Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
649433 QD nie daje rady?

 

eeeeeee, QD na kupy ?? :roll:

 

13055787_10153457084206524_1978277152188611277_o.jpg

 

Tutaj nawet APC nie daje rady. :thumbdown:

Nie wiem co te gołebie jedza ale to wypala dziury. Pelne piachu i toksycznych elementow. :thumbdown:

Wielowarstowe struktury gownianej sprawy. :wallbash:

I nie wiem co przyciaga te ptaki akurat na auto mojej zony ale z 10 aut na parkingu najwiecej jest zawsze usrany fiacik. :dontknow:

 

Takze jesli ADBL wprowadzilo by cos takiego do oferty moge zostac głównym testerem... :D

 

Nie bede stal jak wal pod blokiem codzienie i rozkladal nawilzone husteczki po calym aucie i czekal az kupa sie rozmiekczy.

Przydalby sie jakis quick spray and instant shit wipe... :ad::D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to musisz chyba zainwestować w garaż, a na początek spróbuj parkować w innym miejscu - dalej od ściany bloku / nie pod drzewami. Z tego co czytam na forum to QD wszystkim kupy usuwa no i wiadomo, że najlepiej od razu po lądawaniu na lakierze ją usunąć, a nie czekać aż się nazbiera i dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Swoje trzymam w garazu ;) zonki pod blokiem:) Dlugo juz w tym siedze i duzo srodkow z testowalem. Czekam na mozliwosc zakupu H20+, a dla ADBL to tylko sugestia jakby szukali pomyslu na cos zupelnie nowego i tyle w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem co przyciaga te ptaki akurat na auto mojej zony ale z 10 aut na parkingu najwiecej jest zawsze usrany fiacik. :dontknow:

 

Takze jesli ADBL wprowadzilo by cos takiego do oferty moge zostac głównym testerem... :D

 

Nie bede stal jak wal pod blokiem codzienie i rozkladal nawilzone husteczki po calym aucie i czekal az kupa sie rozmiekczy.

Przydalby sie jakis quick spray and instant shit wipe... :ad::D:D:D:D:D

 

może używasz jakiegoś pachnącego wosku co przyciąga ptaki, które myślą że to dobre żarcie? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanko:

Wiadomo już coś w kwestii dresingu do opon? Akurat skończyłem butlę Endurance i zastanawiam się czy czekać na Wasz produkt, bo jak na razie, wszystko spod Waszej ręki jest super ;) . Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.