Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Tak nawiązując. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jeśli tak to pierwszy raz słyszę żeby przez uszkodzoną uszczelkę pod głowica olej wydostawał się na zewnątrz i to w takich ilościach.  Brudny olej/ masło pod korkiem ? Spoko, większość nowych masterek ma uwaloną upg.... Spalone sprzęgło właściwie bez objawów? Teoretycznie możliwe, ale mocno naciągane. Ten mały wyciek jednak nie jest taki mały bo prawdopodobnie zalewa cały dół. Smród? - kolektor wydechowy, piski ? - po prostu paski + ewentualnie może szczelinami spływać na tarcze sprzęgła i generować "świszczenie" jak przy walniętym łożysku oporowym. Także - still bullshit. Właśnie dlatego unikam i kijem nie tknę aso - pomijając całokształt to tam się nie naprawia tylko wymienia. Generalnie ulubiony sposób na ściąganie kasy z laików. Pół rok walczyłem z rosnącą temepratura na postoju po trasie + znikający płyn. 95% wieszczów i speców gdzie nie podjechałem twierdziło że UPG. Ja w końcu znalazłem korek do chłodnicy który pasował do mojej (zamiennik z ciśnieniem 0,9, potrzebowałem 1,1). Koszt naprawy 10zł. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla panie pszuglundu nie dostanem, gfarnacjem stracem

 

Większa imba to jest jak się kupuje jakiegoś strucla ale ma książkę, serwisowany w ASO (pomijam fakt, że Janusze sami podrabiają ciągle książki)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dareme89 napisał:


Ale to ja powinienem dzwonić czy to raczej ich brocha? Może jeszcze kuriera mam za nich zamówić? Ma się czas robić sponsorowany live wosku to można tez chyba dokończyć wysyłkę zamówień. Eh taki fajny to kiedyś był sklep...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja nie mówię czyja to jest rola tylko, że warto przydzwonić. Mając tyle zamówień łatwo o fckupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chodził dziś po domu i nie mógł sobie znaleźć zajęcia? Ja.

Kto postanowił więc wyprać ekstraktorem wózek swojej córki? No też ja.

Kto zapomniał sprawdzić czy w komorze na brudną wodę w Profi 50.1 jest wiaderko? No pewnie, że k*** ja!

Ależ było bul bul jak odsysałem resztki płukanki!

I nawet swądek spalenizny się dało wyczuć

(ノ`Д´)ノ彡┻━┻


Zobaczymy czy Profi to przetrwa. Teraz sobie schnie w suchym, przewiewnym miejscu, a za kilka dni ocenimy rozmiar katastrofy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni kwarantanny:( Chociaż tak naprawdę to szkoda mi głównie starszej córki, bo w przedszkolu dużo ćwiczyła do przedstawienia na poniedziałek i strasznie na to była nakręcona.
Mama pracuje w szpitalu i mieliśmy z nią kontakt.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni kwarantanny:( Chociaż tak naprawdę to szkoda mi głównie starszej córki, bo w przedszkolu dużo ćwiczyła do przedstawienia na poniedziałek i strasznie na to była nakręcona.
Mama pracuje w szpitalu i mieliśmy z nią kontakt.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Testy zrób cala rodzinka i nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę niezawodność miło patrzę w stronę alfy giuli veloce. W tej samej cenie można niby 330i x mpakiet ale potem człowiek przypomina sobie, że to bmw jest i to musi j... 😉

A wkurzło mnie to że wpadła małżonka i mówi że córa się zsikała w fotel. Tym razem porządnie bo i fotel full i kanapa mokra. Także kilka godzin później auto jest cale odkurzone i przeprane exceede a wypadek córki wcześniej odsączony i przelany ipą.Z rozpędu wyczyściły się dywany plastiki i szyby. I sobie auto schnie. I tak planowałem posprzątać lexa którym sam trochę jeżdżę, tylko nie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj kwarantanna, objawy wskazujące l, jutro o 10:00 test. Eksmisja z domu przy pierwszych objawach na działkę bo żona w ciąży i nie chce człowiek zarazić jeśli się potwierdzi...
Ehh.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, analyzator napisał:

