Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Zauważyłem od 2 tyg w "amerykańskim detailing social media..." mega wysyp produktów Koch Chemie 😄 Niemiecka firma uderza w USA ? Na "każdym" kanale ich produkty.

Jak zwykle nie umieją wymówić i już przyległa łatka COCK Chemie 😄

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem filmik nagrany przez pracownika studia którym chwalił się właściciel auta a było to Volvo S90 po aplikacji gtechniq crystal serum ultra to jak zobaczyłem te mazy na klapie bagażnika i jeszcze ten głupi typ dał ten filmik właścicielowi i jeszcze na dodatek usługa kosztowała 6k to podniosłem się na duchu że jak mi coś nie wyjdzie do końca tak jak bym chciał to nie jestma się co martwić bo widać że nawet studia z akredytacją walą takie babole i głupoty że aż słabo się robi 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@rygryss właśnie to przeczytałem - pizgam😂 najpierw uprzejmie, grzecznie cos "do Ciebie pije", a jak mu odpisałeś jakie jest Twoje stanowisko, to zaczął się pluc, że jesteś uprzedzony do niego 😂 mistrz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cie panie, wszedłem na ten kanał i co ten gość robi to głowa mała. Wytrzymałem minutę. Gość nie potrafi składać zdań - kogoś mi to przypomina ale nie wiem kogo (np. "seria dla większego odbioru" - deklinacja rzecz trudna), wada wymowy, wali to sponsoringiem za karton chemii. Ma tak dobre oświetlenie, że aż o nie zahacza i widać potem jak się buja. Z resztą statyw tez ma nie najlepszy o ile w ogóle to statyw. Merytorycznie o produkcie go nie ocenie bo szkoda mi czasu na oglądanie go.

 

Edit:

Już wiem z kim mi się to kojarzy xD

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy on w drugiej minucie powiedział, że ten produkt można użyć do deironizacji „wnęcza”? Może mistrzem detailingu nie jestem, tak jak on , i jeszcze mało wiem😂 ale w jakim celu używać deironizera do wnęcza pojazdu? 😂
 

Edit: Czy to może służyć jako zapach samochodowy ? 🤨😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DominiGnie wiem, wytrzymałem do momentu gdy powiedział "I co jeszcze najważniejsze! Szybkie lokowanie produktu" i dodaje, że bluza jest wspaniała, ach i w ogóle i on ma różne bluzy takie te no i wiecie ta jest najlepsza xD

 

Edit: Tak on powiedział "możemy użyć taksze do deironizacji wnęcza". Pewnie chodziło mu o wnętrze felgi ale to wynika z tego o czym pisałem wcześniej, gość nie potrafi w język polski. Po tym jest kolejna perełka. Najważniejsze jest, żeby produkty były wydajne ale deironizery nie są wydajne bo "tego idzie w detailingu najwięcej" xD ten gość chyba nie ogląda przed publikowaniem swoich filmów albo ma ujemne IQ.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DominiG napisał:

@vlodek2532 dalej jest jeszcze szczotka z dunlopa za 12 zł (ta z biedronki) i w ogóle to też jest mistrzostwo świata 👍😂

Kolego szczotkę Dunlopa za 12 zł to ty akurat szanuj bo jest spoko tylko schnie potem 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vlodek2532 napisał:

Kolego szczotkę Dunlopa za 12 zł to ty akurat szanuj bo jest spoko tylko schnie potem 3 dni

A wiem że jest spoko, o tym ile to schnie tez wiem bo mam i gąbkę i tą szczotkę 👍 bardziej chodzi o to, że wszystko jest mistrzostwem świata 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2020 o 19:55, D@ViD napisał:

@rygryss właśnie to przeczytałem - pizgam😂 najpierw uprzejmie, grzecznie cos "do Ciebie pije", a jak mu odpisałeś jakie jest Twoje stanowisko, to zaczął się pluc, że jesteś uprzedzony do niego 😂 mistrz! 

Zaczęło się od tego, jak pod jego filmem z pastą sonaxa,  napisałem że pastę rozrzucił jak tlenek ceru. Nie będę skromny, ale ostatnio leciałem na szybie tlenkiem i w porównaniu z tym co widziałem u niego, miałem czysto... niestety nie przyjmuje krytyki i musiał coś napisać 🤭

 

W dniu 15.11.2020 o 20:41, Pietras napisał:

Grubo, jeszcze trochę i guru zawita na forum i zacznie oceniać PSB 😂

Na pewno śledzi

 

 

W dniu 15.11.2020 o 20:30, vlodek2532 napisał:

@rygryss gość, który ma 100 wyświetleń pod filmami w dwa tygodnie mówi komuś, ze kanał podupada

Chciał się odegrać, jego zdaniem ilość chemii robi prawdziwego Detailera, a najlepsze, że wymienił firmę której u mnie nie ma na kanale, a jest to totalny pakowacz 🥴

... jeżeli chodzi o wysławianie nie jest to takie proste patrząc w aparat, ale ja oglądając czyjeś filmy (swoich nie trawię), bardziej skupiam się na robicie i dlatego pozwoliłem sobie na komentarz.

Szkoda, że u niego jest zero-jedynkowo... jesteś ze mną, albo przeciwko mnie, wiadomo nikt nie lubi być krytykowany.🤭

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rygryss napisał:

Zaczęło się od tego, jak pod jego filmem z pastą sonaxa,  napisałem że pastę rozrzucił jak tlenek ceru. Nie będę skromny, ale ostatnio leciałem na szybie tlenkiem i w porównaniu z tym co widziałem u niego, miałem czysto... niestety nie przyjmuje krytyki i musiał coś napisać 🤭

 

Na pewno śledzi

 

 

Chciał się odegrać, jego zdaniem ilość chemii robi prawdziwego Detailera, a najlepsze, że wymienił firmę której u mnie nie ma na kanale, a jest to totalny pakowacz 🥴

... jeżeli chodzi o wysławianie nie jest to takie proste patrząc w aparat, ale ja oglądając czyjeś filmy (swoich nie trawię), bardziej skupiam się na robicie i dlatego pozwoliłem sobie na komentarz.

Szkoda, że u niego jest zero-jedynkowo... jesteś ze mną, albo przeciwko mnie, wiadomo nikt nie lubi być krytykowany.🤭

 

 

Trema, a brak zdolności ułożenia poprawnego zdania to dwie różne rzeczy.

Kiedyś to on mnie denerwował, a teraz jak chce się pośmiać to zamiast oglądać kabaret odpalam ww kanał/profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie z racji tego, że obdarzyliście go atencją obejrzałem jego 3 filmy (pranie ekstrakcyjne, torba fireball, test myjki parkside) - pytanie. Komu wysłać rachunek za onkologa?

Dobra, nie śledzę poczynań tego ancymona ale zauważyłem, że z innym kolegom mocno sobie słodzą - chodzi o JTL. Ciekawe czy jemu też wypomniał oświetlenie w tym zagruzowanym garażu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detailingowy fajny jest, taki mało elokwentny. No i testy jego to petarda  
Mi na YT wmawia, że mam maszynę o skoku 9mm zamiast 20 Dobry jest. Ale za to Wubera na oko ocenił, że 15tka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.