Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2021 o 20:35, vlodek2532 napisał:

@ADBL to norma przy Black Water 200 ml, że atomizer nie działa? Ona nawet się nie popsuł po użyciu, on od razu przyszedł uszkodzony. Gdy naciskam trigger to płyn wylatuje w zaznaczonym miejscu i leje się po butelce.

 

Ja mam w BW atomizer z pomarańczową gumą i szlag go trafił po pierwszym użyciu. Ostatnio musiałem gąbką nanosić BW bo strach było cokolwiek innego użyć do rozprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 07:34, xadamx napisał:

Ja mam w BW atomizer z pomarańczową gumą i szlag go trafił po pierwszym użyciu. Ostatnio musiałem gąbką nanosić BW bo strach było cokolwiek innego użyć do rozprowadzenia.

Witaj w klubie. 2 razy użyłem i leje się po palcach tak, że nie idzie używać 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@ADBL czy w planach jest nowa szata etykiet na butelkach z nowym logo Firmy? Tak pytam z ciekawości 😉

Czy do wyżej wymienionego Black Water będzie dołączany atomizer, który nie uszkodzi się za chwilę podczas aplikacji, bądź jakiś korek z dozownikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, maciek-drummer napisał:

@ADBL czy w planach jest nowa szata etykiet na butelkach z nowym logo Firmy? Tak pytam z ciekawości 😉

Czy do wyżej wymienionego Black Water będzie dołączany atomizer, który nie uszkodzi się za chwilę podczas aplikacji, bądź jakiś korek z dozownikiem?

w przyszłości na pewno. ale będzie okres przejsciowy.

co do bw szukamy rozwiązań. nie pomaga sytuacja na rynku gdzie brakuje zwykłych triggerów, nie mówiąc już o customowych roziwązaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.