Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...IPA + FK 1000p...

Nie chce mi się wierzyć, że IPA lepiej przygotuje powierzchnie niż dedykowany cleaner/glaze.

Cleanera nie podałem, bo założyłem, że go stosujesz w obu przypadkach, mea culpa. ;-)

Więc srp > IPA > FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Planuję na zimę zabezpieczyć auto woskiem Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Light ( dwie warstwy ) Jaki wosk/preparat polecacie , żeby po aplikacji wosku wydobyć większy efekt głębi koloru , jednocześnie nie tracąc na żywotności nałożenia Soft99 ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Planuję na zimę zabezpieczyć auto woskiem Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Light ( dwie warstwy ) Jaki wosk/preparat polecacie , żeby po aplikacji wosku wydobyć większy efekt głębi koloru , jednocześnie nie tracąc na żywotności nałożenia Soft99 ?

 

Pozdrawiam

Fukupika :good: nowy QD od ADBL QD1, Sonax BSD, Spray Detail od SG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Testował ktoś?

tac system quartz max ? :roll:

 

Poczytaj - było kilka relacji z użycia tego QD (również na zachodnich forach).

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale podobno jest to "bliźniak" CarPro Reload (niektórzy twierdzą, że są to takie same produkty z różnymi etykietami, a producentem obu jest właśnie TS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś obeznany w temacie Mercedesow mogłby mi odpowiedziec do czego słuzy to pokretło? Kreciłem tym, ale wydaje mi się, ze nie funkcjonuje.

 

Wygląda jak pokrętło regulacji głośności PRZÓD/TYŁ - FADER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje podpowiedzi. Rozpocząłem korektę na BMW e90 - szary lakier - dzis przygotowywałem auto i zrobiłem pod wieczór próbny kawałek białym ABW z FG400 - efekty żadne. Spróbowałem na białym flexi - efekty bardzo słabe. Mam w arsenale niskie futro od Flexi PRO WOOL - co będzie miało większą siłę cięcia? Jutro piątek, stacjonarnie nie kupię innego futra więc jestem uziemiony. Jakieś pomysły czy męczyć te PRO WOOL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje podpowiedzi. Rozpocząłem korektę na BMW e90 - szary lakier - dzis przygotowywałem auto i zrobiłem pod wieczór próbny kawałek białym ABW z FG400 - efekty żadne. Spróbowałem na białym flexi - efekty bardzo słabe. Mam w arsenale niskie futro od Flexi PRO WOOL - co będzie miało większą siłę cięcia? Jutro piątek, stacjonarnie nie kupię innego futra więc jestem uziemiony. Jakieś pomysły czy męczyć te PRO WOOL?

biały abw i lakier bmw :kox: tutaj się w ogóle nie dziwię, że marnie z efektami

może robisz za mało przejazdów stąd słaby efekt z białym flexi, jednak zacznij od Pro Woola z FG400, takie combo powinno jak najbardziej podołać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.