Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=9208]ADBL[/mention] czy to znaczy, że możemy się spodziewać jakiegoś twardego wosku z Waszej strony lub reaktywacje wosku konkursowego?

Przecież na filmie było powiedziane ze to woski zrobione tylko na potrzeby tego filmu a nie wiski testowe przedprodukcyjne :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[mention=1319]mx_nowicki[/mention] [mention=9208]ADBL[/mention] [mention=9300]Chemik ADBL[/mention] Super filmik następny film o pH

+1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yKawa napisał:

@ADBL czy to znaczy, że możemy się spodziewać jakiegoś twardego wosku z Waszej strony lub reaktywacje wosku konkursowego? 😛

Pytalem juz na grupie FB o wosk twardy a moze czy sie pokusza o jakas powloke 🙂 W tym roku nie mamy na co liczyc 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Birkhof napisał:


Przecież na filmie było powiedziane ze to woski zrobione tylko na potrzeby tego filmu a nie wiski testowe przedprodukcyjne 🙂


 

Tak wiem 😜 chodziło mi o "gotowy" wosk. Fajnie gdyby reanimowali " czekoladowy wosk " 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 16:08, menior napisał:

@ADBL Mieszkam za granica,zazwyczaj robie  detailingowe zakupy w kraju 🙂 ale czasami ja i moi znajomi tu zamawiamy z Polski(choc przesylka droga 😕) u partnerow forum,czesto tez i wasze produkty ktore ciesza sie coraz lepsza opinia 🙂(tez i troche moja w tym zasluga🙂) ostatnio zostalem poinformowany ze zakupy robic moge owszem(bo i czemu nie) ale z pomineciem tylko waszych produktow 😯 moge znac przyczyne i prosic o wyjasnienie tak dziwnej sutuacji(zanacze ze mieszkam w kraju UE nie Korei Pln.) 

@ADBL, tak z ciekawości, jak to ma się do grudniowego rozporządzenia UE o zakazie geoblokowania? Raczej sklep nie ma prawa czegoś takiego robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barto125 nie ma niby prawa a jednak robi...w Itali takie "mafijne" praktyki sa bardzo powszechne na tutejszym rynku, i unijne rozporzadzenia malo kogo interesuja,widac adbl tez w takie "uklady" wszedl....szkoda bo to zniecheca do zakupow w naszych sklepach,kosztem tutejszego dystrybutora ktory poza produktami adbl nie ma wiele,a i produkty adbl to chyba tylko polowa produktów,to zacheca do zakupow gdzie indziej i produktow konkurencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fredi88 napisał:

Menior, dlatego zawsze kupuję kosmetyki w PL i przywożę większą ilość ze sobą. Raz, że produkty naszych rodzimych producentów są za granicą sporo droższe, dwa - nie ma wszystkiego.

Dokladnie robie tak samo @Fredi88 i zawsze wracam obladowany 🙂 ale moi wloscy detailingowi koledzy tez chca miec dostep do naszych produktow i bogatego wyboru jaki jest u nas 😀 i chyba nikt im tego zabraniac nie moze...zamawiamy sobie z dalekich Chin a na terenie UE ktos chce zabraniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Rozważacie może sprzedaż naklejek/etykiet z opisem produktów ?

Ne interesują mnie żadne naklejki na pisaki, chce mieć ładnie i estetycznie.

Mam dużo szejkerów 0.5. Rozlewam sobie proporcje. Chciałbym taka ładną naklejkę frontową:

 

image.png.d748bf5aa90cf7447192613622030759.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Domel napisał:

Rozważacie może sprzedaż naklejek/etykiet z opisem produktów ?

Ne interesują mnie żadne naklejki na pisaki, chce mieć ładnie i estetycznie.

Mam dużo szejkerów 0.5. Rozlewam sobie proporcje. Chciałbym taka ładną naklejkę frontową: 

popieram,

a tymczasem u siebie mam coś takiego

etykiety.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał:

Rozważacie może sprzedaż naklejek/etykiet z opisem produktów ?

Ne interesują mnie żadne naklejki na pisaki, chce mieć ładnie i estetycznie.

Mam dużo szejkerów 0.5. Rozlewam sobie proporcje. Chciałbym taka ładną naklejkę frontową:

Pomysł może nie najgorszy, ale trzeba wziąć pod uwagę ryzyko wystąpienia nieuczciwych praktyk - czytaj - butla Shaker, naklejka, w środku wlane nie wiadomo co i wprowadzanie w obrót jako produkt oryginalny. Naklejki na shakery musiałyby różnić się od tych na zwykłych produktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

niestety ale opcja ze sprzedażą etykiet nie jest możliwa. przechodziliśmy już kiedyś akcje kiedy nasze produkty zaczęły być podrabiane i wprowadzane w innych butlach na rynek.

Ale moze etykieta shakera w przyszłości sie zmieni? Jak byście chcieli żeby wyglądała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ADBL napisał:

niestety ale opcja ze sprzedażą etykiet nie jest możliwa. przechodziliśmy już kiedyś akcje kiedy nasze produkty zaczęły być podrabiane i wprowadzane w innych butlach na rynek.

Ale moze etykieta shakera w przyszłości sie zmieni? Jak byście chcieli żeby wyglądała?

No właśnie do tego zmierzałem. Pamiętajmy, że żyjemy w Polsce. IMO, wymagającym w zupełności wystarczyłaby zmiana szaty graficznej etykietek załączanych do Shakerów. Dla mnie osobiście te obecne są ok, ewentualnie pokusiłbym się o zmianę pomarańczowego paska na dwa białe pola - na nazwę produktu i stężenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.