Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Jarek_Cuma, wszystko zależy ile mineło km/dni od ostatniej aplikacji. być może wystarczy go zwyczajnie spianować/prysnąć tire cleaneram i splukac pod cisnieniem by spod spodu wyszedl na wierzch polozony wczesniej dressing.

nie ma tez przeszkod by nalozyc kolejna warstwe na juz lezacy.

 

maciek-drummer, można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem bardzo ciekaw Clay Sponge.

Głownie czy nie robi śladów i czy nadaje do przygotowania lakieru pod wosk bez polerowania :D

 

Ja użyłem już na 2 moich samochodach i jest :good: Niewątpliwą zaletą jest wygoda użytkowania i skraca znacznie czas potrzebny na wyglinkowanie całego auta. Mi zeszło 20minut machania gąbką na sporych gabarytów kombi. Miałem przygotowane wiaderko z letnią wodą z dodatkiem szamponu ADBL Pro i podczas pracy solidnie moczyłem Clay Sponge w takim roztworze. Trzeba uważać żeby gąbka miały cały czas "mokre" podłoże i nie stawiała oporu bo wtedy można porobić szybko kuku na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja też zaopatrzyłem się w Clay Sponge'a i jestem po pierwszym aucie. Niestety nie mam porównania z glinką, bo pierwszy raz w ogóle robiłem taki zabieg. Wrażenia na plus - przyjemnie się pracowało. Nie widać śladów zużycia, także mam nadzieję, że clay sponge posłuży na długo. ADBL, chciałem jedynie zwrócić uwagę, że Clay Sponge chyba pod wpływem ciepła dotarł do mnie z lekko przetopionym opakowaniem w jednym rogu, a sama warstwa wierzchnia przykleiła się delikatnie do opakowania - po rozcięciu i delikatnym oderwaniu nie widzę, żeby stanowiło to problemu, ale może warto rozważyć inne opakowanie...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.