Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

645486 w pełnym słońcu, ciemny lakier...

 

Jak dla mnie to wystarczające odpowiedź dlaczego nie mogłeś go dotrzeć ;)

 

Sam mam 2 z 3 aut czarne i tylko z kilkoma QD można pobawić się na pełnym słońcu lajcie na czarnym lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

645488 Sam mam 2 z 3 aut czarne i tylko z kilkoma QD można pobawić się na pełnym słońcu lajcie na czarnym lakierze

To QW nie QD. Ja z żadnym aktualnym QD nie mam takich problemów na słońcu (Finale, BSD, QD1...)

Tak jak pisałem, Kiwami kładłem obok i summa summarum aplikacja/dotarcie było szybsze i łatwiejsze dlatego Quick z niego żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób narzeka na problemy z mazami na czarnym więc problem jest dość istotny. Fajnie jakby ADBL odniosło się do tego. Z qd1 rozwiązaniem była aplikacja w małych ilościach po strzale na panel lub bezpośrednio na mikrofibrę. Sam myślałem nad zakupem quick waxa ale po komentarzach na razie odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po użyciu każdego z dostępnych do tej pory środków ADBL nie mam wątpliwości co do tego ,czy zakupię QW, zastanawia mnie tylko gdzie jest problem , czy faktycznie ADBL nie dopracowało tego środka pod względem docierania ,czy może jedyny błąd jaki popełnili to to , że nazwali go quick :o Gdyby wszyscy , którzy go użyli pisali o problemie z docieraniem ,wtedy nie miałbym wątpliwości , ale jednak głosy są podzielone , i z jakiegoś powodu negatywną otoczkę stwarzają również ci , którzy go nawet nie użyli :wallbash: . Takie same opinie krążyły w przypadku SG MD , miałem go i gdyby nie to , że ewidentnie i nadmiernie ciągnął kurz ( na co znalazłem sposób, choć dla wielu pewnie absurdalny więc nawet nie będę pisał ) ,to nadal gościł by w moim arsenale za pozostałe aspekty jakie oferuje ten produkt .A jeżeli chodzi o docieranie , to cóż ,jeżeli zajęło mi to kilka minut dłużej niż przy np. BSD ( choć i BSD też według niektórych nie jest bezproblemowe :kox: ) to efekt cieszył oko na tyle , że i ten jeden minus ( kurz) można było mu wybaczyć ;) . Dodatkowo trochę dziwi mnie ogólne podejście do "naszych" produktów :shock: , wystarczy że pojawi się zagraniczna marka w ładnej otoczce itd nawet cena może być z du..y wzięta ,ale produkty zostały pochwalone przez paru "wielkich" z zachodu , to od razu pojawiają się ochy , achy , nawet jeżeli produkt jeszcze nie przekroczył granicy , i takich produktów się nie krytykuje ,wyszukuje się samych pozytywnych cech ,a w razie "niepowodzenia" wini się wszystko inne tylko nie produkt ;) . A jeżeli chodzi o polskie twory , to automatycznie i bez wątpienia to produkt/producent jest winny niespełnionym oczekiwaniom użytkownika :dontknow: .

Już nie mogę się doczekać kiedy na własnym aucie sprawdzę jaka jest prawda co do QW :ad::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

645550 ale jednak głosy są podzielone

Niektórym się Zymol nie poci, także wiesz...

Niektórzy nie są w stanie dojrzeć swirli na kilkunastoletnim lakierze...

Aktualnie wilgotność nie pomaga, temperatura też nie. Dlatego uczciwie napisałem w jakich warunkach go kładłem bo wg. mnie to i tak bardzo dobry produkt (przyciemnienie, beading, sheeting,) niemniej nie quick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałem opiera się na opinii użytkowników, którzy mieli ten produkt i używali na czarnym lakierze. Dostępne są tutaj lub w dziale testy. Nie wiem po co piszesz o negatywnej otoczce stworzonej przez tych, którzy nie używali tego produktu...

 

Podobnie nie rozumiem twojej oceny podejścia forumowiczów do jak to nazwałeś "naszych" produktów. Do tej pory ADBL czy Good Stuff zbierali raczej tylko pochlebne recenzje za swoje produktywięc więc nijak ma się to do tego co napisałeś. SG zdarzały się wpadki ( jak choćby utrata barwnika w iron offie ) i ludzie o tym na forum po prostu pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

to może po kolei :D

booohal, qw nie wolno kłaść w pełnym słońcu :acute::acute::acute: . nie jest to tez wosk w paście który aplikujesz i odczekujesz jakiś czas by później go dopolerowac. postępując wg zasad aplikacji o których napisaliśmy krótko tutaj viewtopic.php?f=223&p=645560#p645560 produkt jest quick. niedługo powstanie temat związany z qw w którym opiszemy wszystkie aspekty jego aplikacji, na co uważać, etc i to powinno rozwiązać Wasze problemy. :D

tazman, mała ilość środka też jest istotna. Chcieliśmy by był on bardzo wydajny (tak samo jak qd1). broń Boże nie zmuszamy Cie do kupna qw ;). czasem użytkownicy kontaktują się z nami bezpośrednio odnośnie wspomnianych przez Ciebie problemów z aplikacją i najczęściej wychodzi na to że traktują qw jak qd1. nie da się jednak wypośrodkować mega looku, kroplingu, trwałości z aplikacją na poziomie qd. qw pod kątem tych pierwszych cech bliżej do różnych coatów a aplikacja łata (przy zachowaniu aplikacji "wg sztuki") :). :D

golden0282, :good::good: wiemy że mieliśmy fuckupy w postaci np zasysających atomizerów ale nigdy nie zdarzyło się i nie zdarzy żebyśmy wypuścili niedopracowany produkt. średnio nad każdą recepturą prace trwają 6-8miesięcy. Nad QW pracowaliśmy jeszcze dłużej. Wiemy że postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę ale staramy się by nie spadła ona nam na głowę ;). Jeżeli czegoś nie jesteśmy w 100% pewni to nie wypuszczamy tego na rynek.

