Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam natomiast pytanie ponieważ przymierzam się do kupna nowego dresingu WOW czy jest potrzeba dokupić do WOW Quick Detailer?

Do wyczyszczenia deski posłuży mi APC, następnie nałożę dresing WOW, a gdy przyłapie trochę kurzu to również dobrze będzie psiknąć WOW na fibrę i przetrzeć delikatnie. Wydaje mi się że QD w takim wypadku będzie zbędnym produktem. Ale może mi się tylko wydaje, tak więc proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast pytanie ponieważ przymierzam się do kupna nowego dresingu WOW czy jest potrzeba dokupić do WOW Quick Detailer?

Do wyczyszczenia deski posłuży mi APC, następnie nałożę dresing WOW, a gdy przyłapie trochę kurzu to również dobrze będzie psiknąć WOW na fibrę i przetrzeć delikatnie. Wydaje mi się że QD w takim wypadku będzie zbędnym produktem. Ale może mi się tylko wydaje, tak więc proszę o odpowiedź.

 

ja bym to porównał do typowego quick detailera, który idzie na lakier :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale QD idący na lakier zazwyczaj jest ostatnim etapem i nadaje jakiś tam ostateczny wygląd, szajn i kropelkowanie. A tutaj jak to jest, też nieco powiedzmy przyciemni, nabłyszczy/zmatowi, czy po prostu da najbardziej naturalny efekt, czyli jak po wyczyszczeniu np. APC?

Bo przyznam szczerze nie zrozumiałem koncepcji tego produktu, a jest dość ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QD idący na lakier zazwyczaj jest ostatnim etapem i nadaje jakiś tam ostateczny wygląd, szajn i kropelkowanie.

 

Skoro tak uważasz, to nic dziwnego, że nie rozumiesz koncepcji QD do wnętrza.

 

QD jest tylko do szybkiego odświeżenia, jak sama nazwa wskazuje, a nie ostatni etap w zabezpieczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

639602 QD jest tylko do szybkiego odświeżenia, jak sama nazwa wskazuje, a nie ostatni etap w zabezpieczeniu.

O to mi z grubsza chodziło, nie wiedziałem, że QD we wnętrzu dotyczy czegoś innego. Rozumiałem nazwę Quick Detailer przez pryzmat tego, jak działa na lakierze, czyli środek który w szybki sposób wyczyści małe zanieczyszczenia, podbija szklistość czy tam śliskość lakieru, ale faktem jest, że "odświeżanie" to też dobra nazwa na taki efekt. We wnętrzu to byłoby szybkie oczyszczenie i przywrócenie naturalnego wyglądu... być może już łapię koncepcję. Chociaż cały czas jestem ciekaw ostatecznego efektu... czy np. pozostawia jakąś warstwę ochronną itp.

 

Dzięki za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Zapraszam Was wszystkich do dyskusji w tematach z opisami nowości, które pojawiły się przed chwilą.

W środę jak nie zasnę pisząc to pojawią się tematy o kolejnych nowościach czyli MW i QW :)

 

Ps. miło się Was czyta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie chciałem stwierdzić, że po użuyciu dzis Quick Wax od ADBL byłem w szoku, jeśli chodzi o łatwość aplikacji, wydaje mi się, że łatwiej się to rozprowadza niż QD.

Nigdy tak szybko nie nałożyłem wosku na auto :good: Super sprawa :good:

 

Tylko ten trigger stary dostałem i mega lipa, trzeba było w sumie całkiem odkręcić aby leciało to jakoś i tak psikałem cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.