Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@sztefan24 mhhhh czasami to pod maską nic nie na oprócz plastików i obudów...ostatnio szukałem Aku w BMW G11 okazało się że jest w bagażniku pod podłogą, spoko ale podłoga nie jest otwierana, trzeba było podważyć śrubokrętem z boku i powoli otworzyć a była dość sztywno spasowana....gdybym nie doczytał w necie to w życiu sam bym tam nie grzebał....Znów w Kuga okazało się że Aku jest w podszybiu i wymiana to sporo rozbierania ale rzeczywiście była wyprowadzona blaszka plusa ...

Czym nowsze auta tym jest gorzej a informacji na necie mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@marcineke chłopie co ty piszesz ?? W każdym aucie jak aku jest schowane to plus jest pod maską. W BMW g11 jest to tak widoczne że trzeba być ślepym żeby nie zauważyć czerwonego punktu jak cała komora jest obudowana czarnymi plastikami. Zresztą w BMW w każdym praktycznie od 2000r jest plus pod maską i zaznaczony na czerwono.
 

A jak masz system bezkluczykowy to wystarczy że otworzysz auto i kluczyk położysz 10 bądź 20 m dalej od auta i nie masz wtedy prądu ani na fotelach ani na niczym innym. 

  • Lubię to 7
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa auta domyte dobrze, położony autograph sapphiee, tydzien różnicy w aplikacji między autami. Na jednym hydro bajka, na drugim wcześniej robionym zdechło całkiem... No więc się wkurzyłem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dopieszczone, powłoki odetkane i od kilku dni fajna pogoda, ale dzisiaj żona musi jechać do fryzjera i oczywiście leje, zresztą jak zawsze gdy ona sięga po kluczyki. ehhhh
To chyba powinieneś pisać w "co mi poprawiło humor", bo będziesz mógł znowu spędzić czas na myciu samochódu :D
Stan prawdziwej czystości trwa pewnie do godziny po umyciu. Później, kurz, pyłki itd i już nie jest czysty ;)
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie bardziej wkurzyło czy poprawiło humor ale niech będzie tutaj 😄 

"Perełka" z Niemiec i niemiecki "kolega" w konsoli środkowej 😄 Niestety już sztywny. A te wszystkie papiery były pod konsolą 😬 Jak tak można jeździć ? Reszta auta w takim samym stanie.

image_67218433.JPG.e085b34918d7dc8cdff759e83d669e4c.JPG

image_67514113.JPG.10cf9518342be65c96731a6b00aa85de.JPG

image_67502081.JPG.efa01eaa167c4721b0556abdd4fd914b.JPG

  • Lubię to 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gardor napisał(a):

Jak to się stało że tyle papierów było pod konsolą? Mocno śmierdziało w aucie?

Też chciałbym to wiedzieć 😄 Czuć było trochę ale pranie i ozonowanie załatwiło sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gardor napisał(a):

Jak to się stało że tyle papierów było pod konsolą? Mocno śmierdziało w aucie?

Niemiecki kolega przytargał aby sobie gniazdo uwić. Ładnie tam musiało myszami capić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 23.02.2024 o 22:08, Rafal9304 napisał(a):

"kolega" w konsoli środkowej 😄 Niestety już sztywny.

Tak wyszło, że Twojego posta pokazałem wczoraj przy objedzie koledze, żeby go pocieszyć że to co on kupił to nie był taki syf jak mu się wydawało. Zwykła gadka ale zdjęcia obejrzała też jego obecna Kobieta. Zdegustowana stwierdziła, że ona nie mogła by pracować w takich warunkach i w takim syfie. Niby oczywista sprawa - wszak to kobieta.

Przerażające jest tylko to, że ona pracuje w zakładzie pogrzebowym i szykuje klientów na tamten świat🤣🤣🤣

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eryczek napisał(a):

Przerażające jest tylko to, że ona pracuje w zakładzie pogrzebowym i szykuje klientów na tamten świat🤣🤣🤣

Hehe przypomniała mi się historia mojego znajomego który prowadzi właśnie karawan. Wpadł do mnie coś pożyczyć, więc grzecznie zapytałem się czy się czegoś napije, jakąś kawa herbata. Odpowiedział tak : Nie, dzięki ale z klientem jestem 😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
36 minut temu, Tomas-sg napisał(a):

Hehe przypomniała mi się historia mojego znajomego który prowadzi właśnie karawan. Wpadł do mnie coś pożyczyć, więc grzecznie zapytałem się czy się czegoś napije, jakąś kawa herbata. Odpowiedział tak : Nie, dzięki ale z klientem jestem 😅

Do mnie pod dom, w pandemii - jakoś w czerwcu 2020, podjechał klient karawanem.  Stoi karawan pod bramą, gadka szmatka, wszyscy sąsiedzi w oknach albo przed domem, niby coś robią ale patrzą czy kogoś będą wynosić😀. Po ok kwadransie, znajomy kończy rozmowę tymi samymi słowami: dobra muszę jechać bo z klientem jestem😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eryczek napisał(a):

Do mnie pod dom, w pandemii - jakoś w czerwcu 2020, podjechał klient karawanem.  Stoi karawan pod bramą, gadka szmatka, wszyscy sąsiedzi w oknach albo przed domem, niby coś robią ale patrzą czy kogoś będą wynosić😀. Po ok kwadransie, znajomy kończy rozmowę tymi samymi słowami: dobra muszę jechać bo z klientem jestem😀

Ja nie zapomnę reklamy jednego z zakładów pogrzebowych, która stała przy tym zakładzie: ".... rabaty dla stałych klientów."🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam znajomego który ma firmę pogrzebową i przy odbiorze jego mazdy6 pytał , czy mu nie "liznę" 2 karawanów, bo czarne, to nawet po myciu od razu syfy zbierają . Odpowiedziałem że nie ma takich pieniędzy na świecie żebym mu te karawany ogarnął  ... strachliwy jestem, czy tam to sobie to nazwiecie ale ...NIE I KONIEC !  🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"dzień wolny" i nie ma co z tym robić 😐 jest opcja na ogarnięcie "żepota" ale z drugiej strony wiem, że jutro będzie znowu uje... błotem po szyby więc mija się to z sensem. portale pod kątem zakupu "toyobary" czy "nyssana" 300zx, 350z, 370z znam już na pamięć więc przeglądać mi się już też nie chce 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, CarlosBlack napisał(a):

portale pod kątem zakupu "toyobary" czy "nyssana" 300zx, 350z, 370z znam już na pamięć więc przeglądać mi się już też nie chce 

Hah. Długo szukasz? Ja juz od jesieni zeszłego roku poszukuję ciekawego, starszego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.