W tej samej cenie można niby 330i x mpakiet ale potem człowiek przypomina sobie, że to bmw jest i to musi j... 😉

Aha. To że mi się nic nie dzieje to raczej nie kwestia szczęścia bo tak jest u większości lub całości, któa znam. Musiałeś mieć pecha lub słabo auto przed zakupem sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkadio_Gdansk napisał:

Od wczoraj kwarantanna, objawy wskazujące l, jutro o 10:00 test. Eksmisja z domu przy pierwszych objawach na działkę bo żona w ciąży i nie chce człowiek zarazić jeśli się potwierdzi...
Ehh.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Powodzenia. Będzie dobrze. U nas już po, chorowało sporo osób z bliskiego nam otoczenia szczęśliwie średnio/lekko. Na 99% jak słaba grypa. Zdrówka.

Żona w którym miesiącu?

 

32 minuty temu, lukasz_byd napisał:

Aha. To że mi się nic nie dzieje to raczej nie kwestia szczęścia bo tak jest u większości lub całości, któa znam. Musiałeś mieć pecha lub słabo auto przed zakupem sprawdzić.

Nie kupowałem jeszcze 😉 stwierdzam tylko, że na podstawie obserwacji opinii i rankingów mając na uwadze niezawodność skłaniam się bardziej do alfy niż BMW. Ciekawe czasy nastały 😉

Myślę o nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, analyzator napisał:

skłaniam się bardziej do alfy niż BMW. Ciekawe czasy nastały 😉

Myślę o nowych.

No ciekawe 🙂 Nie mam nic do Alfy i nie żyje legendami o jej niezawodności/zawodności bo sam miałem nie jedną Lagune. 

Nowe BMW (seria G) jest dużo bardziej dopracowana niż seria F, a silniki z rodziny B (B48/B58, B47, B57) są jak na te czasy (ale chyba nie tylko) bardzo, bardzo dobre.

Nie mam zamiaru przekonywać tymbardziej że dla każdego auto to coś innego. Oprcóz niezawdoności dla mnie liczy się wyposażenie, komfort i jakaś taka spójność z autem.

 

Nie ważne, ale ciekawe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkadio_Gdansk napisał:

@analyzator dzięki wielkie za dobre słowo, żona 4 miesiąc, wiec w sumie początki

Są pewne ryzyka covid - ciąża, szczególnie 3 trymestr więc szczęśliwie daleko. Żony nie strasz absolutnie ale doczytaj proszę o zatorowości itd. Mam tu mocno lekarskie sąsiedztwo i uważają, że to ważne.

Trochę daleko mam nad morze 🙂 w innym wypadku zaproponowałbym pomoc ozdrowieńca 😉 dostawę piwka i materiału na grilla, czy coś 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem auto od mechanika zostawiając kilka ładnych stówek, dojechałem do domu i słyszę jakieś popiskiwanie spod maski... znowu wydatek.

 

Przynajmniej dla równowagi wygrałem 6 miejsce w konkursie Ultracoat związanym z BF. Czekam na produkty, najbardziej chyba na czekoladowe IQD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne ryzyka covid - ciąża, szczególnie 3 trymestr więc szczęśliwie daleko. Żony nie strasz absolutnie ale doczytaj proszę o zatorowości itd. Mam tu mocno lekarskie sąsiedztwo i uważają, że to ważne.
Trochę daleko mam nad morze w innym wypadku zaproponowałbym pomoc ozdrowieńca dostawę piwka i materiału na grilla, czy coś
Ja od dwóch lat na Warmii siedzę więc może to bliżej . Czyli mówisz że najwrażliwszy ostatni trymestr na koronę?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.