Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu butelki są słabe i to nawet bardzo, cienkie jak papier i niestety kiepsko to wygląda. Widziałem u jbiz te butelki i pomarszczone, pozasysane, kiepskie po prostu, chociaż produkt i atomizer chwalił :)

Jedno mnie zastanawia skoro już ktoś pisał, że zmiana butelek i rurki pomaga to czemu nie wprowadzić na razie lepszych butelek których nie zasysa? To chyba najłatwiejszy temat na obecną chwilę, bo niestety tracicie masę klientów przez to :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kamil_rosen, zakładam, że takich butelek nie kupisz w detalu 20 sztuk... tutaj zamówienia idą konkretnymi partiami i pewnie trzeba wykorzystać to co już jest na magazynie... W każdym razie znając chłopaków z ADBL to na pewno będą dążyć do perfekcji i temat zostanie ogarnięty na tip top ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Piotrek, wpadnij do pawla Nowickiego w poniedziałek bo wtedy też tam będę to chętnie Ci pokaże kilkanaście pozasysanych butelek przeważnie zagranicznych producentów.

 

Kamil, minimum logistyczne to około 10 tysięcy butelek. co nie zmienia faktu że kolejna partii która zamówiliśmy jest juz najgrubsza jaką firma ma w ofercie. ale zanim dojdziemy do nich w sprzedaży musimy sprzedać juz gotowe produkty na których mamy obkurczone etykiety.

 

poprawimy się bo ten temat tez nas niesamowicie denerwuje i wiemy ze tracimy przez to ogromna liczbę potencjalnych klientów. naprawimy to i wtedy do każdego co tu narzeka będę się osobiście odzywał i pytał czy juz kupił adbl ;);) ;p

 

KRD, mega dzięki za zrozumienie :). robim co mozem. zauważcie ze praktycznie w pół roku wyszliśmy z prawie pełna oferta plus produkty jakich nie było lub miały jeden zamiennik. a to dopiero początek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, wpadnij do pawla Nowickiego w poniedziałek bo wtedy też tam będę to chętnie Ci pokaże kilkanaście pozasysanych butelek przeważnie zagranicznych producentów.

Bardzo chętnie, ale mam wtedy zajęcia ;)

Żeby było jasne nie był to żaden przytyk z mojej strony, doskonale rozumiem, że wymiana butelek to bardzo duże koszty i nie da się wszystkiego zrobić "na już". Byłem tylko ciekawy o jakich produktach mówił Bartek, bo sam się z czymś takim nie spotkałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Produkty których używałem jak dla mnie są bardzo dobre jednak opakowania to faktycznie słaba cześć.

Miejmy nadzieję że szybko się to zmieni bo w moim przypadku skończyło się na przelaniu w inne opakowania ale inny użytkownik może być zirytowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie się pozbyć opakowań to wystawcie na sprzedaż (albo gratisy do baniaków) puste te buteleczki 0,5l z atomizerem :) chętnie bym kupił parę do kilku koncentracji apc, vampira i do Glass Cleanera, ciężkawym litrowym opakowaniem się tak źle manewruje przy podszybiu że w końcu złamałem szyjkę atomizera, akurat nie miałem w co przelać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Też zauważyłem wklęśnięcie butelki zaraz po zakupie APC PRO. Z pierwszych oględzin doszedłem do wniosku że to wina obkurczenia etykiety. Może za mocno obkurczyło i stąd wklęśnięcie. Ale w czym mi to przeszkadza? :o:o:o

W niczym. Ważne aby chemia działała jak powina a tu :good:

Dodam że Kanotek ma wszystkie butelki "kwadratowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

z apc pro problem niestety będzie występował dopóki nie wykonamy indywidualnych butelek tylko dla tego produktu. ale wiemy jak wyeliminować problem i w przyszłości to zrobimy. wiąże się to niestety z dużymi kosztami na które jeszcze nie jesteśmy gotowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i przychodzi mi na myśl skojarzenie z litrowymi butelkami energetyków Black i Tiger. Ta od Blacka (czarna) jest właśnie miękka i się ugina w rękach, Ta od Tigera (niebieska) jest grubsza, sztywniejsza (ma przetłoczenia) i lepiej się ją trzyma.

Pijąc oba do głowy przyszły mi właśnie skojarzenia z opisywanymi przez was problemami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ADBL taka mała sugestia z mojej strony bo nie tylko ja z tego co widziałem się na to skarżę. Nowe atomizery co prawda już nie wciągają butelki ale psikają strasznie na boki. Porównywałem nowy i stary atomizer i w starych jest super mgiełka. Dacie rade cos z tym zrobic czy raczej ciężko ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarło do mnie APC. Jednak moje porównanie j.w. wg. waszych opisów było nietrafione. Butelka jednak jest grubsza i sztywniejsza niż myślałem, ale...i tak lekko jajowata i wygląda (naklejka) jak styrana robotą. Moje 2 letnie APC VP lepiej wygląda.

Na zdjęciach prezentuje się o wiele ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te nowe trigery mają się niedokręcać? Przy kupnie WW dostałem nowy triger i gdy dokręciłem triger to i tak po przyciśnięciu butelki z pod gwintu ucieka powietrze i płyn. Tak ma być? Dodam że sprawdziłem stary triger który dostałem do APC i nie "syczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem pisac ze troszke te nowe psikacze przeciekaja na polaczeniu z butelka.. interior wow, wipe out...butelki 0,5L. Czas wrocic do starych atomizerow :D

 

50k atomizerow ...to ja nic juz nie pisze heh.. Wasze produkty sa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi ze zeby stare atomizery nie wciągały butelki trzeba je stuningować nacinając uszczelkę :)

 

Ja osobiscie juz sie przyzwyczaiłem do starych i biorąc butelkę z półki luzuje delikatnie atomizer. Po użyciu przed odłożeniem na

Półkę skręcam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które narzekają na niezbyt fajną mgiełkę w nowych atomizerach.

Znalazłem rozwiązanie ale potrzebny jest atomizer z starej wersji :)

 

Odkręcamy główkę oraz wyciągamy przezroczysty element, podmieniamy obydwa elementy i skręcamy :) Witaj stara mgiełko! :D

13569976_1047936225255889_64665098_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jakiś patent na niedokręcający się nowy atomizer.

Nie ma tak dobrze :D W sumie ja tego problemu u siebie nie zauważyłem chyba, ze masz na myśli, że lubi się sam odkręcić przy regulowaniu strony atomizera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.