Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
29 minut temu, ADBL napisał:

siłe interior cleaner mozesz porównać do zwykłe apc 1:4. oczywiście należy pamiętać że nie trzeba go wypłukiwać i to jest jego przewaga nad produtkami typu apc.

Polecam do domu - świetnie się sprawdza przy dzieciach.....

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Domel napisał:

Polecam do domu - świetnie się sprawdza przy dzieciach..... 

Ja w domu prawie wszystko lecę IC ale akurat mam tego od Oh My Car

A do lakierownych mebli zrobiłem miks IC z ich dressingiem 🙂    Córa już tak chętnie nie włazi na niektóre szafki bo za ślisko 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ADBL napisał:

siłe interior cleaner mozesz porównać do zwykłe apc 1:4. oczywiście należy pamiętać że nie trzeba go wypłukiwać i to jest jego przewaga nad produtkami typu apc.

1:4 czy 1:40?

Właśnie to lubię w gotowcach, że nie trzeba bawić się w wypłukiwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, menior napisał:

A czy Interior cleaner mozna rozcienczac? Przydalby sie taki produkt do czyszczenia na biezaco bez koniecznosci wyplukiwania 

Przecież nie trzeba tego produktu wypłukiwać. 

Właśnie też zastanawiam się nad tym Interior cleanerem i jeszcze myśle nad czysty kokpit od tenzi dla porównania jak ma się jedno do drugiego, chociaż cena porównywalna. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior  No właśnie 1:4 też mnie zdziwiło i czekam aż @ADBL to potwierdzi. Zawsze uważałem, że APC 1:10 jest wystarczające  nawet do zaniedbanych plastików. Niemniej jednak będę  miał okazję sprawdzić to na swoim kundlu i mam nadzieję, że Interior Cleaner zda egzamin na 5kę, bo zimą w garażu nie chce mi się bawić w wypłukiwanie APC i stąd się wziął pomysł na zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie mam zbyt dużo materiału filmowego i testowego jeszcze ale co mam to mogę pokazać 😉

Interior Cleaner to bardzo fajny gotowy do pracy produkt. Nie trzeba wymywać, myśleć jakie stężenie dobrać, ładnie neutralnie pachnie, szybko działa, szybko wysycha - biorę z półki i robię robotę.

W domu przy dzieciach sprzątanie się nie kończy 😉

Jak chcecie to założę osobny temat bo z jednym filmikiem to trochę wstyd wrzucać do działu testy 😉 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał82 napisał:

@menior  No właśnie 1:4 też mnie zdziwiło i czekam aż @ADBL to potwierdzi. Zawsze uważałem, że APC 1:10 jest wystarczające  nawet do zaniedbanych plastików. Niemniej jednak będę  miał okazję sprawdzić to na swoim kundlu i mam nadzieję, że Interior Cleaner zda egzamin na 5kę, bo zimą w garażu nie chce mi się bawić w wypłukiwanie APC i stąd się wziął pomysł na zakup.

Ale @ADBL napisało o sile czyszczenia, że jest porównywalna do tej samej jak byśmy czyścili APC 1:4, bynajmniej ja tak ich wypowiedz zrozumiałem. A myśle, że są w interior cleaner mniej agresywne związki niż w APC, którym możemy wyczyścić wszystko, ale jeśli się mylę to niech mnie poprawią, bo też szukam takiego produktu.

@Tomas22  niestety nie jest chyba dostępny w 5l baniakach tylko 0,5 lub 1l.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja do mycia takiego doglebnego uzywam nawet i APC 1:20 i robi robote,ale do mycia biezacego takiego odswiezenia na szybko uzywam innego APC(u nas nie dostepny) takiego wlasnie nie wymagajacego wymywania,gdzie moge sobie dobierac stezenie w zaleznosci od potrzeby nawet 1:40 jak nie chce by naruszal dressingi,takiego produktu na naszym rynku nie widze i bylem ciekaw czy IC bedzie czyms takim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

to po kolei 🙂
 

interior cleaner moze ściągać dressingi. 

planujemy wprowadzić w pojemności 5L.

nadaje się do każdej powierzchni.

nie jesto to środek przeznaczony do kontaktu z żywnościa i nigdy nie był pod tym kątem testowany 🙂 - więc tutaj nie możemy się wypowiedzieć czy zaszkodzi.

moc jak 1:4 apc ale wszystkie powierzchnie i np białe napisy na nich mogą czuć się bezpiecznie :).

jeżeli chcecie super delikatnego czyszczenia możecie rozcieńczyć go 1:4.



 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ADBL napisał:

interior cleaner moze ściągać dressingi.

 

39 minut temu, ADBL napisał:

nadaje się do każdej powierzchni.

 

39 minut temu, ADBL napisał:

moc jak 1:4 apc ale wszystkie powierzchnie i np białe napisy na nich mogą czuć się bezpiecznie :).

Właśnie tego oczekiwałem decydując się na zakup 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rudi0018 napisał:

@ADBL dzięki za odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwianie wątpliwości. IC jest pozycja obowiązkowa przy następnym zamówieniu 😉 

Również dziękuję i poczekam na baniaczek. @ADBL długo to potrwa ?

Użytkownicy sierkiera 😁.  Jak się spisują butle 0.5 litra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas22 napisał:

Użytkownicy sierkiera 😁.  Jak się spisują butle 0.5 litra ?

Muszę przyznać że atomizer jest spoko. Butli jakoś też nie wciąga. Sam cleaner fajnie wypracowuje się szczotką lub pędzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.