Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ADBL napisał:

na obecną chwilę powiemy tyle: chcemy żeby były pancerne, bardziej ergonomiczne i nie do podrobienia przez kolejne wchodzące na rynek firmy. ;)

z mojej strony prośba ( jeżeli można ) , zachowajcie obecna kolorystykę opakowań , moim zdaniem jest bardzo dobra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi także kolorystyka się wyróżnia względem innego Polskiego producenta :) ładny kontrast , swoją drogą odnośnie opakowań ktoś kiedyś pisał coś o marketowych produktach ja od siebie dodam że używam jako opakowanie zamienne butelke od "moje auto" pomarańczowa spadła nie raz nic się z nią nie dzieje nie odkształca się a siedzi w niej trochę kwasów :) nie wiem z czego jest wykonana ale dla mnie bardzo dobre opakowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

QW v2 A.D. 2017. Atomizer nowy. Uciąłem sobie zresztą na ten temat krótką pogawędkę ze sprzedawcą w MrCleaner, który był uprzejmy mocno te atomizery pochwalić. Nie podzielam w przypadku QW, ale to pewnie pochodna konsystencji. Ogólnie produkt jest moim zdaniem bardzo dobry, wielokrotnie to pisałem. Mój faworyt do zabezpieczania takich rzeczy, jak wnęki drzwi, kołpaki, alufelgi (ale to bardziej na fuchach, jak nie mam możliwości sezonowego ściągnięcia i przeprowadzenia pełnej procedury pielęgnacji), czy... wydech w motocyklu. Wszędzie mnie mocno zadowala.

Ale jego nie zadowala chyba moje psikanie, a zużyte 100, może 150 ml:

GruRO37.jpg

Dopóki była tylko wciągnięta butla, to miałem to w tyłku, ale teraz będzie się przewracać. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ADBL napisał:

Bartek, Twoja butelka od tire dressingu ma minimum rok lub więcej. Tire Dressing 0,5l miał w między czasie zmienioną butelkę z którą absolutnie nic się nie dzieje.

no tak ja zakupiłem jakoś w lipcu a czy jest możliwość takowej pustej buteleczki zakupienie aby to przelać i spokojnie postawić na półce bez strachu że spadnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ADBL Shampoo Pro. Trzymany w ciemnym miejscu. Nie wiem co się stało, ale butelka od spodu uwalona, półka też i dwie butelki, które stały obok

IMG_20171213_111417.jpg

Przelałem produkt do butelki PET, tylko taka mam pustą... A tamta butle czym prędzej do kosza. Dodatkowo teraz PET owinalem reklamówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie zakupiłem litr QD1 i już się butelka wciąga, zobaczymy jak będzie po pierwszych użyciach.

Czy butelki litrowe Black Water to już wasze nowe butelki? bo widać że QD1 i BW to dwie różne butelki , a poza tym butla QD jest od irad-plast  --- czyli że Polska produkcja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.