Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, daniel87 napisał:

@MMCzysci dlaczego nie...jakimkolwiek QD bym nie pracował na lakierze zawsze przy okazji prysnę szyby. W zależności od QD czasami trzeba się bardziej przyłożyć żeby nie bylo "mazów"😉

Bo psikasz bezpośrednio na lakier 🙂 ja tą metodę już dawno odpuściłem teraz każdy QD leci na Aplikator, jedynie spraywaxy leca na lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.09.2019 o 08:29, lukasz_byd napisał:

Szkoda że ciągle atomizery z Black Water są do dupy a nie do opon. Sorry, ale inaczej nie mogę.

Produkt mi bardzo odpowiada, a tu taki strzał w kolano.

 

Atomizer mojego BW padł po 4 dywanikach i jednej oponie. Uszczelka odkleja sie/ wypada, przez co nie ma ciśnienia i paluchy ufajdane. Gdyby nie fakt, że to produkt do opon, to byłbym zadowolony, bo jak dla mnie zapach kozak 😁 

A'propos triggerów z nowej serii - zakupiłem 15, używałem 7 z czego 2 od razu w kosz, bo w ogole nie podaja produktu, tez macie z nimi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, piotroosh napisał:

A'propos triggerów z nowej serii - zakupiłem 15, używałem 7 z czego 2 od razu w kosz, bo w ogole nie podaja produktu, tez macie z nimi problem?

5152105_sa.jpg;maxHeight=640;maxWidth=55

  • Super 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj Wasze stoisko na targach Warsaw Motor Show i jestem mocno zaskoczony/zbulwersowany. Podczas rozmowy odnośnie wyboru odpowiedniego produktu z jednym Waszych przedstawicieli, wpieprza się nagle inny pracownik (a osoba, z którą rozmawiałem ma mnie nagle w głębokim poważaniu). Pracownik wypytuje o cenę maszyny polerskiej i dumnie oświadcza, że zawyży ją o 100 zł i „przytnie” sobie tą stówkę, bo gość (potencjalny klient) na stoisku jest napalony. Po jakimś czasie zostaję łaskawie spławiony zbytkową odpowiedzią. 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 8.12.2019 o 13:11, maciek-drummer napisał:

@ADBL przewidujecie wprowadzić jeszcze jakieś produkty w pojemnościach 0,2 czy to już koniec ?

 

W dniu 9.12.2019 o 08:47, ADBL napisał:

wszystko zależy jak przyjmą się na rynku obecne 200ml.

Ja bym poprosił wszystkie zapachy: misty i odor killery w tych opakowaniach. 500ml to za dużo dla mnie ale w mniejszych wszystkie chętnie bym przygarnął :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Domel napisał:

Ja bym poprosił wszystkie zapachy: misty i odor killery w tych opakowaniach. 500ml to za dużo dla mnie ale w mniejszych wszystkie chętnie bym przygarnął 🙂

Super pomysł 🙂 podpisuje się 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ADBL Jakie polecacie rożcieńczanie waszego ACID CHERRY FOAM z linii INDUSTRIAL do pianownicy PA ? Stosowałem według waszych zaleceń ale piany tutaj brak.. I pytanie czy można stosować go z oprysku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 16:46, Chochlik437 napisał:

@ADBL Jakie polecacie rożcieńczanie waszego ACID CHERRY FOAM z linii INDUSTRIAL do pianownicy PA ? Stosowałem według waszych zaleceń ale piany tutaj brak.. I pytanie czy można stosować go z oprysku ?

Przy rozcieńczeniu 1:10 piana powinna być mleczna. Jeżeli chcesz uzyskać obfitszą pianę, to spróbuj stężenia 1:8. 
Produkt świetnie się sprawdza podczas serwisu powłoki jako szampon. Wtedy zalecane rozcieńczenie to 100ml/10L wody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ADBL chciałbym sie zapytać ile jeszcze razy bedziecie zmieniać srednice korka w waszych 5L bańkach?! 
IMG-20200204-171115869.jpg

IMG-20200204-173640447.jpg

IMG-20200204-173732065.jpg

IMG-20200204-173742580-MP.jpg

Nie informujecie o tym nigdzie że zostały zmienione korki, a co za tym idzie do aktualnych baniek nie da sie dobrać pasującego kranika nigdzie.... 

Lubie wasze produkty ale naprawde to jest 4'ta jak dobrze licze zmiana korków w bańkach 5L... Ile jeszcze planujecie zmian? 

Druga sprawa jestem dość silnym facetem, 188cm wzrostu ponad 100kg wagi, ale odkręcenie aktualnych korków bez użycia żaby jest praktycznie niewykonalne. Musiałem sie nieźle nameczyć zeby odkręcić korek od TFR'a a jak przykręciłem do niego kranik i okazało sie ze nie pasuje to naprawde byłem cały w "skowronkach" 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, paki112 napisał:

@Streat  czyli problem z kranikiem nie tylko u mnie, a myślałem, że po prostu się skrzywił w drodze lub wadliwy. Weź tu nalej 40 ml z 5L baniaka 😆

tam takiego shampoo to jeszcze da rade nalać na upartego bo to geste ale takie apc czy tfr to leje sie wszedzie tylko nie tam gdzie trzeba... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.