Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie przy swoim, ale wuja 3letni nissan juke. Przeszedł autodetalingowe odświeżenie. Dekontaminacja, glinkowanie, dwa wiadra, ipa i na koniec wosk collinite 476s. Opony i plastiki zewnętrzne dostały Adbl tire dressing. Wnętrze odszczurzone apc i nałożony dressing matowy funky witch Mademoiselle :Db1f0bf27d967ab9ea7068db99110cee2.jpg91a77982abe1b3b250dbb1a4802e9153.jpgd1c7f80ed8050c2e06201cf9e485fff9.jpgeab88c7cfbcd1a056dee082964839e0c.jpg6dd3a2633f5af01184c84fe790fc531e.jpgafa42d6fd88633e3814b7ad52b9410b8.jpg495c2cf61dfc30ce8e9f75ad6293d260.jpg1ff27359f1d7e0f943633f2c4636d47a.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nerka123 napisał:

Skoda fajny samochod, moi rodzice maja wczesniejsza wersje, bodajze 2009 czy 2010 rocznik. Silnik 1.2 i powiem szczerze, ze autko fajnie sie zbiera i dosc dynamiczne. Niestety na minus wykonanie wnetrza, moim zdaniem brzydkie jak diabli, wali plastikiem w oczy :/

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Dziwne żeby auto segmentu B miało deskę obszytą skórą prawda? Polecam wsiaść do dacii i zaraz do fabii... poczujesz się jak w rolls roysie.

 

1 minutę temu, david2888 napisał:

wuja 3letni nissan juke

On taki skrzywdzony z fabryki wyjechał czy ktoś mu to ała zrobił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak no wreszcie jakaś piękna włoska robota, na którą miło się patrzy. Pokaż więcej fotek, bo tej AR nigdy mało :) Czy dla kupującego Borę miałbyś jakieś uwagi o słabych stronach, ewentualnie miejscach w które warto zajrzeć przy kupnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj wietrzyłem cały dzień + ozonowanie na koniec 20 minut.  Przy okazji dokończyłem oświetlenie w garażu

Dziś wietrzyłem cały dzień + ozonowanie na koniec 20 minut. Przy okazji posprzątałem garaż i poukładałem wszystkie graty. 

Jutro wietrzę cały dzień + ozonowanie na koniec 20 minut.  Przy okazji skończę porządki w garażu i zamontuję parę dodatkowych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z teściem umyliśmy boczki w drzwiach busa przy pomocy Red Devil HD 1:20 . Brud był tak mocny, że mycie boczków musieliśmy poprawiać na 3 razy aby wszystko zeszło - wodę do przemywania MF i szczoteczki ADBL i pędzelka zmienialiśmy chyba z 10 razy :) A gdy teściu zobaczył jak wszystko ładnie schodzi to pojechał jeszcze po półce nad głową i wszystkich innych jasnych plastikach :) Na koniec jeszcze tym APC wyczyściłem podłokietnik materiałowy na drzwiach który był już poprostu skorupą brudu, tłuszczu itp. I na sam koniec IPĄ przeczyściłem wszystkie szybki 

Najważniejsze, że w końcu teściu choć troszeczkę się przekonał do naszych środków, choć wcześniej deskę pojechał.... PLAKIEM :wallbash:

niestety zdjęć nie robiłem, bo nie wiedziałem dokładnie co teść chce czyścić, ba wszystko robiłem w samych gaciach, więc jak miałbym pamiętać o telefonie :P 
ale w necie znalazłem zdjęcie akurat dokładnie takiego samego środka więc zaznaczyłem w kółku jakie miejsca czyściliśmy ;)

98b098d86dbeb714gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kryman napisał:

Pies? :lol:

 

Wilgoć & stęchlizna. Taka delikatna ledwie wyczuwalna już.  Nie było wyboru i załadowaliśmy się zdrowo przemoczeni do auta no i trochę nasiąkło wodą. 

Jutro już po trzeciej rundzie powinno być po problemie.

 

Ozonuję bo prałem kiedyś fotel i wiadomo gąbką nasiąknęła, capiło stęchlizną albo nawet zdechlizną.   Wsadziłem ten fotel do wielkiego wora foliowego, od dołu do wora podłączyłem ozonator, u góry zrobiłem wylot i chyba 2 godzinki fotel spędził na ozonowym przeciągu. Efekt ? Czuć świeżość. Nie pomogły suszenia w upale, dopiero ozonator załatwił sprawę.   Dlatego teraz do tego wietrzenia auta przez cały dzień dodatkowo daję rundkę 20 minut ozonowania. 

 

 

 

Co do psa to też ostatnio historia była.  Wypucowałem sobie w środku auto jak nigdy. Wnętrze robiłem prawie 5 godzin.  Lśniło i pachniało tak że autentycznie nie chciało mi się z tego auta wychodzić i mógłbym tam siedzieć i siedzieć i delektować się wnętrzem i atmosferą.

No ale cóż mogło by się stać ? Oczywiście zaszła nagła potrzeba transportu mojego psa. A jakiego mam psa ? Oczywiście wielkiego Owczarka Niemieckiego długowłosego.   Kloc prawie 50 KG, w aucie jeździ po mistrzowsku. Rozwala się na kanapie, pysk przez okno wywala i ogląda wszystko. Ludzie cykają fotki cały czas, wołają go, dzieci się cieszą jak widzą, a ja płacze. Zrobiłem 20 KM. Sierść była kurwa wszędzie gdzie tylko palca da się wsadzić.  Uszczelki materiałowe to wręcz całe oblepione tą sierścią.   Chciałem bardzo wozić swojego psa bo bardzo to lubi ale niestety tylko w razie konieczności to robię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dorzuciłem brakujący od jakiegoś czasu element wyposażenia Astry. Wymyty za pomocą SONAX PROFILINE PLASTIC CLEANER preparat świetnie domywa zabrudzenia i pozostawia satynowe wykończenie elementu.

Przed

IMG_20170808_182525.jpg

Po 

IMG_20170808_183411.jpg

A teraz po zamontowaniu i przetarciu ADBL IQD.

IMG_20170808_184705.jpg

Oba samochody dostały mały gadżet do odświeżenia wnętrza (promocja w Rossmann)

IMG_20170808_184717.jpg  IMG_20170808_185226.jpg

Niby niewiele a cieszy:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎07‎.‎08‎.‎2017 o 15:00, KHOT napisał:

Ależ to auto jest paskudne... muszę się zgodzić w pełni z kolegą. wymiotuje.gif

Sama nazwa wskazuje ,,Żart'':lol:

Dnia ‎07‎.‎08‎.‎2017 o 12:28, Pajko napisał:

Polecam , daje radę jeszcze z tym silnikiem i skrzynią naprawdę dobrze się tym podróżuje nie tylko po mieście ( 1,2 TSI z DSG ) 

Ooooo jak najdalej od Tsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.