Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Streat może poprostu się odkręciła? . A jakiś Rom akurat szedł koło twojego auta i ja posprzątał ... Mnie czasem dziwi jak można kraść? A tym bardziej coś co kosztuje kilka zł ? . Ktoś kto kradnie chyba nigdy nie pracował ciężko i nie wie ile trzeba pracy,poświęcenia i wyrzeczeń żeby czasem coś sobie kupić. Poprostu takiej osobie brakuje szacunku do innych osób i ich własności . To się nazywa braki w wychowaniu lub zaburzene psychiczne bo inaczej tego wytłumaczyć nie można... Dlatego ja uważam że lepiej mieć mniej żyć skromnej a zamiast robić na dwa etaty lub w delegacji , ten czas poświęcić na wychowanie dzieci żeby nie wyrosła kolejny/a materialistka , osoba bez szacunku i wyrozumiałości do innych ...

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Streat napisał:

Jak można kraść nakrętki na wentylki..

 

 

Miałem to samo , a stoję  pod dachem z monitoringiem , ale nawet nie chciało mi się iść do ochrony ,szkoda czasu za te parę zł . Też mnie to mocno zaskoczyło że ktoś się rzucił na taki skarb🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Gold_Car @deejay24h no ja akurat miałem nakretki z logo Hondy na czerwonym tle co pasowało mi do koloru auta, wiec musiał to ukraść jakiś "Hondziarz" bo do innego auta słabo by wygladało... Takie nakretki kosztuja ~ 15 zł... serio upodlić sie za 15 zł... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie kradnie się do potęgi mydło w płynie i szary papier. 

Zastanawiam się jakim trzeba być dzbanem aby to robić? Dodam, że są to osoby raczej 45-65 lat... W firmie która nie płaci pracownikom najniższej krajowej... Dramat 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziółas napisał:

U mnie w firmie na produkcji każdy dostaje swój papier toaletowy bo też ginął....

Mi a właściwie moim rodzicom jak się włamali do piwnicy to ukradli bombki choinkowe i kompoty.

Innym razem ukradli rower ale to później doszliśmy, który to sąsiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lukasz_byd napisał:

Mi a właściwie moim rodzicom jak się włamali do piwnicy to ukradli bombki choinkowe i kompoty.

Innym razem ukradli rower ale to później doszliśmy, który to sąsiad.

Mi po włamie w piwnicy zginęło 10 butelek wina własnej roboty, ale złodzieje byli uczciwi, bo zostawili mi 3 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dziś wkurzyło?  Inwazja krwiopijców... Rinsless małego auta graniczy z cudem.. w garażu czarno.. nawet nie ma jak wejść.. jakieś pomysły jak się ich pozbyć?  Ogień nie wchodzi w grę bo auto w garazu stoi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FilipO napisał:

Co mnie dziś wkurzyło?  Inwazja krwiopijców... Rinsless małego auta graniczy z cudem.. w garażu czarno.. nawet nie ma jak wejść.. jakieś pomysły jak się ich pozbyć?  Ogień nie wchodzi w grę bo auto w garazu stoi xD

W Bydgoszczy tez komarów tyle od wczoraj że odgonić się nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sztarkel napisał:

Wkurzyli mnie wczoraj na serwisie w aso na 30k. Mówiłem żeby nie myli auta a i tak umyli.

Klasyka polityki wchodzenia w d**ę klientowi w ASO 🙂 W końcu flotówki zawsze są zapuszczone, więc co to miałby być za wyłom z ugruntowanej praktyki? Mnie kiedyś porysowali słupek i klosz ściągaczką i zrobiłem karczemną awanturę, po której stałem się rozpoznawalny jako klient, którego auta się nie myje (i podobno jeden z dwóch, którzy pamiętają VIN ze swojego auta). Ale pocieszę Cię - jest na to jeden niezawodny sposób: jeździć do ASO tak wymytym - na zewnątrz i w środku - żeby nawet nie myśleli o myciu.

PS Zobacz co masz na zleceniu - bo być może Twoja słownie wyrażona prośba swoje, a "decyzja" nt. mycia - swoje. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.