Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...



Po wielomiesięcznych poszukiwaniach w końcu upolowałem spoiler do poliftowego 9-3


Ja to Ci tych wydeszków zazdroszczę, chociaż lotka oczywiście też na plus. Bazowa wersja to jednak biedna jest

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę potem trochę zdjęć z czyszczenia tej francusko-japońskiej myśli inżynieryjnej, a na razie ciekawostka: Lexus IS i Citroen C1 mają taką samą manetkę tempomatu. Ja tak mieszam tę Cytrynę z błotem za byle jaki środek, a to prawie luksusowy wóz...

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz przy chatgpt jesteśmy - tylko niech komuś do glowy nie przyjdzie dawać mu jakis zadan matematycznych do rozwiązania a w szczegolnosci polegac na ich wyniku xD Czesto ma z tym problemy, podaje wyniki z czapy i jeszcze sie kluci jest jest prawidlowo. Co ciekawe, nawet operacji na bitach czasami nie potrafi przeprowadzic poprawnie (przy glupich operacjach przy liczeniu adresów ip potrafilem u niego bardzo proste błedy znaleść). Jako narzędzie do robienia jakis żmudnych zadan typu "stworz mi tabele z kolumnami XYZ i uzupelni ja 40 wierszami" czy tam pisaniu jakis tekstów/wypracowan (tylko raczej jako wzornik, bo wykryc czy to AI pisalo to 10 sekund roboty) to zabawka bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej nie trzeba dodawać 😅

Uwaga koszt szkolenia u Tomka to cena 4 tysiące złotych. 

@MOTOGO kraża mity że już nie współpracujecie że sobą, jeśli to prawda to gratuluję. 🙂

 

@Jakub - Unilite zobacz z kim współpracujecie. 

Screenshot_20230310-210146_Facebook.jpg

  • Lubię to 1
  • Okay 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniłem swoje marzenie! 😃 Wylicytowałem na WOŚP szkolenie z korekty lakieru. Spędziłem dwa dni w Old School Detailing. Od początku mojej przygody z detailingiem Arek jest moim niedoścignionym wzorem. Nie sądziłem, że kiedykolwiek uda mi się go poznać, a co dopiero, że będzie mnie szkolił. Nauczyłem się naprawdę wiele i poznałem kilka tricków, które bardzo mi się przydadzą w usprawnieniu mojej pracy przy autkach. Jednak przede wszystkim świetnie się bawiłem i dostałem wielki zatrzyk dobrej energii. Dziękuję! 🤘 @AreK

IMG-20230307-WA0008.jpg

  • Lubię to 22
  • Super 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, BarKoz napisał(a):

Spełniłem swoje marzenie! 😃 Wylicytowałem na WOŚP szkolenie z korekty lakieru.

Rewelka ! 🙂

Potwierdzam, szkolenia u @AreK to potężny zastrzyk wiedzy i tips and tricków 🙂

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@BarKoz bardzo dziękuję za odwiedziny, pomoc dla WOŚP a przede wszystkim za przegadane dwa dni ;-) 
Tacy ludzie jak Ty są zawsze mile widziani w mojej pracowni. Sam widziałeś, że drzwi się nie zamykają. 
Trzymam za Ciebie kciuki i zapraszam Ciebie i każdego z Was w me skromne progi.

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2023 o 20:06, Tomas-sg napisał(a):

Nic więcej nie trzeba dodawać 😅

Uwaga koszt szkolenia u Tomka to cena 4 tysiące złotych. 

@MOTOGO kraża mity że już nie współpracujecie że sobą, jeśli to prawda to gratuluję. 🙂

 

@Jakub - Unilite zobacz z kim współpracujecie.

Kiedyś chłop pod każdym zdjęciem z kropelkami na moim IG pisał, że "januszowe", bo w jego ankiecie na temat zorganizowania losowania wybrałem opcję "nie chcę". Niektórzy to mają naprawdę smutne życie, żeby ich takie rzeczy ruszały xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, imola33 napisał(a):

Kiedyś chłop pod każdym zdjęciem z kropelkami na moim IG pisał, że "januszowe", bo w jego ankiecie na temat zorganizowania losowania wybrałem opcję "nie chcę". Niektórzy to mają naprawdę smutne życie, żeby ich takie rzeczy ruszały xD

Ja nigdy nie zapomnę gdy skrytykowałem go pod jakimś jego postem że nie ma racji. Potok niezorozumialych słów pisanych był nie do pojęcia w wiadomosciach prywatnych. Zdecydowanie za dużo wolnego czasu i nieumiejętność znoszenia konstruktywnej krytyki 🙂

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie zapomnę gdy skrytykowałem go pod jakimś jego postem że nie ma racji. Potok niezorozumialych słów pisanych był nie do pojęcia w wiadomosciach prywatnych. Zdecydowanie za dużo wolnego czasu i nieumiejętność znoszenia konstruktywnej krytyki
 

Ja z forum, zablokowano wątek o DA Euroteca bo nie umiał skoku zmierzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem o kim piszecie  ale jak ktoś płaci 4 tys za kurs i wybiera jakiegoś partacza (nietrudno znaleźć opinie o danym studiu) , a potem płacze na fejsie zamiast udać się do odpowiedniej instytucji , to mi się śmiać chce . No i jak za te 700zł dobrze naprawić dach  w tak drogim aucie? Oddać znów do partacza?  No ale pewnie hajs na kurs był z  dotacji więc  większej straty nie było , a "lajki" poleciały 😉 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas-sg napisał(a):

Ja nigdy nie zapomnę gdy skrytykowałem go pod jakimś jego postem że nie ma racji. Potok niezorozumialych słów pisanych był nie do pojęcia w wiadomosciach prywatnych. Zdecydowanie za dużo wolnego czasu i nieumiejętność znoszenia konstruktywnej krytyki 🙂

 

Niektórym najzwyczajniej w świecie nie chce się pracować po prostu. Do tego dochodzą kompleksy i ego oraz TURBO lenistwo, ze względu na totalny brak chęci pracy nad sobą.  Influ może być każdy. Kupić obserwujących to kilka stówek jakoś raptem. I cyk. Młodzież szanuje i poważa wtedy - uwaga, to na poważnie teraz. Z nie jednym studiem rozmawiałem w ostatnim czasie o takich tematach ✌️🤭😅
 

ja już kilka razy miałem z nim kosę, a bana dostałem po pierwszym open day w funky Witch w grudniu ur.✌️😅🤦🏻🤦🏻‍♂️🤷🏻

 

bo po sprowadzeniu go na ziemie z turbo głupotami jakie gadał o swissvax potrzebował kilkudziesięciu minut by się jakoś ogarnąć - ale finalnie wszystko pousuwał 😅🤷🏻. Pozniej się pośmiał ze mnie pod jakimś zdjęciem ze mam super studio i tyle człowieka widziałem w internetach 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba ta nowa technika, waterless wash:
2e12b815fe3bd7a902049ab10a8cb3fa.jpg

A dodatkowo to, że miałem targać Cytrynę z garażu, ale postawiłem tylną kanapę w F4 i weszło, co chciałem, a było tego trochę


Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.