Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas22 Jak dla mnie nowe butlę bardzo spoko. Przerobiłem już z 1.5 litra Apc na malym  shakerze. Fajnie leży w ręce szczególnie ten 0.5l . Litrówka na razie leży w szafce tylko skubnołem trigger który niestety przy Deironku cieknie;😔.@BarKoz Ja używałem na pedzelku WS. Rewelacyjnie się nim pracuję mega fajnie się pieni😊👍.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Generalnie chodzi mi o to że są jakoś kulawo profilowane/odlewane (nie znam się na technice tworzenie butelek) i jej podstawa nie jest gładką, równą powierzchnią. Nie bujają się jak marynarz w bocianim gnieździe ale nie stoją stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ADBL napisał:

Jak za puste i lekkie to czy będzie stała butelka po coli czy Adbl to wiatr zawieje i się przewróci ;). 

Owszem. Ale dziwnym trafem tylko Wasze butelki się bujają. Żadne inne. Po prostu nie radzicie sobie zupełnie w kwestii opakowań. Te super atomizery w wersji którejś tam też super nie są bo też zdarza im się cieknąć. I z żadną inną firmą nie miałem nigdy zastrzeżeń. Nawet taniutkie RRC potrafi jakoś zrobić butelkę która stoi jak trzeba nawet jak pusta. Atomizery bez pierniczenia sami wymienili w 3 tygodnie po sygnałach że jest problem ze zbyt długim triggerem. Butelki też zmieniają mimo że te pierwsze wcale złe nie były. Sami z siebie. Beż proszenia i sygnałów przez pół roku. Także wybaczcie ale ja chcę dobry produkt w dobrym opakowaniu. Wy serwujecie dobry produkt w lipnych opakowaniach.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Strus - z jednym się nie zgodzimy. Nikt nie robi swojej butelki. Z polskich firm jako pierwsi stwierdziliśmy, że idziemy w proces projektowania formy, pożniejszych jej zmian itd. Teraz odbija nam się to czkawką.

RRC - ich butelka jest gotowcem z rynku. Zmieniają ją (były problemy z przeciekaniem i inne) na inną butelkę z rynku. To tak gwoli ścisłości. Jak zaczynaliśmy swoją przygodę w tej banży też mieliśmy dużo większą elastyczność.

Tak jak wspomniałem tu czy w innym temacie, nowe triggery w drodze. Identyczne jak wiele firm amerykanskich czy koreanskich. Butelka zapewnie też doświadczy zmian na lepsze, ale przez to, że jest ona z naszej własnej formy a nie kupiona ze stocku procez znacznie się wydłuża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Strus napisał:

Wy serwujecie dobry produkt w lipnych opakowaniach.

Lepsze to niż lipny produkt w super opakowaniach 🙂 Dlatego RRC niech ma sobie bajecznie cudowne opakowania, to jak na razie nie zamierzam nic więcej od nich kupować, a od @ADBL   jak najbardziej.  😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ADBL napisał:

Nikt nie robi swojej butelki.

Zgoda. Ja rozumiem że to kosztowne i akceptuję to. Znaczy że słabo dobieracie partnerów w tej kwestii. I Życzę Wam żeby kolejne wybory był już w 100% trafne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.