Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś mówił o lejkach do baniakow 5l? Bo denerwuje mnie celowanie i szukanie za każdym razem jakiegos małego lejka... Chociaż już prawie całe 5l apc poszło, litr wersji pro i ciągle mało xD

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z atomizerem w QD1. Po zakupie przy pierwszym użyciu było wszystko ok. Później musiałem go odkręcić i zakręcić nakrętką. Dziś chciałem użyć ponownie, więc atomizer na butelkę i dziwnie pryska. Nie potrafię ustawić dobrze bo zawsze bardziej pluje lub leje ciurkiem niż fajnie rozpyla jak za pierwszym razem. Co zepsułem i jak to naprawić? :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie laika kupiłem apc od adbl i dostałem do niego atomizer rozumie ze on pasuje na gwint 0,5 opakowania tylko co z rurka bo jest za długa. Nie da sie u was kupić samej pustej butelki :) to se zrobię roztwór w niej a atomizer już mam :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie laika kupiłem apc od adbl i dostałem do niego atomizer rozumie ze on pasuje na gwint 0,5 opakowania tylko co z rurka bo jest za długa. Nie da sie u was kupić samej pustej butelki :) to se zrobię roztwór w niej a atomizer już mam :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

ADBL w obecnej chwili nie sprzedaje samych butelek. Gwint z 500ml oraz 1L jest taki sam. Rurkę sobie przycinasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Fitte[/ref], przy 50000 sztuk zawsze może trafić się fuck up.

[ref=#ff3366]MaWe[/ref], to bardzo dziwne co piszesz bo do apc akurat atomizer nie powinien być dodawany. rurkę musisz sobiedociac. nie sprzedajemy pustych butelek :).

 

edit: Fitte był szybszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można ten atomizer przypasować do czegoś innego bo bez sensu używać go z koncentratem lepiej w innej butelce już rozcieńczony . Skoro dają go w zestawie to przynajmniej jest pewność ze go szlak nie trafi od stężenia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

660114 tylko co z rurka bo jest za długa.

 

Jeśli jeszcze na to nie wpadłeś , to

 

1. bierzesz nóż/nożyczki w zależności co posiadasz

2. odmierzasz potrzebną długość rurki (jakbyś nie wiedział jak daj znać , pomogę! )

3. zachowując zasady BHP obcinasz niepotrzebną część rurki

 

No i > GOTOWE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Fitte[/ref], przy 50000 sztuk zawsze może trafić się fuck up.

[ref=#ff3366]MaWe[/ref], to bardzo dziwne co piszesz bo do apc akurat atomizer nie powinien być dodawany. rurkę musisz sobiedociac. nie sprzedajemy pustych butelek :).

 

edit: Fitte był szybszy ;)

 

 

Kupilem 4 specyfiki (2 nielseny, gliptone i apc adbl) i tylko apc nie miał atomizera ale dostałem luzem takowy :)

 

Może jakiś gift od sprzedawcy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#000033]ADBL[/ref], w moim przypadku chyba mam farta do fuck upów. Zamówiłem dwa produkty i obydwa słabo psikały mgiełką. Obecnie w nowej firmie gdzie pracuje głownie króluje ADBL i atomizery już psikają dosyć fajnie ale znalazłem jeden fuck up i dlatego myślałem, ze wprowadziliście nowe bo to praktycznie nowa dostawa i były nie dawno zakupione :D

 

[ref=#ff3366]MaWe[/ref], atomizer pasuje do większości typowych butelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Fitte[/ref], przy 50000 sztuk zawsze może trafić się fuck up.

[ref=#ff3366]MaWe[/ref], to bardzo dziwne co piszesz bo do apc akurat atomizer nie powinien być dodawany. rurkę musisz sobiedociac. nie sprzedajemy pustych butelek :).

 

edit: Fitte był szybszy ;)

 

 

Kupilem 4 specyfiki (2 nielseny, gliptone i apc adbl) i tylko apc nie miał atomizera ale dostałem luzem takowy :)

 

Może jakiś gift od sprzedawcy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyżby w Mr Cleaner? Ja też tam dostałem atomizer do APC :) I nie ukrywam, bardzo mi się on przydał, chociaż nie do produktów ADBL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poza faktem zasysania butelki dzisiaj zapoznałem się też z wadą triggera. Biorę QD1, przekręcam końcówkę i leci. Tak po prostu normalnie zaczęło kapać. Wykapało sobie z 3ml i przestało. Nie wiem czy to wynik wysokiej temperatury (QD1 był kilka godzin w bagażniku a na dworze powyżej 30 stopni) czy coś nie halo z triggerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.