Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

be9368d605a91.jpg

Nagroda za uczestnictwo w konkursie: Najpiękniejsze ogrody w Gminie Ostrów Wielkopolski. Za wyróżnienia i miejsca na pudle nagrody lepsze, ciekawsze.

https://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=9&artykul=3071&akcja=artykul

Ale żeby je zgarnąć to by trzeba zostawić furę i zająć się ogrodem😜.

Ale grabie się przydają już jesienią do liści a trawkę jutro gdzieś wsadzę.

Oczywiście był piknik, grill, uścisk dłoni radnych i Pana wójta - pamiątkowe foto itp.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson nie rób smaka na Mazury. W tym roku się nie udało bo żona wysoko w ciąży już była, a remont domu zabrał wszystkie oszczędności, ale początkiem przyszłego roku rezerwuje urlop. Juz 2 razy byłem w Węgorzewie i za rok znów pojadę. Uwielbiam ten klimat, jeziora spokój no i bunkry 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lotek900 robię, robię smaka specjalnie😉 Uważam, że mamy jedne z najpiękniejszych i z najmniej zmienionych ekosystemów przez człowieka. Polecam nie tylko wizytę w okolicach Węgorzewa, lecz wyprawę dalej na Mazury Garbate,  w stronę Suwałk i Gołdapi 💚

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zaczynam male porzadki bo powoli zblizam sie do konca sezonu Moj garaz nie posiada ogrzewania.
Fajnie posiedziec dluzszy czas w piwnicy znow rozkladajac sprzet. Czlowiek moze spokojnie spojrzec na to co jest, czego zaczyna brakowac. Czego ma za duzo i nawet nie uzywa. Przy okazji "poniuchac" zapachow roznych kosmetyków.

Robie liste w celu uzupełnienia brakow zrobi sie zakupy w black friday. f72ac350742acf6fb5ac633e8f2a7bc7.jpg20c198c99828d32e413e779ef9e326d9.jpgcd78ecbee9715ea6b3d1459f391631a1.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie detailingowe świry😋💪🤗

Witam się z Wami jak Pan Aczkolwiek, którego film dziś wpadł w moje ręce. 

Dlaczego? No cóż, nie ukrywam, że jestem fanem marki Seat. A to właśnie ta marka jest głównym bohaterem tej relacji.

Myślę, że Kolegom @Fredi88 @Gardor @damiano2007 sprawi ona szczególną radość 😉.

Pan Aczkolwiek nie ustrzegł się kilku błędów dot. technik detailingowych, lecz ogólnie film obejrzałem z dużą ciekawością. Jestem pod szczególnym wrażeniem montażu. Tu widać, że chłopaki włożyli dużo serducha. 

Ciekawym patentem jest wspomaganie się myjką parową przy doczyszczaniu ościeży. Może macie tu jakieś swoje patenty? Ja zawsze się tutaj napracuję.

Rozgadałem się. Lecimy z filmem:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson Akurat też dzisiaj ogadałem Swaga . Widzę ze przestał trochę pajacował i więcej merytoryki pojawiło się na jego kanale i z chęcią się te filmiki ogląda. Szybko minęło te 45 minut ;D. Widać też ze idzie w jakość przekazu swojego kanału .   

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.