Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Oj widzę  dużo hejtu jak zawsze. Czy to Wasza tradycja? Kto z tutejszych "troli internetowych" widział, dotykał pady? Otóż nikt ;-)
Właśnie wróciłem z targów Automechanika Frankfurt. Oczywiście odwiedziłem też ADBL, widziałem pady.
Pady mają określoną wielkość.  Opakowanie jest większe. Otwór wypada tak jak pad leży w opakowaniu. Otwór jest wycentrowany idealnie więc po co pierd.....
Brak słów co się tu dzieje

  • Lubię to 6
  • Dziękuję 1
  • Super 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska tradycja została podtrzymana. Jesteśmy pod butem obcych państw w prawie wszystkich dziedzinach a w tych których próbujemy coś sami to jesteśmy pod butem własnych obywateli. 

  • Lubię to 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StreamHD napisał:

Polska tradycja została podtrzymana. Jesteśmy pod butem obcych państw w prawie wszystkich dziedzinach a w tych których próbujemy coś sami to jesteśmy pod butem własnych obywateli. 

W dziedzinie detailingu to chyba innym daleko do nas(poza UK) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK z mojej strony komenatrze apropo dziury nie byly zadym hejtem. Szanuje a nawet bardzo to co robi ADBL.

Komentowalem to wszystko jako ciekwostka i bardzo ten widok dziur a bokach zaciekawil. Juz teraz wszystko jest traktowane jao hejt... nawet juz nie mozna zapytac a o merytoryczej dyskusji nie wspomne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podsumowaniem targów we Frankfurcie i pawilonów 11 oraz 12 jest hasło.
Polski detailing siłą stoi. 700 km od domu spotkałem wiecej znajomych niż na targach w Poznaniu. Nasze, rodzime firmy zaprezentowały sie świetnie. Stoiska sztos. Nie wspomnę o rozpoznawalności itd...
Świat może brać z nas przykład. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AreK napisał:

Oj widzę  dużo hejtu jak zawsze. Czy to Wasza tradycja? Kto z tutejszych "troli internetowych" widział, dotykał pady?

@AreK - o co Ci chodzi z tym hejtem i trollingiem ? Temat padów zaczął się i oparł o foto z FB, na którym część padów wyglądała, jakby miały otwór w nietypowym miejscu. Czy dyskusja na ten temat to już hejt, a uczestnicy dyskusji - to trolle ? Jeśli tak uważasz - idziesz trochę za daleko... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, Tomas22 napisał:

Juz teraz wszystko jest traktowane jao hejt...

Nie wszystko, ale w temacie ADBL to zaczyna już być żenujące. Łatwo wychwycić "negatywne emocje".

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel - a mi się wydaje, że obecne podejście jest też trochę niezdrowe również w drugą stronę. Niewinna dyskusja na temat padów, dotycząca sensu/przyczyny takiego a nie innego umiejscowienia otworu, oraz miejsca produkcji padów (co dzisiaj już wyjaśnił @ADBL) jest już traktowana jak atak i hejt przez trolli na polskiego producenta...? Wskaż mi, które wypowiedzi były tymi "negatywnymi emocjami" ? Chyba, że masz na myśli dwa, czy trzy żartobliwe posty w temacie... Nikt chyba nimi nie miał zamiaru obrazić @ADBL ? A przynajmniej ja tego tak nie odebrałem...

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ADBL napisał:

Welur nie jest jest chiński. Piana też nie. Klej też nie. Sami tniemy, kleimy, obrabiamy, znakujemy, wykanczamy. 

Mój komentarz był żartem 😉 Śmieszy mnie trochę takie dopytywanie i tłmaczenie się skąd wszystko się bierze. Nawet jeśli byłoby chińskie, niezłe jakościowo, a polska marka na tym zarobi to kupię i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Eidos71 napisał:

Wskaż mi, które wypowiedzi były tymi "negatywnymi emocjami" ?

Nie pije do Ciebie przecież. Stwierdzam generalnie - że dużo i często negatywnych emocji w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Domel napisał:

Stwierdzam generalnie - że dużo i często negatywnych emocji w tym temacie.

Z tym się zgadzam. Ogólnie cały temat jest poprzeplatany często zbyt emocjonalnymi wypowiedziami, zawierającymi trochę za dużo negatywów. Ale - jeśli mam być szczery - ADBL trochę sam zapracował na jakiś procent tych opinii... Nikt tu nie jest bez winy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AreK napisał:

@menior na targach UK praktycznie nie istnieje.

😯 kto by powiedzial,a jak inne europejskie kraje? w porownaniu z nami,ktos sie jeszcze wybija? Wiem ze byl przedstawiciel wloskiego LCDA ktorego znam,i jakie polskie firmy poza ADBL byly obecne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z Pl było sporo firm ale z najbardziej znanych to ADBL, NAT, Tenzi, DrMarcus, Gyeon-sami Polacy, Nerta, jeden gość firmował pady takim nazwiskiem jak moje ale jakośc wykonania słabiutka ;-) - to z naszej branży ale w innych było też masa Polaków.
Co mnie zaskoczyło nie znalazłem niemieckich potentatów w dziedzinie chemii. Był KochChemie ale Sonaxa nie znalazłem. Angoli nie widziałem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.