Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mieliście jakieś problemy z korkami od butelek? dostałem ADBL Shampoo z tak zniszczonym koreczkiem że nie dało się otworzyć opakowania. Wyglądało to tak jakby nie było tych ząbków które zabezpieczają przed przypadkowym otwarciem przez dzieci. Niestety trochę sie ulało więc jest to kolejna butelka z wyciekiem. Całe szczęście że przy okazji zamówiłem Glass Cleane :)r dzięki temu miałem zbędny korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z korkiem, ale odwrotny, mojej butelki 500ml z QW nie da się zakręcić korkiem, kręcę kręcę czuję opór i nagle przeskakuje i dalej otwarte, ale atomizer normalnie mi się zakręcił bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

wobbjack, trafiłeś na wadliwy korek. musiał umknąć komuś podczas kontroli jakości. przepraszamy i możemy dosłać Ci drugi :).

 

dejwid92, qw jeżeli w 1l butelce to jest to butelka pet i tam musisz wyczuć moment przed przeskoczeniem korka i dokręcić do tego momentu. nic nie powinno się ulewać. jezeli masz taką sytuację w butelce 0,5l to sytuacja jak wyżej i możemy dosłać drugi koreczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

655776 dejwid92, qw jeżeli w 1l butelce to jest to butelka pet i tam musisz wyczuć moment przed przeskoczeniem korka i dokręcić do tego momentu. nic nie powinno się ulewać. jezeli masz taką sytuację w butelce 0,5l to sytuacja jak wyżej i możemy dosłać drugi koreczek.

No to właśnie jest tak, że butelki litrowe mam APC i T&G Remover i tam zakręcają się do oporu i dalej się nie da. 0,5l QW i tak mam atomizer także korek się nie przyda, ale dziękuję za propozycję ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

decyzja o całkowitej zmianie butelek została juz podjęta. nie jest to jednak proces który można zrobić szybko i małym kosztem. ten sezon prosimy jeszcze o wyrozumiałość w kwestii opakowań. kto, jeżeli opakowanie ulegnie uszkodzeniu wymienimy Ci produkt na nowy. do tego czasu unikaj trzymania produktu w temperaturach wyższych niż pokojowa i w miarę możliwości unikaj pozostawania butelki na słońcu. my ze swojej strony możemy tylko Ciebie i Was wszystkich przeprosić za ewidentny fuckup z opakowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieńcie butelki jak najszybciej. Zakupiony Tire and Rubber Cleaner w litrowy opakowaniu stał na półce w piwnicy. Nie użyłem go nawet - butelka odkształciła się, przewróciła i praktycznie cała zawartość wyciekła - zostało może kilka ml. Co najciekawsze, odkształcenie butelki spowodowało nieszczelność przy nakrętce. Wcześniej, przy innym mniejszym opakowaniu przekonałem się, że produkt jest świetny, ale nie kupię go ponownie, dopóki opakowania nie zostaną poprawione - używam produktów konkurencji w "dobrych" opakowaniach. A napisałem to, aby "obalić tezę" o wpływie wyższych temp. na stan opakowań. W piwnicy temp. ok. 17-18 stopni C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sezon prosimy jeszcze o wyrozumiałość w kwestii opakowań.

Może pomyślcie nad możliwością kupienia w przyszłości nowych pustych butelek z naklejkami do produktów, które miały "tendencje" do zniekształcania. Wtedy po prostu przelałbym sobie wasze środki ze starych do nowych i byłoby git. Bo podejrzewam, że skoro już po tygodniu mój tire dressing dosyć mocno się odkształcić - to za 2-3 miesiące może już nie chcieć stać w pionie ;)

jeżeli opakowanie ulegnie uszkodzeniu wymienimy Ci produkt na nowy. do tego czasu unikaj trzymania produktu w temperaturach wyższych niż pokojowa i w miarę możliwości unikaj pozostawania butelki na słońcu. my ze swojej strony możemy tylko Ciebie i Was wszystkich przeprosić za ewidentny fuckup z opakowaniami.

okey :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Eidos71, u nas pp produkcji tire stoi znacznie dłużej i nie ma takich akcji jak wygięte się butelki tak żeby się przewróciła. podejrzewamy wadliwy gwint. odezwij się na priv to wyślemy Ci nowy produkt.

 

ktm950, jak zrobimy nowa butle bardzo możliwe zd będzie taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL - nie chodzi mi o wymianę/otrzymanie nowego produktu, gdyż w starym opakowaniu i tak będzie problem. Chodzi mi po prostu o to, że problemy z opakowaniami są niezależne od temperatury otoczenia. Jednak dziękuję za "dobre chęci" ;) - dobrze to o Wasze świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało temu misiu? :)

 

cleaner.jpg

 

Półlitrowy cleaner zakupiony w czerwcu w normalnej dystrybucji - stacjonarnie w MrCleaner w Katowicach. Etykieta zaczęła się rozwalać, gdy wiozłem go w bagażniku. Proces wciąż postępuje, a pod folią pływają jakieś płynne frakcje, w które przeobraziły się pigmenty. Tego samego dnia zakupiłem też litrowe APC i wygląda normalnie. O co cho? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

657745 pod folią pływają jakieś płynne frakcje, w które przeobraziły się pigmenty.

Pod etykietę tego misia dostał się Tire Cleaner, który naruszył w ten sposób etykietę. Mam podobnie tyle ze w znacznie mniejszym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

657745 pod folią pływają jakieś płynne frakcje, w które przeobraziły się pigmenty.

Pod etykietę tego misia dostał się Tire Cleaner, który naruszył w ten sposób etykietę. Mam podobnie tyle ze w znacznie mniejszym stopniu.

Niegłupie, nie pomyślałem o tym. :good: Raczej wydawało mi się, że ma to jakiś związek z ewentualnie wysoką temperaturą w bagażniku (dzień był upalny, a samochód do tego przestał chwilę na parkingu podziemnym, gdzie było chyba z pięćset stopni) i samym obijaniem się. Oczywiście opakowanie nie straciło walorów użytkowych, a preparat - na skuteczności. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.