Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie ta cała farsa związana z otoczką "nowości" skłania pomału do sięgnięcia po inne produkty. Wielki szum, zapowiedzi, jakieś spy photo, a tak naprawdę to ADBL odpisuje raz na tydzień na posty, nie odpowiada na pytania forumowiczów robiąc z tego tajemnicę, jakby na rynek wchodził nowy model Porsche. Za chwilę ktoś napisze, że ADBL jest zapracowane i nie ma czasu na dyskusje na forum, ale konkurencja pod tym względem pracuje lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

638733 Jak ktoś zrobi test na forum to na pewno tak będzie

fajnie, ale to kolejne czekanie za testami od dnia premiery...wydaje mi się, że sami powinni zachęcić do zakupu zdjęciami, nagraniami itp :o Chyba, że testery już rozesłane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, testery są rozesłane do dystrybutorów, najmniejszy ma pojemność 500ml i jak kupi go taki @Piotrek (sorki, że akuratnie Ciebie wziąłem, ale robisz najczęściej testy ;) ) i zechce podzielić się swoja opinią z użytkownikami forum to będziesz miał zachętę, albo ewentualnie jej brak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cześć Wszystkim po majówce.

No to może po kolei ;)

 

Enricooo, nowe triggery tak jak poprzednio są dodawane bezpłatnie do produktów gotowych do użycia. Wielu użytkowników oraz dystrybutorów chciało byśmy wprowadzili je też oddzielnie do sprzedaży więc tak zrobiliśmy.

kempus, po przeczytaniu Twojego posta troszkę podniosło się ciśnienie ale w sumie nie macie świadomości jak wiele rzeczy jest do zrobienia a ADBL tworzy tylko kilku pasjonatów. Uwierz proszę, że nie jest łatwo to ogarnąć. Nie zmuszamy do kupowania naszych produktów (jest wiele fajnych marek na rynku ;)) a strategia wprowadzania nowości jest przede wszystkim podyktowana możliwościami przerobowymi jakimi dysponujemy. Zapraszamy kiedyś na jeden dzień pracy z nami :). Myślę, że trochę zmieniłoby to Twój pogląd. Cieszymy się, że konkurencja jest od nas lepsza w niektórych aspektach; dzięki temu my możemy stawać się lepsi, poprawiać w kwestiach które Wam doskwierają. Dlatego Twój komentarz jest tak na prawdę dla nas bardzo wartościowy i dzięki za niego :).

nowyyy, Kryman, Gesiu_15, Quick Wax wychodzi w przyszłym tygodniu. Testerów nie robimy ponieważ roboty przy tym tyle samo co przy zwykłej produkcji a i tak nie wyrabiamy się z nią na zakrętach. Śledźcie naszego fb gdzie często wrzucamy relacje ze studiów z naszymi środkami a czasem także coś związanego z prototypami. Testy na forum nie wcześniej niż po premierze i na pewno nie przeprowadzane przez nas. Dalecy jesteśmy też od sponsorowania testów produktami. Dlaczego? Bo chcemy żeby był to rzetelny test a nie porównanie wielu produktów ze wskazaniem że ten który przysłał sponsor jest najlepszy. Pokopcie trochę na forum i sprawdźcie jak zmieniały się w czasie recenzje naszego Vampire, to będziecie wiedzieć o co nam chodzi ;).

 

jarekrk, interior QD jest do oczyszczenia deski, Interior WOW to dressing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim po majówce.

No to może po kolei ;)

 

....Dalecy jesteśmy też od sponsorowania testów produktami. Dlaczego? Bo chcemy żeby był to rzetelny test a nie porównanie wielu produktów ze wskazaniem że ten który przysłał sponsor jest najlepszy. Pokopcie trochę na forum i sprawdźcie jak zmieniały się w czasie recenzje naszego Vampire, to będziecie wiedzieć o co nam chodzi ;).

