Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj udało mi się umyć maskę i zrobić zdjęcia + filmy z (kropelkowania) odpychania wody.

Woski położone na oczyszczony / jałowy lakier dnia 14.06.2014, samochód trzymany pod chmurką.

Po umyciu granice wosków się trochę pozacierały i ciężej uchwycić różnicę, jednak jest ona widoczna.

 

Zdjęcia:

Prawa PB Nattys Red, lewa Soft99 Fusso

F19iKW3l.jpg

 

 

Kropelkowanie: ( PB Natty's Red, Soft99 Fusso, Meg's #16 )

 

dYObftbl.jpg

Kdng35rl.jpg

OW3Ja5Cl.jpg

 

Filmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Bo firma handlująca fusso nie jest oficjalnym partnerem forum. Kupowałeś/chcesz kupić na allegro to tam załatwiaj sprawy

 

Wszystko w temacie. Importer w pełni świadomie nie zdecydował się na bycie Partnerem, w związku z czym nie ma opcji żeby publicznie się tutaj reklamował. Transakcje następowały poprzez Allegro, więc macie wszystkie niezbędne środki żeby rozwiązywać ewentualne spory ze sprzedawcą. I byłbym wdzięczny za przyjęcie tego w końcu do wiadomości, bo mam ciekawsze rzeczy niż ciągłe kasowanie OT z tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżało, tafli nie było, ot kropelki były mniej kształtne, za to brudu nie nałapał przez ten czas wiele... teraz to już trudno będzie coś stwierdzić po obleceniu BSD, dziś mi chodzi po głowie Lime Prime i Soft Authentic, może się uda ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mycie auta i kolejna aktualizacja mini testu po 2 tygodniach od nałożenia wosków. Auto myte 4 razy ( 2 razy pre wash + mycie dotykowe, 2 razy sama piana aktywna ).

 

Film z odprowadzania wody na brudnej masce:

Woski: PB Natty's red - prawa strona, Soft99 Fusso - środek, Meg's #16 lewa strona.

 

Zdjęcia po umyciu maski, wysuszeniu i spryskaniu wodą

PB Nattys Red: AFNXwb2l.jpg

 

Soft99 Fusso: 6d980NFl.jpg

 

Meg's #16: 0R6a80Dl.jpg

 

 

Oraz parę zdjęć efektów na niebieskim lakierze ( auto tylko umyte ):

 

uUIxX9Jl.jpg

 

tGnBmQUl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze leży na

 

Co znaczy dobrze leży? Zobacz od kiedy na forum pisze się o tym wosku ...od 2 miesięcy? Wiesz tyle to on pewnie leży dobrze i na lakierze przygotowanym w sposób "z ulotki dilera" (tylko spłukać auto wodą z piasku lub jeśli mocno brudne to umyć auto i tyle ;) ) .

Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie musisz poczekać ze 6 miesięcy, aż można będzie ocenić stan "kropelkowania" kilku jego aplikacji na kilku autkach różnie przygotowanych do nałożenia wosku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego duraglossa to do mnie też waxparadise pisał taka informacje ale są to po prostu zwykle domysły i założenia że tak powinno być że względu że oba produkty są nowością i nie zostało to jeszcze sprawdZone... Wzięło się to stąd że fusso podobno lubi jałowa powierzchnię a nowy duraglossa podobno taka powierzchnię daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fusso99 12 dobrze leży na Duragloss Squeaky Clean. Ktoś to może potwierdzić?

To prawda, na Squeaky Clean jest świetnym cleanerem nie pozostawiającym nic po sobie. Ja testuję wosk położony na nim (a w zasadzie na DP Prep - a to jest to samo) od pażdziernika '13...

 

60e2.jpg

 

W porównaniu do jednego z najlepszych cleanerów na rynku, SV CF Pro 8-)

 

Jak będę mył auto, wrzucę zdjęcia lub filmik.

 

Ja tego cleanera używam już teraz pod wszystko - jest naprawdę bardzo dobry i łatwy w pracy. Reszta (oprócz CF Pro) dawno sprzedana :mrgreen:

 

[ Dodano: 30 Czerwiec 2014, 21:53 ]

wg Wax Paradisa, produkty Duraglossa są dobre: pod, nad a najlepiej zamiast innych produktów

Tomek, może i tak było, ale uważam Squeaky Clean to obiektywnie naprawdę świetny produkt :good: , pomijając cały marketing.

 

[ Dodano: 30 Czerwiec 2014, 21:55 ]

PS2> nie ma się co bronić przed tym produktem - polecam wypróbować - inwestycja za małe opakowanie, naprawdę do przeżycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.