Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Przepraszamy za wszystkie niedogodności związane z kanistrem 5L. To samo przechodziliśmy wcześniej z butelkami. Raz dostawca wysyła partię która jest super, innym razem są problemy. Niestety nie mamy tak wielkich stocków, że możemy sobie pozwolić na reklamacje całości dostawy co wstrzymałoby produkcję.

Obiecujemy, że wkrótce kanistry będą jednorodne i pojawią się dedykowane kraniki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL po prostu malymi krokami zbliża się do lodwej skały.

Szkoda.

Dopóki produkty są spoko, jest nadzieja. Inna sprawa, że dużo jest w tym elementu losowego. Kilkoma produktami się już bawiłem i w żadnym nie miałem problemu z triggerami, o którym to często piszecie.

Na pewno takie rzeczy wkurzają, ale daleki byłbym od takiej diagnozy.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, ADBL napisał:

Obiecujemy, że wkrótce kanistry będą jednorodne i pojawią się dedykowane kraniki.

Jednorodne czyli takie jak aktualne z korkiem 47mm czy wróca poprzednie z korkiem 50mm? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Ta informacja nie jest jeszcze znana. Kanistry i różne korki do nich przechodzą surowe testy kompatybilności. Nie chcemy sytuacji kiedy kanister wydaje się ok, po czym okazuje się, że z jednym produktem się nie lubi i cieknie w transporcie.

Jest bardzo wiele zmiennych dlatego nie jest to prosty i szybki proces.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 6.02.2020 o 13:28, ADBL napisał:

Nie chcemy sytuacji kiedy kanister wydaje się ok, po czym okazuje się, że z jednym produktem się nie lubi i cieknie w transporcie.

No niestety ostatnio wchidze do piwnicy i smierdzi deironem... pekla mi nakretka z 5l baniaczka z vampir light, nie dokrecilem za mocno, a nawet nie otwieralem go od kilku tygodni. Chodzi o baniaczek z mniejsza nakretka, chcialem nakrecic z tire&rubber ale nie pasowala bo za duza wiec poproatu przelalem i poki co wszystko ok nakretka i opakowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, croix napisał:

A ja bym chciał taką gumkę na rękę 🙂

Mam kilka za czasów gdy byłem fanem ADBL. Nie używane. Teraz nie mogę się utożsamiać z marką. J
Jak załatwisz wysyłkę paczkomatem to są Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 godzin temu, lukasz_byd napisał:

Mam kilka za czasów gdy byłem fanem ADBL. Nie używane. Teraz nie mogę się utożsamiać z marką. J
Jak załatwisz wysyłkę paczkomatem to są Twoje.

szkoda 😞

 

49 minut temu, RoBee napisał:

Macie przewidziane jakieś drobne upominki dla spostrzegawczych klientów, którzy zauważyli błędy w opisie jednego z waszych produktów? emoji48.pngemoji6.png

odezwij się na prv. coś pomyślimy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.