Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, KiziorDZN said:

@mefONE Jakie ET felg ? Czy to na dystansach tak ładnie odsadzone ?

Bez dystansow. Nie pamietam bo zamawialem je do innego auta ale nie siedzialy iwiec zostawilem sobie. Chyba 35 ale nie jestem pewien bo mialem na RS4 zalozone 18 prawie takie same i ktores z nich mialy 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FilipO napisał:

Haha, ah ta Cytryna i jej letni setup 🙂 zimowy jak dla mnie lepszy, oryginalne felgi bardziej mu pasują. 

By nie było offtopu, sprawdziłem czy auto jeszcze stoi w garażu (w sumie od końca marca.. ) czy jeszcze prąd ma, i drobne porządki w schowkach itd. 

A i fotkę przy okazji zrobiłem 🙂

ps. Szukam sposobu na zagospodarowanie garażu 5.2 x 3.2x2.2 metra.. (najniższy punkt stelaż bramy 1.75m) 

 

ale wykladzine to masz jak rus dywan na scianie 😉 z takim metrazem garazu za duzo nie podzialasz, ja bym wywalił wszystko z niego , gdzies indziej, no i porzadne oswietlenie zamontował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipO kupić gotowe kątowniki w obi lub takie podłużne stelaże.

Zamówić dykty pod wymiar. Pobawić się trochę wiertarką i gotowe 😁

Ja powoli kończe swoją dziuple i właśnie takim sposobem chce zaprowadzić ład i porządek.

Do tego polecam śledzić dział wyprzedaży ikea. Można kupić fajne, ładne pólki za śmieszny pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yas napisał:

ale wykladzine to masz jak rus dywan na scianie 😉 z takim metrazem garazu za duzo nie podzialasz, ja bym wywalił wszystko z niego , gdzies indziej, no i porzadne oswietlenie zamontował

Cii, wykładzina jeszcze nie wie ale wylatuje z tego garażu xD nawet nie wiem nie pamiętam skąd ona się tu wzięła... i nie ja ją tam umieściłem xD

@KUBA46wstępnie myślałem nad czymś od poka equipment ale zobaczymy. Tu nie będzie prosto z wywierceniem dziury- bloczki betonowe.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi mówi.. niestety mówi... 4h by zrobić otwor na puszkę.. wiercenie w tych ścianach to dramat jest..
Są trzy możliwości:

1. To nie była wiertarka udarowa, albo udar miał jedynie ktoś, kto jako taką ja sprzedawał.
2. Leciała na lewych obrotach.
3. Wiertło nie było do betonu.

Innej opcji nie ma, bo nie wyobrażam sobie jak mogłoby to trwać 4h. Z normalnym udarem wpadłbyś po dłuższej chwili razem z wiertarką do sąsiada.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damiano2007 napisał:

@smerf91 miałem taką Asteriks 😉

Fajny w miare miękki lakier. Jak na one step rotacja + czerwony NAT + menzerna 2500 to było miód malinka 😉

To czekamy na odpowiedni temat w PSB! 🙂

Żony dupowóz, a że poprzednia właścicielka należała do tych którzy nie za bardzo dbają o auta to jest z nią co robić 😄  od podsufitki poprzez pranie wnętrza do polerki  🙂  
Plan jest na one stepa  z 3d speed  na żółtym lub czerwonym NAT'cie ale zobaczymy na jakiej kombinacji się skończy 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg zdarza się chociaż rzadko 😉 wygodnie robić na niej dekontaminacje, chemia na lakierze nie dosycha tak szybko jak przed garażem w słońcu czy na wietrze. Potem wystarczy wyjechać przed garaż, spłukać mate wodą a ssawka odciagnie ją szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, david2888 napisał:

W niedzielę było szybkie mycie a dziś taki filmik skręciłem 🙂

Malowanie Peżo pianka Sonax haha

Ogrodowy Janusz-Detailer do wycięcia z Kadru 😂🤣

 

+1 sub

szacun dla wszystkich, którzy mają cierpliwość do takiego pianowania!

stylóweczka mistrz! Crocs'y 4'eva 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.