Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawa przerwanego czujnika zużycia klocków hamulcowych, wymiana czujnika tem zew, oraz klaksonu był zdjęty zderzak czyszczenie konektor sprawdzanie czy przewody się przewody wchodzące w podłużnice nie przetarły a powód wstyd się przyznać :smiech:  cały czas wkładałem za słaby bezpiecznik do 5-7.5A a trza było 20A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko przygotowane na wesele, jutro 300km pod Kalisz. 
Auto umyte na dwa wiadra, na plastiki Nielsen, na opony Mamba Shine, a na wosk -- Tenzi Rollex GT :) tak na próbę ;)  i muszę przyznać ze nadał lakierowi przyjemną śliskość choć za wiele do wyglądu nie dodał, ani nic nie przyciemnił :P (ale jak za darmo to może być ;)

f0263c456e0afa8dgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mycie Dodo Juice Born To Be Mild pierwszy raz go użyłem super delikatny ale wyraźny zapach, bardzo się pieni i swietnie domywa . Na to QD od shiny garage super wydajny jest, zużyłem może z 35/40ml miałem tester 50ml do tego świetny atomizer. A na opony mamba shine, pierwszy raz widzę żeby opony były tak czarne piękny satynowy kolor, nie to co miałem do tej pory czernidło z auto landu , chociaż ten ładniej pachniał... I na koniec mycie szyb środkiem od koch chemie praca 2x szybsza niż przy stosowaniu zwykłego płynu do okien i odkurzanie na apc i dressing brakło czasu .

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta kiedys tam byla, ze dwa lata temu. Po zimie lakier odswieżony bialym padem flexipads na da z sonaxem 04/06 w okolicach marca. Teraz tylko essence i reload. Honda ma mega miekki lakier wiec bardzo latwo niewielkim nakładem sil doprowadzic do akceptowalnego z daleka stanu. Z bliska od patrzenia sam sie rysuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, paperson napisał:

Ten SONAX Profiline EX 04-06 jest tu polecany przez wiele osób. Przy moich planach na one stepa produkt ten wysuwa się na pierwsze miejsce :smile:

Sam widziałeś co u mnie na twardym lakierze i padzie One Step ta pasta zrobiła. Na jednoetapową korektę bardzo fajna. ;)

@Pajko Skodzinka bardzo fajna, też bym żonce taką kupił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KapselK napisał:

@Pajko Skodzinka bardzo fajna, też bym żonce taką kupił. :D

Polecam , daje radę jeszcze z tym silnikiem i skrzynią naprawdę dobrze się tym podróżuje nie tylko po mieście ( 1,2 TSI z DSG ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda fajny samochod, moi rodzice maja wczesniejsza wersje, bodajze 2009 czy 2010 rocznik. Silnik 1.2 i powiem szczerze, ze autko fajnie sie zbiera i dosc dynamiczne. Niestety na minus wykonanie wnetrza, moim zdaniem brzydkie jak diabli, wali plastikiem w oczy :/

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.