Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas polerowania przedniej szyby rozleciał mi się pad ... a był plan na polerowanie przedniej jak i tylniej szyby. Teraz muszę domówić pady i raz jeszcze się do tego przybrać. Też tak mieliście z tymi filcami od flexipads? Ostatnio to mój drugi pad który się od nich rozleciał. b73a05b14c04f9d0ef9307fa562b7d9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechałem po trasie 300km na miejsce i na parkingu pękł mi przewód hamulcowy... Była sobota, więc jakiś mechanik w okolicy był otwarty, wężyk szybko ogarnąłem i odstawiłem autko. Miało być pięknie, samochód będzie do odbioru w ten sam dzień. Okazało się, że moja alfa miejscowych przerosła i auto zostało na podnośniku do poniedziałku, a ja musiałem dzisiaj (niedziela) wracać do domu. Usłyszałem o 13:05 z ogromnymi pretensjami, że zakład od 5 minut powinien być zamknięty, mój szrot się jeszcze robi, a właścicielka ma w domu majstrów i musi do nich jechać. Finalnie wróciłem do domu, a w poniedziałek wieczorem jeszcze raz trasa po auto. Gdybym wiedział jak to się potoczy, wziąłbym assistance, tym bardziej, że przewody hamulcowe mam w stalowym oplocie, więc finalnie na miejscu i tak będę musiał ten nieszczęsny wężyk znowu wymienić na taki sam jak pozostałe...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2021 o 20:28, MMCzysci napisał:

Pozostając w temacie - jakaś łamaga przeszlifowała PT błotnik w 454 pod sklepem. Spędzaj godziny na myciu, a potem i tak wszystko się pójdzie walić. Sytuacja o tyle nieporównywalnie lepsza, że chociaż wiadomo, kto to zrobił... Co za sukinsyński dzień dziś, mam dość.

Współczuje, przynajmniej masz sprawce. Ja dzisiaj na szybko odpaliłem rotacje i coś tam udało się uratować a mianowicie:

- przedni błotnik ( została tylko malutka ryska po prawej stronie )

- połowę przednich drzwi

- kawałek tylnego błotnika

Reszta jest już tak głęboko, że bez nadbudowania lakieru nic nie zrobi.

 

poprawki 1.jpg

poprawki 2.jpg

polerka 3.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie rysy, to tylko jajka urwać, a potem do wora, a wór do jeziora. Nienawidzę czegoś takiego... Zawsze uważam, że jak ktoś ma jakieś wonty do kogoś, to powinien mówić to prosto w twarz, ale nie niszczyć jego własność...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde chyba i mnie dopadło.... jutro idę na test.... tyle udawało się unikać, a tu na sam koniec - nawet pierwsza dawka szczepienia nic nie dała. No nic jakaś nadzieja jest, że to jednak nie to... w środę się wszystko wyjaśni... 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzygaj napisał:

Qrde chyba i mnie dopadło.... jutro idę na test.... tyle udawało się unikać, a tu na sam koniec - nawet pierwsza dawka szczepienia nic nie dała. No nic jakaś nadzieja jest, że to jednak nie to... w środę się wszystko wyjaśni... 😬

Jak to na koniec ?:> To już koniec ? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PiterG napisał:

Przetarty cały prawy bok auta. Od zderzaka do zderzaka emoji53.png.
Goodbye oryginalny lakier.

Ciekawe co wymyśli ubezpieczyciel sprawcy (InterRisk).


Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

A co ma wymyśleć? Zaproponuje mooooże ze 2 tys. i się ciesz 😉.

No niestety wiem (ja to wiem), że pechowo trafił hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 10:24, krzygaj napisał:

Qrde chyba i mnie dopadło.... jutro idę na test.... tyle udawało się unikać, a tu na sam koniec - nawet pierwsza dawka szczepienia nic nie dała. No nic jakaś nadzieja jest, że to jednak nie to... w środę się wszystko wyjaśni... 😬

no i po temacie - test wyszedł pozytywny. Od wczoraj żadnych dolegliwości - w sumie, to jeden dzień takich dokuczliwych objawów - rozbicie, bóle stawów, temp max 37c. Kolejnego dnia już bez temp i dolegliwości zanikały.

Co ciekawe żona i młody testy negatywne. No i najśmieszniejsze, że ja co byłem pozytywny/chory wychodzę z domu 28.5, a reszta co jest zdrowa 5.6 🤣 - ot logika....

Żary żartami, ale po kwarce muszę porobić badania czy coś tam po cichaczu się nie spier.... by wiedzieć też czy i kiedy mogę wrócić do sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.