 

Bardzo istotne dla nas są Wasze odczucia. do tego stopnia, że chyba zrobimy produkt do aplikacji w pełnym słońcu i ekstremalnych temperaturach, może kosztem pozostałych cech, ale skoro rynek się domaga ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałem opiera się na opinii użytkowników, którzy mieli ten produkt i używali na czarnym lakierze. Dostępne są tutaj lub w dziale testy. Nie wiem po co piszesz o negatywnej otoczce stworzonej przez tych, którzy nie używali tego produktu...

 

Podobnie nie rozumiem twojej oceny podejścia forumowiczów do jak to nazwałeś "naszych" produktów. Do tej pory ADBL czy Good Stuff zbierali raczej tylko pochlebne recenzje za swoje produktywięc więc nijak ma się to do tego co napisałeś. SG zdarzały się wpadki ( jak choćby utrata barwnika w iron offie ) i ludzie o tym na forum po prostu pisali.

 

 

Tu masz racje :good: moja odpowiedź na temat QW jest tak samo wartościowa jak Twoja , Ty powielasz opinie niezadowolonych , a ja tych drugich ;)

 

 

645550 ale jednak głosy są podzielone
Niektórym się Zymol nie poci, także wiesz...

Niektórzy nie są w stanie dojrzeć swirli na kilkunastoletnim lakierze...

Aktualnie wilgotność nie pomaga, temperatura też nie. Dlatego uczciwie napisałem w jakich warunkach go kładłem bo wg. mnie to i tak bardzo dobry produkt (przyciemnienie, beading, sheeting,) niemniej nie quick.

 

Tak naprawdę to tylko Twoja opinia daje mi do myślenia , że coś może nie grać , ale o tym to muszę przekonać się na własnej skórze ( aucie ) ;) .

Nazwą się nie sugeruję , jak dla mnie jeżeli chodzi o polskie produkty ,to może być napisane nawet Super Hiper Mega Fast Wax , a szybkość nakładania może być na poziomie przeciętnym ( o ile tak da się to w ogóle określić) lub nawet gorzej niż przeciętnym :kox: ,ale jeżeli produkt wynagradza mi trud nałożenia pozostałymi cechami powodującymi , że go w ogóle nakładam , to na nazwę broń boże nigdy się nie obrażam :) , a w arsenale mam na tyle dużo różnych wynalazków, że jeżeli już muszę coś zrobić na szybko , to biorę produkt, który wiem że mogę nałożyć na szybko ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ADBL, robicie świetna robota i tak trzymać. Niemniej jednak - wszystkim nie dogodzicie. Ale z ogromnej gamy waszych - i nie tylko - produktów każdy sobie może wybrać to co mu najbardziej pasuje :):ad::ad::ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo istotne dla nas są Wasze odczucia. do tego stopnia, że chyba zrobimy produkt do aplikacji w pełnym słońcu i ekstremalnych temperaturach, może kosztem pozostałych cech, ale skoro rynek się domaga ;).

 

Jak tak dobrze idzie wprowadzanie nowości to może zaproponuję zrobienie odpowiednika AMMO Hydrate ? ;)

Rynek raczej nie będzie wielki, chyba, że dobrze to sprzedacie, ale brakuje mi u nas takiego mazidła (było przez chwilę u SG BlitzBlowDry - widocznie się nie sprzedawało :kox: ) :D

Obecnie korzystam z M:LT do tego celu, jednak zawsze mogłoby być lepiej 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myśleliście o zrobieniu np. takiego boxa ze wszystkimi swoimi produktami w wersji testowej? No może nie wszystkie ale większość. Chętnie bym co nieco przetestował ale zakup butli za 50pln i użycie raz? Mało opłacalne jak dla mnie. A tak kupujesz zestaw, testujesz i co podejdzie to zakup większej butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Box już macie tylko środek dorobić pod mniejsze butelczyny i już moja kobieta będzie wiedzieć co mi kupić na urodziny ;)

Albo zwykły kartonik ze wszystkimi produktami do testowania.

Jeśli coś takiego będzie w przyszłości pierwszy zakupie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie kupiłem baniaczek wipe out i jestem zadowolony, mam tylko małe ale......zostawil mi straszny bałagan na piano black na słupkach w moim fokusie , panel wipe nic po sobie nie zostawia, może to odosobniony przypadek ale warto po testować.

Gdyby nie to, to naprawdę zbliżone produkty a biorąc pod uwagę cenę to :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadajcie już jutro do MX Nowicki na Dni Otwarte. Będzie można pobawić się praktycznie każdym naszym produktem, wygrać jakieś nagrody i spędzić miło i na luzie sobotę! :)

Zapraszamy :).

 

Byłem, sprawdziłem i kilka rzeczy kupiłem :)

 

p.s Chemik, dzięki za pomoc w usuwaniu plam w tapicerce w złotym Volvo S40 ! :)

Uporczywe odbarwienia spowodowane otwarta szybą podczas mycia ciśnieniowego zniknęły w 80%

Być może przy kolejnej sesji z APC i Interior WOW znikną całkowicie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.