrobione przez narzeczoną. Nawet mi przypomniała o woskach od @Zakochani w detalach bo kupilem I troszke o nich zapomniałen😂. Nawet nie zauwazyła ze przybylo jakies 10 wosków w ostatnim czasie😂😁

Dzieki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewana paczuszka z Motogo - zaginiona butelka i gratisy Super!

@michal_motogo świetne załatwienie sprawy! Dzięki i Wesołych Świąt dla Waszej ekipy.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

3c1ed7e701c1724bbec82de40870337e.jpg&key=83ad216933f27d8292bdc24e08af328043c0a56da2a7b15c2f65fa58745a67a8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła paczka DB IV 😍 i teraz patrząc, że jutro wigilia... zastanawiam się, czy nie położyć jej pod choinkę, aby mieć super niespodziankę jutro 🙂  AAAAAALLLE, jako że mam jutro też dostać jakieś kosmetyki, to nie wiem czy nie będę bardziej podniecał się Boxem jak prezentem od rodzinki.... hehehe, byłoby im troszkę smutno jakbym się jarał tylko tym co w boxie 😉

Co zrobić??

 confused will smith GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziś na bezdotyku... Co mnie bardziej rozbawiło niż poprawiło humor. Stoję sobie grzecznie w kolejce i patrzę co robi gość na jednym stanowisku. Najpierw pianka (1 program) a potem gąbka do naczyń i szoruje po skorupie z piasku na karoserii. Chwilę później spada mu ta gąbka na ziemię, a on podnosi jakby nigdy nic i szoruje dalej🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kursien napisał:

okazało się że to żona kupiła, a nie teściowa 😂 (a ja jej w niedzielę auto specjalnie myłem... 😉🤣

 

To teraz żeby równowaga w naturze zostało zachowana, opierdziel jej plastiki Platic Conditionerem 😛 będziesz kwita haha 😄

 

joke 😛

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eidos71 napisał:

@damiano2007  - szkoda, że linia Ice od TW została wycofana z Europy. Bardzo fajne, trwałe, budżetowe kosmetyki...

Pamiętam czasy jak obok Coli i FK był polecany własnie TW ten w zielonej butelce jako tytan zimy ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.