Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Bardzo lubię waszą firmę za świetne produkty jak i designerskie opakowania.

 

Ale dołączam do ludzi bardzo nie zadowolonych z jakości opakowań. Co chwilę dostaję dziwnie spłaszczone butelki, wybrzuszone (nie stoją już pionowo), albo dziwnie podrapane. Nie wiem, może to wina kuriera, albo złego pakowania w sklepie, albo nie właściwego transportu do sklepów, ale od wielu lat nigdy z żadnymi innymi nie miałem problemu tylko tymi z ADBL.

 

Temat byl juz wiele razy poruszany, wiem że wiecie. Czekam na poprawę :)

Moje uszanowanka i pozdrowki.

 

IMG_20160823_170023.jpg

IMG_20160823_173050.jpg

IMG_20160823_173059.jpg

IMG_20160823_173103.jpg

IMG_20160823_185755.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos opakowań, nie myśleliście może nad nakrętkami w różnych kolorach w zależności od zastosowania? Typu deironizery czerwone, apc zieleń, szampony brąz itp w przygaszonym odcieniu- szybciej możnaby chwycić właściwą butelkę, a nie czytać etykietki. Jak do tego zostawi się na półce nie przodem, to trzeba każdą butlę macnąć i doczytać czy to Vampiere, czy Vampire Liquid, a szkoda byłoby nawoskowane auto umyć szamponem Pro, zamiast zwyklym przez pomyłkę ;). Pomyślcie :). W sklepie na pytanie "po ile to?" "a to z czym i jak" też łatwiej by się odpowiadało, bez sprawdzania co kisi w rękach klient ;).

 

BTW, co znaczy skrót ADBL, bo mi umknęło, "auto-dbalnia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wszystko będzie poprawione 2 kwestii opakowania.

 

adbl nie jest skrótem. jest to nazwa własna.

 

kolorowe nakrętki, myśleliśmy nad tym jak projektowalismy butelki. wtedy pomysł upadł. z punktu widzenia kosztów tez ciężki temat. niektóre produkty mają te same kolory na etykiecie jak seria pro czy deironizery. wiec nawet dodając nakrętki w kolorze można by się pomylic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi mi o lekkie różnicowanie opakowań w jakiś niedrogi sposób, dla mnie to jedna ciemna masa na półce, albo w podręcznym kartonie ;) . Ale jakość chemii chwalona, gdyby to opakowania były ładne, a chemia słaba, to byśmy tu nie rozmawiali o tej marce, wiadomo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie poprawione 2 kwestii opakowania.

A triggery też będą może zmienione? Kupiłem niedawno QD1 i jak bardzo samym środkiem jestem zachwycony, tak butelka i trigger (podobno nowy?) są całkowicie nieużywalne, do niczego, do tego stopnia że przelałem w butelkę po qed angelwaxa żeby móc z niego korzystać, bo dalej jest dramat. Może właśnie czas się rozejrzeć nad innym typem tego triggera zamiast poprawiać tego w nieskończoność? Coś w stylu triggera z qed, finale, czy chociażby podobny jak w good stuff, byłoby idealnie. Szkoda że dobre produkty tracą przez wadliwe opakowanie i trigger. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]KHOT[/ref], wraz ze zmianą opakowania najpewniej pojawi się nowy trigger. od razu pytanie czy rurka którą dostałeś do triggera byłą docięta do długości butelki? jeśli nie, to tam upatruj problemu nie działania.

 

Dodane po 4 godzinach 48 minutach 12 sekundach:

z nowych nowości:

https://www.facebook.com/adblpolska/pos ... 6326193640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi mi o lekkie różnicowanie opakowań w jakiś niedrogi sposób, dla mnie to jedna ciemna masa na półce, albo w podręcznym kartonie ;) . Ale jakość chemii chwalona, gdyby to opakowania były ładne, a chemia słaba, to byśmy tu nie rozmawiali o tej marce, wiadomo :).

 

Wprowadzenie dla producenta różnokolorowego opakowania to zabójstwo i dokładanie niepotrzebnych kosztów.

A dla użytkowników którzy posiadają sporą ilość produktów od ADBL'a które faktycznie mają bardzo podobne opakowania mała podpowiedź.

Zawsze można się zaopatrzyć w kilka kolorów taśmy izolacyjnej która kosztuje grosze i okleić na około albo samą butelkę albo nakrętkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KHOT[/ref], wraz ze zmianą opakowania najpewniej pojawi się nowy trigger. od razu pytanie czy rurka którą dostałeś do triggera byłą docięta do długości butelki? jeśli nie, to tam upatruj problemu nie działania.

Rurka była ok, problem był w samym spryskiwaczu który niezależnie od ustawienia psikał, a raczej spluwał grubą strugą quickdetailera zamiast rozpylać go w mgiełkę. Zdecydowanie przydałyby wam się lepsze triggery żeby dorównać opakowaniem jakości samych środków. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.