Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kursien napisał:

@sT3VE Hehe, pamiętam jak w okolicach lata/jesieni podobnie myłem auto :P spłukiwałem szampon przy padającym deszczu - ciekawe co sobie sąsiedzi myśleli :-]

W maju 2017 też myłem auto w czasie burzy /tzn. zacząłem jak nie padało, dopiero pod koniec było oberwanie chmury/. Następnego dnia nie mogłem się już ruszać, a po dwóch następnych wylądowałem na 9 dni w szpitalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2018 o 21:13, bienek napisał:

Mój mały detailer Stresowałem się po stokroć bardziej niż normalnie bo maluszek urodził się z wadą serca, ale jest dzielny i sobie radzi. Oby tak dalej.... najgorsze, że czeka nas jeszcze koszmarny stres przed samą operacją, ale jakoś musimy temu stawić czoła w przyszłości.
P.S nigdy nie rozumiałem tej radości z posiadania potomka dopóki sam tego nie doświadczyłem

Gratulacje i dużo dużo zdrówka dla maluszka i dla rodziców. Też ostatnio doświadczyłem bycia tatą taka chwila już chyba nie nastąpi. Jeszcze raz zdrowia dla was.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku superba(nie wiem jak w innych) sztywniejszy jest np Eibach. Uzależnione jest to tym iż Eibach to sprężyny liniowe, natomiast H&R to springi progresywne, łączące względne obniżenie i swego rodzaju większy "komfort" :)  
Rozmawiałem już z kilkoma osobami z forum superbclub i zdecydowanie polecały H&R.  Pożyjemy zobaczymy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci powiedział, ze eibach jest liniowy? To też sprężyny progresywne. Ponadto Eibach ma dwie serie Pro-kit i Sportline. Te pierwsze to niewielka utrata komfortu w porównaniu do serii z dopuszczeniem do montażu na seryjnym amorze te drugie są zdecydowanie sztywniejsze dedykowane pod Bilsteina B6/B8. H&R niestety jest sztywniejszy od Prokita z tym, że przy takim aucie jak superb może to wyjść na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 z wyglądu stwierdzam że twoje h&r to sparingi progresywne pływak ma trochę racji bo w przypadku mojego auta czytaj.omega robi się radO sztywno, ale może w twoim przypadku nie miejmy nadzieję że będzie pan zadowolony 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Gratulujemy! Zostałeś wybrany do grona szczęśliwców, którzy mogą skorzystać z darmowej dostawy na całym Allegro aż do 30 kwietnia 2018 r.! !

Na czym polega promocja?
Od 11 stycznia do 30 kwietnia 2018 r. możesz korzystać z darmowej dostawy w opcjach:

-   odbiór w punkcie (Paczka w RUCHU, Paczka24 Odbiór w Punkcie, Paczka48 Odbiór w Punkcie)
-   paczkomaty (Paczkomaty 24/7, Allegro Paczkomaty Inpost)
-   przesyłka kurierska
-   Kurier wieczór
Koszt takiej dostawy pokryje Allegro. Żeby skorzystać z darmowej dostawy, zapoznaj się z regulaminem „Wypróbuj darmową dostawę na Allegro!” i zaakceptuj jego treść. Potwierdź swój udział w promocji do 5 lutego 2018 r. do godziny 10:00."

No to czas odpalić allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dobrze sobie humoru nie poprawiłem, to już go zepsułem... Dostałem dziś od żony na 30stkę PS4... Co oczywiście mi humor poprawiło. Niestety nie mogę połączyć się z PlayStation Network co za tym idzie ani ściągnąć żadnej gry, ani pograć przez neta :cry: Także moja radość skończyła się na odpaleniu konsoli... a potem już tylko niecenzuralne słowa szły. Jutro muszę zaatakować dostawcę internetu bo prawdopodobnie poblokowane jakieś porty mam (zielony w temacie jestem kompletnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ostatnio taki przypadek z PS4 jak się okazało Sony założyło od tak sobie bana na to IP i pomógł dopiero telefon na ich infolinie ale już wcześniej dostawca netu tez zebrał opierdziel bo podejrzenia padły właśnie na niego :D

 

P.S Najlepszego! :D teraz z trójką z przodu już z górki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, buka napisał:

"

Gratulujemy! Zostałeś wybrany do grona szczęśliwców, którzy mogą skorzystać z darmowej dostawy na całym Allegro aż do 30 kwietnia 2018 r.! !

