Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe najlepiej, gdyby przyciemnił i do tego dodawał szklistości :lol: Kurna no nie wiem, bo w domu mam samochód w jasnej zieleni i srebrnym i oba lepiej wyglądają jak jest ciemniej, szczególnie ten mój zielonkawy jak zciemnieje to dopiero łapie wygląd 8-) Chyba dlatego zdecyduje się jednak na wersje do ciemnych lakierów, a z odprzedażą na giełdzie w razie co chyba nie będzie problemu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati373737 - ale żaden wosk nie spowoduje, że lakier będzie wyglądał, jak o zmierzchu... :D Jednak jak chcesz, spróbuj działania wosku do ciemnego na jasnych lakierach - zawsze "przetrzesz i objaśnisz" drogę dla innych forumowiczów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eidos71,

 

Chyba tak własnie zrobię :) Już nie chodzi o zmierzch, ale zwyczajne stanie w chociaż lekkim cieniu poprawia look tego lakieru o 100% w porównaniu do stania w pełnym słońcu :) Aktualnie leży u mnie fk nałożony ponownie jakiś tydzień temu, a on raczej dodaje tylko samej szklistości przynajmniej w moich oczach. A może ktoś z kolegów zastosował już fusso do jasnych na swoim aucie i może coś powiedzieć o swoich wrażeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet ładnie :) Teraz to już całkiem zgłupiałem :kox: Może na razie się wstrzymam skoro i tak mam świeżo położony FK i szkoda byłoby go od razu zdejmować... Poczekam na jakieś testy i wtedy coś kupię :-] Chyba, że użytkownicy forum wykupią całe zapasy z Japonii :lol:

Może to były dobry pomysł na mały teścik? Wysmarować maskę jednym i drugim, a następnie ocenić, który bardziej podbija kolor itd.? Może producent robi nas w konia i tylko daje różne opakowania, a do obu pakuje to samo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Temat posprzątany z postów na temat dostępności, polskiego dystryubotra, ruskiego ebaya, informacji że "ja tez kupiłem" etc etc. Temat jest o konkretnym produkcie i tego się proszę trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowedziś aplikowałem fusso do jasnych. miałem problem ponieważ aplikator bardzo tępo chodził po lakierze :o ten typ tak ma czy z woskiem coś nie tak? dodam że jak do dostałem to był o konsystencji papki a noc w lodówce zrobiła z niego kamień który bardzo nie chciał się trzymać aplikatora :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
e36ace, rozumiem, że po myciu szamponem taki efekt? Jak był przygotowany lakier?

myć było ok 10 i o ile pierwsze wrażenia fusso zrobiło dobre o tyle na dłuższą metę i tak pozostanę przy sprawdzonym FK. Fusso oczywiście nadal żyje ale nieco osłabł i wg mojej oceny zbyt szybko. Wosku nie skreślam bo na jego żywotność wpływ ma kilka czynników i być może w którymś miejscu popełniłem błąd, tak czy inaczej zakupię ten siuwaks gdy będzie dostępny u naszych partnerów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie soft wraz z dwoma konkurentami (Coli i FK- maska podzielona na 3 części) poszedł na maskę-podzieloną na 3 części po korekcie- myciu- cleanerze Duragloss #652 i dziś niestety po 14 dniach, 600 km prawie go nie ma.

Konkurencja całkowicie spłynęła.

 

Nie wiem o co chodzi, ale teraz te same woski poszły na Achillesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpiderS - wskazuje to na niewłaściwe przygotowanie lakieru pod wosk. Wydaje mi się niemożliwe, aby na właściwie przygotowanej powierzchni wymienieni przez Ciebie "herosi trwałości" spłynęli po dwóch tygodniach... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.