 

Cześć! :good:

Bardzo mi się podoba to co piszesz, ja już dość dawno zacząłem brać z przymrużeniem oka "testy" organizowane przez producentów, dla mnie jest to tylko zwykły marketing i tyle (no bo kto ośmieliłby się wytknąć wady produktu przekreślając sobie tym samym drogę do otrzymania kolejnych testerkuff? :kox: )

 

A teraz co do produktów to bardzo się cieszę, że w ofercie pojawiają się powoli kosmetyki już nie tylko do czyszczenia, ale i zabezpieczania :good:

Jakoś cały czas mi tego brakowało ;)

 

A tak nawiązując jeszcze do QD do wnętrz to np. ja bardzo chętnie z nich korzystam dlatego, że nie muszę wozić w samochodzie mf, aplikatora, bawić się w równomierne nakładanie, polerowanie itd. tylko po to aby przetrzeć trochę plastiku z kurzu. Dodatkowo qd fajnie sprawdza się u mnie do przetarcia np. przyciemnianych szyb z tyłu - przynajmniej raz w tygodniu jeżdżę z psem na tylnym siedzeniu, efekt raczej wiadomy, szyby są całe pobrudzone więc żeby nie wozić kolejnego płynu, psikam QD i sprawa załatwiona ;)

Tak samo można go wykorzystać a to do lusterka wstecznego, a to do szybki przy wskaźnikach, jak dziecko zabrudzi coś dłońmi to też nie ma problemu z zmyciem tego z plastików (jakieś lody, batonik itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL, wiem, że ogarnięcie tego wszystkiego to nie lada sztuka. Moja frustracja była spowodowana zapowiadanymi premierami, albo raczej ich brakiem z powodu opóźnienia. Dwukrotnie wstrzymywałem się z zamówieniami bo czekałem na Wasze produkty, ale się nie doczekałem i kupiłem co innego. Na pewno też nie pomagała mi przy tym wkur*** atmosfera w pracy ;) nie mniej jednak mam kilka Waszych rzeczy i uważam, że są zajebiste, co do tego nie mam wątpliwości bo gdyby nie były, nie wyczekiwałbym tak Waszych nowych produktów bo byłoby mi wszystko jedno ;) no, ale w końcu coś się ruszyło, więc nie wykluczam kolejnych małych zakupów :P i proszę nie odbierać mojego "ataku" personalnie, nikogo nie chciałem urazić, wiem z doświadczenia, że praca w szeroko pojmowanej obsłudze Klienta jest czasem jedną z najgorszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nic nie mam do zarzucenia produktom ADBL, aczkolwiek fajnie by było zobaczyć kilka fotek po zastosowaniu każdego z produktów nawet zrobionych przez dystrybutora. Wydaje się się, że skoro zależy im na odbiorcach (przynajmniej KA) nie będzie żadnych kombinacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

kempus, dlatego właśnie nie zareagowaliśmy agresją a zrozumieniem i wytłumaczeniem tematu ;). My się nie obrażamy wiec jest git ;).

 

nowyyy, jeżeli chodzi o nowości to czasem na fb coś wrzucamy. aktualne produkty mają swoje tematy w tym dziale i w testach i można tam bez problemu znaleźć poglądowe fotki. mamy tez kanał na yt ;).

 

Piotrek, nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do jakiegokolwiek Twojego testu. ;)

 

Dodane po 3 godzinach 21 minutach 59 sekundach:

apropo nowości... ;) paczki lecą więc w następnym tygodniu powinny być u partnerów

 

https://www.facebook.com/adblpolska/pos ... 4280807616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie coś wiecej napisaćo tych 2 środkach do parania tapicerek ? (prespray oraz środek do płukania)

 

Miałem zamawiać znów VP CCC ale zobaczyłem że coś wprowadzacie i nie wiem czy sienie przerzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do atomizerow. W sumie taka pierdoła ale strasznie mnie nurtuje :kox:

Zamowilem ostatnio Vampire Liquid 500ml i myslalem, ze atomizer jest zepsuty bo nic nie chcialo z niego leciec. Okazalo sie, ze rurka od atomizera jest za dluga o jakies 6-7cm i sie zagina w butelce. Wszystkie rurki dajecie takiej dlugosci i trzeba je pozniej samemu docinac zeby sie nie zaginaly czy po prostu ja tak trafilem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

piepia, jeszcze do niedawna dawaliśmy jedną długość rurki i trzeba ją było dociąć. Wraz z nowym atomizerem (z kwadratową dziurką z tyłu główki) zaczęliśmy docinać rurki do odpowiednich pojemności. Jednak zanim Dystrybutorzy wyczerpią stare zapasy może minąć trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.