Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prawidłowo nałożonej i utwardzonej powłoki pokroju UNC-R czy C1 ścierny cleaner nie da rady usunąć. Co innego z powłoką typu Sonax PNS czy Gyeon CanCoat, tyle że to są różne półki jeśli chodzi o powłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo nałożonej i utwardzonej powłoki pokroju UNC-R czy C1 ścierny cleaner nie da rady usunąć. Co innego z powłoką typu Sonax PNS czy Gyeon CanCoat, tyle że to są różne półki jeśli chodzi o powłoki.

 

Czyli tzw szybkie powłoki - wetcoat , czy sealnto powłoki cleaner powinien ściągnąć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie co kolega buka .W grudniu będę miał tydzień urlopu i planuje zafundować Hani cały proces .Mam możliwość skorzystania z garażu nie ogrzewanego ,znając moje szczęście to penie temperatura będzie wlanie w okolicy trochę ponad 0 stopni... Biały aplikator od valet pro, będzie odpowiedni do 4nano scrub alkaline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzcie się chociaż w jakiś nagrzewacz elektryczny albo termowentylator zawsze coś ;) A co do warstwowania Fusso sam się nad tym zastanawiałem, ale warstwować syntetyk ? Myślę, że każdy doradzi aby dokładniej zająć się całym procesem przygotowania lakieru pod smalec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo nałożonej i utwardzonej powłoki pokroju UNC-R czy C1 ścierny cleaner nie da rady usunąć. Co innego z powłoką typu Sonax PNS czy Gyeon CanCoat, tyle że to są różne półki jeśli chodzi o powłoki.

 

Wiedziałem, że to napiszesz ale ja naruszyłem Opti-Gloss clenerem Amigo po trzech miesiącach od aplikacji :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska, prałem podsufitkę w ciągniku rolniczym. do prania użyłem proszku tenzi w ekstrakcji. spartoliłem sprawę bo poleciało trochę na szybę, porobiły się zacieki i w porę nie wytarłem tego. teraz kłopot bo płyn do szyb tego nie rusza, jest coś co pomoże? mocne APC czy jakiś rozpuszczalnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcelonip, Było już kilka razy na forum pisane ze fibry pokoju Kirklanda czy Eurowa (obie z gramaturą oo 380g/m2) mogą być z powodzeniem używane w pracy przy aucie.

http://temachem.sklep.pl/opis/2407739/s ... sztuk.html tutaj wychodzą jeszcze taniej bo po 4,36zl za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.