Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mialem okazje sprawdzic wiele produktow ADBL i co do samych produktow chyle czola :good: na wysokim poziomie,porownywalnym do renomowanych zagranicznych producentow,ale opakowania,triggery to masakra :thumbdown: butelki jakies cienkie,deformuja sie :/ triggery ciekna,psikaja na wszelkie strony :/ Toz juz marketowe produkty nie sa tak tragiczne od tej strony :roll: ADBL czy warto na tym oszczedzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]menior[/ref], stwierdzenie że na tym oszczędzamy jest co najmniej nie na miejscu. jest to raczej proces dochodzenia do właściwych rozwiązań. butelki są z dużą gramatura. wiemy skąd czasem powstają odkształcenia i walczymy z tym. temat opakowań czy niekiedy problemów z trigger em tez jest znany i rozwiazywany.

 

co do argumentów ze marketowe produkty robione są w setkach tysięcy sztuk gdzie masz ekonomię skali przy opakowaniu, własna formę butelki, triggery itd itd. nie mówiąc już i chemii w środku ( wlej do naszych butelek wodę i zostaw. tez im nic nie będzie).

 

apel do uzytkownikow: czytajcie tematy przed dopisanie posta. kolejne zgłaszanie problemów z butelka lub triggerem niepotrzebnie tylko zaśmieca nam główny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na miejscu,cena swiadczy o jakosci ;) Przy wyborze musieliscie sie tym kierowac :D Przetestowalem juz przerozne produkty tez i inne niszowe polskie (nie wymienie jakie ale kazdy tu je zna) i akurat do samych opakowan nie mialem nigdy zastrzezen.I nie odszktalcaja sie czasem bo mi wszystkie butelczki sie zdeformowaly :/ Nie jest to ogromny problem ale wyglada to nieciekawie :/ Triggery mam z tych nowszych i jak dla mnie sa kiczowate,musialem zamienic na inne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

663529 jest to raczej proces dochodzenia do właściwych rozwiązań

 

tak naprawdę temat butelek, triggerów ciągnie się od waszych pierwszych produktów, więc coś kiepsko z tym dochodzeniem do właściwych rozwiązaniach :(

 

dobrze, że przynajmniej chemia się broni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

663529 jest to raczej proces dochodzenia do właściwych rozwiązań

 

tak naprawdę temat butelek, triggerów ciągnie się od waszych pierwszych produktów, więc coś kiepsko z tym dochodzeniem do właściwych rozwiązaniach :(

 

dobrze, że przynajmniej chemia się broni ;)

Dokladnie,a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... :) Chemia faktycznie jednak na wysokim poziomie i zakupie ponownie ;) Buteleczki schowam gdzies z tylu zeby mi nie psuly widoku na polce,a triggery uzyje od konkurencji :D Tylko w tym przypadku zbyt duzy kontrast miedzy jakoscia samego produktu a opakowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]tazman[/ref], nie do konca masz racje. trigger juz raz zmienialiśmy. wcześniej zasysał butelkę. obecny tego nie robi za to powstał inny problem. i nie chodzi tu o cenę bo za oba te trigerry płaciliśmy niemałe pieniądze.

butelki: tar and glue wciagal butelke - butelka zmieniona, wszystko lala.

apc pro podobny problem: najprawdopodobniej zmieni się butelka (tylko na taką jak jest potrzeba nas nie stać ponieważ trzeba do niej mieć własną formę.

teraz kwestia tire dressingu: butelka najpewniej będzie zmieniona na inny materiał.

 

każda mieszanina jest inna i możne w inny sposób zachowywać się w butelce o rożnych materiałach. proponuje przelać nasze produkty do wspomnianych tu butelek konkurencji. choć takie próby mogą skutkować "rozlaniem" produktu kiedy np wejdzie w reakcje z butelka. :D:D

 

dziękujemy Wam że pomimo problemów z butelką/triggerem nadal kupujecie naszą chemię (w sumie to co w środku troszkę się broni;) ) bo dzięki temu najpewniej już w nadchodzącym sezonie problem z butelka i triggerem się skończy. Jak na 2 rok funkcjonowania na rynku naprawdę staramy się z tym uporać jak najszybciej. generalnie żeby ogarnąć temat butelki tak na tip top będziemy musieli zrobić małą rewolucję której będziecie świadkami w następnym sezonie. chcielibyśmy powiedzieć Wam jak to wszystko wygląda krok po kroku ale jest to przecież tajemnica handlowa i nasze dziesiątki dni prób i błędów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 3.07.2017 o 15:39, ADBL napisał:

projekt jest w toku dość długo i praktycznie na finishu. życzylibyśmy sobie, żeby terminem wprowadzenia nowego opakowania był sierpień.

@ADBL parę dni sierpnia jeszcze nam zostało - dacie radę? :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

finalny design już jest. forma jest dopieszczana. do końca tego miesiąca nie ma co liczyć na butelkę na półkach. poza tym będzie ona sukcesywnie wprowadzana jak będą nam się kończyły obecne opakowania. więc nie będzie to tak że nagle zmienimy wszystkie opakowania. stopniowo kolejne produkty pojawią się w nowej odsłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL, przejrzałem wątek i nie znalazłem pytania (albo mi umknęło pomiędzy problemami z butelkami i atomizerami) o to czy planujecie może opakowania 250ml?

Przyznam, że z mojej perspektywy byłby to fajny pomysł, który pozwoliłby mi na szersze zapoznanie się za waszymi produktami. Czasami 0,5l i 1l to dla mnie zdecydowanie za dużo.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
23 minuty temu, Alfa47 napisał:

@ADBL Triggery z tego co wiem są wymienione na v3 już, ale czy z nowym opakowaniem będzie nowy trigger czy ten zostaje już ? 

zostaje. jezeli butelka będzie pancerfaustem to z kazdym tiggerem zgra dobrze.

 

6 minut temu, CoolBreeze napisał:

@ADBL, przejrzałem wątek i nie znalazłem pytania (albo mi umknęło pomiędzy problemami z butelkami i atomizerami) o to czy planujecie może opakowania 250ml?

Przyznam, że z mojej perspektywy byłby to fajny pomysł, który pozwoliłby mi na szersze zapoznanie się za waszymi produktami. Czasami 0,5l i 1l to dla mnie zdecydowanie za dużo.

Pzdr.

niestety na obecną chwilę nie planujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.