Jump to content

Zakochani w detalach

Partner forum
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Zakochani w detalach last won the day on October 8 2019

Zakochani w detalach had the most liked content!

Community Reputation

84 Genialna

5 Followers

About Zakochani w detalach

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, minął rok, cudowna przygoda dlatego jeszcze raz dziękujemy Wam za wspólne jej przeżycie! Dzięki użytkownikom FKA, czyli Wam oraz wspaniałym partnerom, udało nam się stworzyć fajny projekt, który wzbudził wiele emocji! Przede wszystkim tych dobrych :] Jak już parę razy wspominaliśmy projekt przyniósł nam sporo satysfakcji, ale na innych polach (tak, tak - np. na polu rentowności;P ) tak satysfakcjonująco nie było, dlatego na dzień dzisiejszy zdecydowaliśmy nie tworzyć kolejnych pudełek (co prawda męska część zespołu ma problemy emocjonalne/myślowe itd.. więc kto wie co za kilka miesięcy będzie w ich głowach ). Jest to tym samym nasze pożegnanie z forum (abonament roczny wygasa ). Dzięki i bawcie się dobrze. Wszelkie kwestie możecie nam zgłaszać na fb Zakochani w detalach lub Lyxig Republik. @AreK oczywiście na forum zostaje, ale my - Ania i Łukasz mówimy pa! trzymajcie się! i dbajcie o swoje bezpieczeństwo!
 2. Krótko przed Świętami: tak, powierzyliśmy losy boxów poczcie, inpost oraz fedex. Teraz już do nich należy ostatni etap. Poczta oraz kurierzy byli nadani wcześniej, jako, że inpost obiecuje, że paczki nadane w piątek do g.18.00 dojdą przed Świętami. Zajętość paczkomatów nie ułatwiła zadania, ale zdążyliśmy przed 18.00. Bądźmy dobrej myśli.
 3. Pytani o boxa pojawiają się coraz częściej, więc garść informacji: 1. jaki jest termin wysyłki - nieokreślony nie chcemy nic obiecywać, żeby nie zapeszyć 2. czy warto czekać - owszem warto. na koniec roku mamy dla Was konkret. 3. co będzie w boxie? czysty detailing będzie mocna nowość od mocnego gracza! a poza nowością, inne przyjemności
 4. @CarlosBlack Zakochani w Detalach to kolektyw = Arek + Lyxig Republik. LR jest importerem marki Herrenfahrt. Wybraliśmy te produkty bo są bardzo wysokiej jakości i twórcy marki traktują bezpieczeństwo Użytkownika priorytetowo. Co do samego zdjęcia - sesja odbywała się na obrotowej powierzchni, taki zniekształcony obraz odbicia powiela się na wielu zdjęciach, choćby tu: filmik promocyjny można za to obejrzeć np. tu: jutjub Dla mnie na zdjęciu widać tułów Andreasa i jego rękę uniesioną w powietrzu. Załamanie światła na błotniku daje wrażenie że widzimy nogę, a nie tors. Wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, ale przyznam, że jest to dla mnie zaskakujące, że dyskutujemy o zdjęciu a nie o kosmetykach czy detailingu. Co więcej Herrenfahrt przyjmuje strategię marketingową opartą na dobrze opracowanym produkcie. To mało popularna strategia, ale dla nas to wielki wyróżnik i wielka wartość. I ponieważ bardzo szanujemy konkurencję, nie wymieniam żadnych konkretnych produktów z branży jako antyprzykładów. Mam nadzieję, że dość jasno dawałam wcześniej do zrozumienia, że nie będę się odnosić do innych marek niż Herrenfahrt. Jeśli nie, robię to teraz. Herrenfahrt to jedyna marka, na bazie której mogę podawać przykłady.
 5. 1. Zasadniczo powłoka teflonowa jest tak długo bezpieczna jak długo zachowana jest jej ciągłość. Dlatego tak ważne jest stosowanie delikatnych akcesoriów kuchennych - np. łopatek wykonanych z drewna - tak aby nie rysować powłoki. Naruszona powłoka oznacza realne niebezpieczeństwo migracji cząsteczek. teflon słynie z nieprzywieralności, więc jeśli ta właściwość zanika, również należy ocenić stan powłołoki. 2. ocena wizerunku konkurencji byłaby bardzo nie na miejscu
 6. Jakiś czas temu pisałam tekst o dressingach: https://www.lyxigrepublik.com/dressing-do-opon-pielegnacja-opon/ Silikony co do zasady tworzą warstwę okluzyjną - taką otulinę, Nie wnikają, nie mają właściwości odżywiających.
 7. @Ronin78 po zapoznaniu się z historią IG Farben nie rozumiem pytania, proszę o doprecyzowanie.
 8. lista zamknięta. szczegóły, jak zamówić dostaniecie w wiadomościach prywatnych jutro lub pojutrze. dziękujemy
 9. Moi Drodzy, sprzedaliśmy planowaną pulę boxów nr 04. Ale do jutra zbieramy ewentualnych spóźnialskich. Więc jeśli chcieliście zamówić, a zamuliliście, dajcie znać. Jutro o 22 zamykamy definitywnie nasz kram i zakasujemy rękawy do roboty żeby... wiecie dlaczego Prosimy Was o przelewy do końca tygodnia, tak abyśmy mogli doprecyzowywać kształt ostateczny wysyłki. A tak w ogóle to jesteście super i dziękujemy Wam za zamówienia.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.