Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Fredi88 napisał:

Tak właśnie patrzyłem na te płyty... jak może prowadzić "studio" jak on to nazywa jak wszystko idzie w ziemię? 

Tak samo jak 90% myjni i studii w PL, które separata ani nawet maty nie mają i mieć nie chcą, nie którzy zamiast separatora kupują parownice i mówią że tu jest mycie parowe 😉
Tu jest Polska tu jest inny stan świadomości  🙂
Ostatnio w Zusie po papierek do zamknięcia dofinansowania, dokładnie o zaświadczenie o wpłatach składek chorobowych, które owszem można wydrukować w internecie, tak jak zrobiła to moja księgowa, ale są one nie ważne dla Pup i wymagany jest specjalistyczny papir z Zusu ze "stymplem", krazyłem od Pup-u do jednego i drugiego oddziału Zusu oddalonych od siebie 5km jakieś od 8 do 11:30, aby wypisać dokumenty potrzebne do otrzymania w.w papierka, aby dowiedzieć się że pzyjedzie za 7 dni roboczych pocztą 🙂
Panie bardzo miłe, chętne do pomocy, nigdy nie moge narzekać, ja też staram się być miły (tak dla informacji), ale jeżeli nie można tego załatwić w 20 minut drukując moich wpłat na konto, to co dopiero dbać o środowisko 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie tylko w Polsce internetowe dramy 😄

Wczoraj na profilu ScanGripa drama o słowo "retard" które OG używa dość często - usunęli już ten post 😄

A dziś u Pana Organizera 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2019 o 07:01, Birkhof napisał:


Np. Lanie całej chemii w ziemięemoji2357.png

 

W dniu 1.10.2019 o 08:04, Fredi88 napisał:

Tak właśnie patrzyłem na te płyty... jak może prowadzić "studio" jak on to nazywa jak wszystko idzie w ziemię? 

U niektórych chłopaków na forum też to widać. I żeby nie było, sam nie mam separatora, ale mam głęboką kratkę z odpływem do kolektora kanalizacji ogólnospławnej (zrobili u mnie na posesji za komuny w zamian za umiejscowienie kolektora). Więc żeby to u wszystkich chociaż do deszczówki leciało, to byłoby dobrze. Myślę, że jak ktoś się lubuje w myciu auta na własnych włościach, to zamiast w piętnasty szampon i dwudziesty quick detailer mógłby zainwestować w jakieś cywilizowane miejsce do mycia, a nie, że potem posadzi pomidorki obok i będzie się nimi zajadał razem z Prickbortem, którego wpuścił w glebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 jeśli ktoś myje auto raz na dwa tygodnie tylko do swojego użytku to aż tak to nie razi. Choć wiadomo, że zamiast puszczać to w glebę to lepiej podjechać wieczorem na bezdotyk. Ale ten koleś szczyci się swoim STUDIO gdzie myje te auta codziennie. Robi to zarobkowo regularnie a to trochę słabe... 

Ja również mam zrobioną kratkę na podjeździe i wszystko co zleci idzie do kanalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobiłem interes życia :D kupiłem 2 lampy scangrip multimatch 3 i oryginalny stojak na kółkach za 1300 zł :D
W sumie nie mogłem uwierzyć że nie przyjdzie mi jakiś pustak zamiast lamp ale doszło i wszystko jest ok :D
Jestem mega zadowolony.48067528d1ff33be7741c1cf39e6c34f.jpg2c23f2d0af42b3a1e5f5208773b4cd02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki i oby służyło.

Mnie taka fotka znaleziona w zakamarkach telefonu - zdjęcie z czerwca pod tytułem "NAUKOWCY GO NIENAWIDZĄ! ODKRYŁ JEDEN PROSTY SPOSÓB NA LIKWIDACJĘ MUCH Z NASZEGO OTOCZENIA! ZOBACZ JAK!" 5e40725dbef7c6730910ff4ec739cc3f.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bienek napisał:

Chyba zrobiłem interes życia 😄 kupiłem 2 lampy scangrip multimatch 3 i oryginalny stojak na kółkach za 1300 zł 😄
W sumie nie mogłem uwierzyć że nie przyjdzie mi jakiś pustak zamiast lamp ale doszło i wszystko jest ok 😄
Jestem mega zadowolony.

Ale tak całkiem serio (nie żaden trolling): co w tym jest warte 1300 zł?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak całkiem serio (nie żaden trolling): co w tym jest warte 1300 zł?

Normalnie gdybym chciał kupić taki zestaw w sklepie kosztowałby mnie ok 3000 zł..

Ta są lampy stworzone do detailingu i lakierowania. Cri 96+, 5 barw od 2500k do 6500k, możliwość pracy na bateriach i sterowanie jasnością i kolorami z telefonu.. wystarczy? Dziwi mnie że na tym forum pada pytanie co wyjątkowego jest w lampach scangrip. Mam też sunmatch 3 i żadna inna latarka (a miałem ich sporo) nie daje takich możliwość inspekcji lakieru i kolorów jak scangrip.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak ktoś na żywo nie użył jakieś lampy tej firmy to jej nie doceni. Tez nie rozumiałem fenomenu tej marki wyglądało to jakby ktoś chciał kroić detalistów ale kolega z rupesa miał taka jak mnie szkolił na DS i pokazywała dużo lepiej niż moje halogeny i ledy w garażu, ale trzeba przyznać ze ceny są mocno wysokie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak ktoś na żywo nie użył jakieś lampy tej firmy to jej nie doceni. Tez nie rozumiałem fenomenu tej marki wyglądało to jakby ktoś chciał kroić detalistów ale kolega z rupesa miał taka jak mnie szkolił na DS i pokazywała dużo lepiej niż moje halogeny i ledy w garażu, ale trzeba przyznać ze ceny są mocno wysokie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No jeśli chodzi o te duże scangripy to faktycznie nie są tanie. Marzyłem sobie o jednej takiej, ale przeglądając aukcje za cenę jednej znalazłem 2 i to z oryginalnym stojakiem. Myślałem, że to jakaś lipa, ale gość wysłał zdjęcie i zdecydowałem się zaryzykować. No i mam teraz 2 takie super lampki :)
Za to jaka sporo tańszą alternatywę polecam scangrip sunmatch 3. Do inspekcji jest niesamowita. Pokazuje dosłownie wszystko, no i jest mega jeśli chodzi o dobieranie kolorów przy lakierowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@bienek zarąbiste lampy 🙂 sam mam takie u siebie i daje mega rade czy to na bateri czy na kablu. Piękny zakup niech służą. 
 

ps. Rozpakowałes ten głośniczek-lampa ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.