Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@Pajko jak pokazałeś zdjęcie gadżetów jak do ciebie przyszły juesej, to pomyślałem, że będziesz miał mega przeciwsłoneczny daszek na przednią szybę. Na maskę też może być :) No nic to - ale melepeta ze mnie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę dziś do garażu, próbuję odpalić Citroena pierwszy raz od dwóch tygodni, a ten stęka... Sąsiad mnie popchnął i pojechałem - oprócz po prezenty, to po akumulator :lol: Zgodnie z for(um)owym trendem - Banner, 50Ah, 420A, 260 zł przed świętami poszło. :P Ale Centra miała już prawo do emerytury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Będziesz z niego zadowolony, ja w tym roku wyjąłem swój akumulator Banner Unibull na którym była naklejka z jakaś chyba plombą z 2004r. Przez ostatni rok regularnie doładowywałem go ładowarką Ctek i dolewałem wodę demi, ale nie wiele to pomogło. Tuż przed zmianą nie chciał już przyjmować prądu i klemy masakrycznie zachodziły takim białym proszkowym nalotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gardor napisał:

@Pływak podejrzewam że pod obciążeniem wydech jeszcze lepiej brzmi :cool:

Dokładnie przy czym nie jest jakiś nachalny i w trasie przy ok 3K obr nie jest dużo głośniej jak w serii. Dodatkowo same strzały są tylko w trybie sport więc nie muszę budzić całej wsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzisiaj mycie Passata piana Magifoam plus dwa wiadra z szamponem od gyeon bathe + :)

Oraz mycie Audi mojej prewashem z SG oraz dwa wiadra z szamponem od Good Stuff.

Relacja z mycia piana bedzie w odpowiednim dziale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wyjechałem fabianką z garażu 😁 można powiedzieć że lśni, położyłem softa12mnth wszystkie plastiki zewnętrzne nasmarowane żeby jakoś wyglądały, a w skodzie trochę ich jest. 😁 Generalnie wszystko fajnie tylko czołówka się pogrzebała i rano się okaże jak wszystko dotarłem... A niestety garaż bardzo słabo oświetlony. :( Tak czy siak dzień na plus !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wkońcu ogarnąłem wnętrze pieszszocha :)

- odkurzanie i czyszczenie wykładzin z sierści małego pupila

- szyby wymyte glass magic'em

- plastiki wymyte apc od nilsena

- jako wisienka na torcie na plastiki wleciał interior magic :)

trochę późno już było i nie starczyło czasu aby zająć się skórami, a już przydało by się je odświeżyć 

jutro mam nadzieje że uda się trochę z zewnątrz przemyć auto, bo jest tak brudne że aż żal mi na nie patrzeć :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie umyć dwa auta, bo wreszcie przestało padać, ale dostałem opierdziel od matki, że nie dość, że wigilia, to jeszcze niedziela i że "mam mieć jakieś zasady". No to mam zasady - nie wypada w święta jeździć brudnym autem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto umyte w piątek i mimo deszczu patrzenie na samochód po SSW to jest przjemność. Zwłaszcza na masce fajnie jak się łączą i zjeżdżają tam, gdzie jest większy spadek. No i przejechałem wczoraj kawałek, gdy nie padało i auto suche :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.