Jump to content

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Eryczek

Recommended Posts

damianTDCi, forumowi znawcy twierdzili, że na torze by go pewnie każdy objechał. dzisiaj info w wiadomościach, że facet jest zawodowym kierowcą rajdowym. ciekawe co wtedy sobie nasi eksperci pomyśleli :)

a tak ode mnie to koleś musi mieć na prawdę nierówno skoro jeździ w rajdach, a jeszcze po ulicach sie musi ścigać :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

A to ciekawe ;) w teleexpresie mówili, ze gościu juz jakiś czas temu stracił prawko za inne drogowe popisy wiec na pewno nie mógł startowac. Jakos mi sie nie chce wierzyc, ze gość ścigał sie w rajdach a później wyczyniał takie rzeczy na ulicach. Chyba, ze go caly czas klepali... to by mogło tłumaczyć dlaczego na drodze musi być najszybszy.

Link to comment
Share on other sites

Chłopakowi na pewno nie można odmówić umiejętności.... a, że ma "bałagan i trociny na strychu" zamiast mózgu to inna bajka. Fakt, przegiął ale trochę niezbyt fair jest słuchać teraz w TV mędrców, fanów motoryzacji i wszelkiej maści moto-entuzjastów, którzy ogólnie to tylko lubią patrzeć na samochody a jak już muszą gdzieć jechać to fury mają zblokowane na maksymalnie 50 km/h. Największym szpeniem jest Pan Dziewulskim który z racji swojego wieku przemieszcza się już tylko na elektrycznym wózku inwalidzkim na który lubi założyć sobie kurtkę z napisem Repsol a na głowę kask Shoeia, żeby go nie przewiało. Corvettę w garażu też ma pewnie tylko jak lokatę kapitały a na oponach jescze "cycki"...Mikiciuk i całe towarzystwo z TVN Turbo też jęczy, że nieładnie. Kraśko tak się oburza na wizji ale zapomina wspomnieć ,że za prędkość stracił chyba 2 razy prawo jazdy...

Link to comment
Share on other sites

Co do policji to przed chwilą w Teleexpresie pokazywali jakiś turniej w Poznaniu par policyjnych. Nosz k... paraolimpiada. Nie są w stanie doskoczyć do 2,3m drążka aby się podciągnąć, przez metrową przeszkodę przewracają się na ziemię... No masakra... Brzuszki jak u biskupów...

Link to comment
Share on other sites

Filmiki z nim są już nudne. Gościu odwala maniane że głowa boli od dłuższego czasu i żadnych konsekwencji z tego tytułu. Mój kraj - taki piękny.

 

Najlepszy policjant - gość jawnie ucieka przed nimi łamiąc kolejne to przepisy, a ten do niego podchodzi i standartowe przywitanie "dzień dobry..." Powinni go rzucić na glebę, skuć i odwieźć na komendę.

Link to comment
Share on other sites

Przecież to nie ten sam kierowca. Poza tym nagranie sprzed "nagonki" która ma miejsce od kilku dni.

 

Generalnie główny film którym tak się wszyscy podniecają to żaden dowód. Wiedzą, tylko, że M3 białe i to wszystko. Zerowy dowód to i gość się może śmiać im w twarz :D

Link to comment
Share on other sites

Wiedzą, tylko, że M3 białe i to wszystko. Zerowy dowód to i gość się może śmiać im w twarz :D

 

A jednak nie - poczytaj co dla niego szykuje prokuratura.

Za głośna sprawa już żeby tusk się nie chciał popisać jakie mamy sprawne państwo.

 

Koleś cwaniaczek ale za mocno się chwalił filmikami idiota - i dlatego wtopi.

Link to comment
Share on other sites

Takie mamy prawo...

 

Różnicą jest jeszcze mentalność policjantów w USA i Polsce. Tam czują, że chronią kraj. U nas "władza może więcej"...

 

Tam policjanci mają szacunek, u nas większość z nich kpi przez to co wyprawiają...

Link to comment
Share on other sites

M3 białe

jak dla mnie z hitowego filmu nie wynika, że to M3, owszem garb i wloty na masce mogłyby to sugerować, ale równie dobrze może to być customowa maska w innym aucie.

tylko ze hitowy filmik z internetu pomog "znaleźć" nagrania z 16 kamer monitoringu miejskiego. Wiec pewnie dlatego maja przyokazji pieknu wglad na twarz kierowcy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.