Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

712869 booohal, psa morderce kupiłeś ;)

Nie mam problemu z wychowywaniem psów ;)

Ale faktem jest, że wiele nie trzeba żeby amstaffa, stafforda, pit bulla ''wychować'' na zabójcę. Każdego psa można ale są razy bardziej podatne.

 

Kurde, dopiero pod koniec pisania posta kapnąłem się, że to był sarkazm z Twojej strony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem suczke amstaffa przez 9 lat. Raz pogryzla innego psa i nie lubila dzieci, jak była mniejszą to chyba bajtle za mocno za uszy ciagnely i coś jej w głowie zostało.

Po za tym pies bardzo mądry, jak kolega napisał wyżej, kwestia wytresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zasadzie to nie wiem czy to bardziej śmieszne, czy tragiczne. Może nie sam film, ale to że gościu który ma prawie 30k subskrypcji mówi, że tak powinno się myć auto...

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to codziennie poprawia mi humor system Logic7 w moim E91, po prostu to pięęęknie gra. Z racji tego, że lubię dobre granie to cholernie się cieszę, że mogę tego doświadczyć nie tylko w domu, ale też w aucie. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zasadzie to nie wiem czy to bardziej śmieszne, czy tragiczne. Może nie sam film, ale to że gościu który ma prawie 30k subskrypcji mówi, że tak powinno się myć auto...

Obejrzałem fragmentami, bo gość nakręcił film jak odcinek "M jak miłość". Ogólnie widać, że gdzieś dzwoni, tylko nie wiadomo w którym kościele. Jak kupiłem rok temu mojemu byłemu koledze wosk Turtle Waxa i szampon Sonaxa na urodziny, to tak samo, uświadomion (jak sądził) kolega, poleciał do sklepu po aplikator gąbkowy Sonaxa, do apteki po pieluchy tetrowe i zużył pół butelki (a ona chyba 400 ml miała) na Passata kombi. Też dzwoniło... I jaki zadowolony - "chopie, te auto boło cołkie biołe!". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No i stało się...

Rodzina detailerów się powiększa :D

Warszawscy mieszacze już od dawna wiedzieli, że Justyna jest przy nadzieji, ale dopiero w tą sobotę dowiedzieliśmy się, że będzie to syn. Doręczenie planowane jest na połowę września :kox: Ciekawe w kogo się bardziej wda - we mnie, czy w małżonkę... :-]

 

Taka nowina naładowała mnie długotrwale pozytywną energią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.