Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając relacje z mycia swoich 4 kółek, zauważyłem że coraz częściej tatusiom pomagają ich pociechy - wygląda na to że zarejestrowały się na forum i próbują rozkminić jak otworzyć te butelki ;-)

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając relacje widziałem ktoś nazwał psa Kudłaty ale właściciel się go pozbył bo był niepotrzebny :) jak widać zarejestrował się na forum by podbić swoją wartość ale dalej być niepotrzebnym :)

 

Dodane po 11 minutach 2 sekundach:

[ref]Znawca_Bigosu[/ref],

Ahh twoje posty czytaj ze zrozumieniem...

Przecież kilka osób napisało że po prostu nie można tego otworzyc. NIE MOZNA, nie da się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać niektórzy mają IQ na średnim poziomie i nie potrafią przeczytać niektórych postów ze zrozumieniem :) np tych w których pisze że ktoś jakoś umiał trzy razy odkręcić ale przy następnej próbie nie da się, nawet PO WCIŚNIĘCIU. To jest wada tych kapsli a nie brak wiedzy że trzeba korek wcisnąć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się otworzyć tylko trzeba mieć ukończone 18 lat. To takie powszechnie stosowane zabezpieczenie dla bezpieczeństwa dzieci ;-)

Arku z całym szacunkiem ale uwierz mi że mojego się nie da :) po prostu coś nie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele butelek mam po prostu nieprecyzyjnie zgrzaną etykietę która zachodzi na szyjkę i jest problem z dokręceniem atomizera i właśnie tych korków. Część zgrzanego "plastiku" zachodzi na zwoje plastikowego gwintu. Czasami na zdjęciach widać, że niektóre butelki mają w tym miejscu wyciętą etykietę a inne tak pozostawioną. Na moje pierwsze IQD atomizer i korek dało się dokręcić bez problemu, po skończeniu dokupiłem drugie i etykieta zachodzi na szyjkę przez co trzeba się trochę posiłować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam prawie wszystkie kosmetyki od adbl(oprócz tych do prania) i nie mam absolutnie z nimi żadnego problemu.jedynie w tire dresing się denko odkształciło ale mi to nie przeszkadza :)

kiedy będą dostępne jakieś nowości?Co planujecie na ten sezon?

 

Planujecie jakiś produkt,który zapewni zrzut wody? a nie hydrofobowość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po namowie paru znajomych postanowiłem i ja zakupić QD1 ;) Po otworzeniu butelki od razu spodobał mi się zapach no ale po przykręceniu atomizera przez przypadek butelka mi się wywróciła na dywan no i oczywiście produkt zaczął wyciekać na niego... Na prawdę wiele produktów różnych firm posiadam i nie zauważyłem takiego problemu. Wasze butelki i atomizery to jakiś żart. Mam nadzieje że sam QD1 się obroni efektem i przyjemnością z pracy bo już na początku zostałem rozczarowany.

 

Tak jak widzicie na zdjęciu nawet przycinałem folie na butelce bo myślałem że to przez nią nie dokręca się atomizer ale to nie to. Mam pare Waszych atomizerów i wszystkie poszły do kosza.

 

Jedyna możliwość to przelanie do innej butelki i Wam userzy forum też to radzę:

 

IMG_0971.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.