Na czym polega promocja?
Od 11 stycznia do 30 kwietnia 2018 r. możesz korzystać z darmowej dostawy w opcjach:

-   odbiór w punkcie (Paczka w RUCHU, Paczka24 Odbiór w Punkcie, Paczka48 Odbiór w Punkcie)
-   paczkomaty (Paczkomaty 24/7, Allegro Paczkomaty Inpost)
-   przesyłka kurierska
-   Kurier wieczór
Koszt takiej dostawy pokryje Allegro. Żeby skorzystać z darmowej dostawy, zapoznaj się z regulaminem „Wypróbuj darmową dostawę na Allegro!” i zaakceptuj jego treść. Potwierdź swój udział w promocji do 5 lutego 2018 r. do godziny 10:00."

No to czas odpalić allegro :D

Też tak chcę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 mnie żona ciśnie żeby kupić PS4 lub Xbox-a i wspólnie młócić w gry zimowymi wieczorami. Jeszcze do końca decyzja nie zapadła, którą platformę wybrać. Powoli jednak skłaniam się ku PS4. Więcej ciekawych tytułów gier oraz kumpli, z którymi ewentualnie można się spiknąć gdy już żonę zmłócę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, buka napisał:


o to czas odpalić allegro :D

Można się na to jeszcze załapać?

24 minuty temu, Fredi88 napisał:

Jeszcze dobrze sobie humoru nie poprawiłem, to już go zepsułem... Dostałem dziś od żony na 30stkę PS4... Co oczywiście mi humor poprawiło. Niestety nie mogę połączyć się z PlayStation Network co za tym idzie ani ściągnąć żadnej gry, ani pograć przez neta :cry: Także moja radość skończyła się na odpaleniu konsoli... a potem już tylko niecenzuralne słowa szły. Jutro muszę zaatakować dostawcę internetu bo prawdopodobnie poblokowane jakieś porty mam (zielony w temacie jestem kompletnie).

Dostawca internetu zmienił mi protokół na IPv6 i też przesał działać PSN. Telefon do usługodawcy, przywrócili w 10minut od zgłoszenia stary protokół i śmiga. Ciesz się prezentem fajna zabawka ;)

Gdyby sie przeciągało zawsze możesz Uncharted 4 z płyty zainstalować :) Trochę cierpliwości i Najlepszego!

19 minut temu, Pływak napisał:

Przerabiałem ostatnio taki przypadek z PS4 jak się okazało Sony założyło od tak sobie bana na to IP i pomógł dopiero telefon na ich infolinie ale już wcześniej dostawca netu tez zebrał opierdziel bo podejrzenia padły właśnie na niego :D

 

P.S Najlepszego! :D teraz z trójką z przodu już z górki :lol:

Sony nie wspiera nowego protokołu. A dostawcy często wybierają nowy bo im się pula kończy ;)

 

5 minut temu, paperson napisał:

@Fredi88 mnie żona ciśnie żeby kupić PS4 lub Xbox-a i wspólnie młócić w gry zimowymi wieczorami. Jeszcze do końca decyzja nie zapadła, którą platformę wybrać. Powoli jednak skłaniam się ku PS4. Więcej ciekawych tytułów gier oraz kumpli, z którymi ewentualnie można się spiknąć gdy już żonę zmłócę ;)

Jak ma być z żoną na kanapie razem to odpalcie Rayman Legends. Znajomym włączyłem to małżeństwo zamiast współpracować ze sobą to w grze sobie plaskacze sprzedawali ubawieni :D Jak dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost Rayman zawsze wieczny :) Żona przynajmnie na PC tłucze w Diablo, Fallout czy ostatnio Battlefront, więc pewnie będzie ciągnąć w ten typ, lecz tu w dwójkę nie pogramy :D Właśnie zastanawiamy się nad dobrymi tytułami dla dwojga. Może jeszcze jakieś inne propozycje macie?

 @CoolBreeze są jeszcze normalne żony na świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paperson napisał:

@szox oooo klasyk. W 3 grałem całe noce z kumplami na studiach :good:

Nie tylko Ty :) klasyk to dobre słowo.

10 minut temu, paperson napisał:

@ghost Rayman zawsze wieczny :) Żona przynajmnie na PC tłucze w Diablo, Fallout czy ostatnio Battlefront, więc pewnie będzie ciągnąć w ten typ, lecz tu w dwójkę nie pogramy :D Właśnie zastanawiamy się nad dobrymi tytułami dla dwojga. Może jeszcze jakieś inne propozycje macie?

 @CoolBreeze

Na PS4 aż tak dużo gier nie ma typu couch-coop. Raczej stawiają na abonament online plus. Ale żeby razem pocinać na 2 pady i dzielony ekran....

Z tych co kojarzę Diablo 3, Rayman Legends, Trine 2, Rocket league.

 

A z single player to cała seria Uncharted wymiata. Dobre strzelanie, piekne widoki, świetna fabuła i jakość.

Za Horizon Zero dawn nie mam czasu sie zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.