Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu do jednego z najlepszych cleanerów na rynku, SV CF Pro

tylko cena zaporowa :(

PS2> nie ma się co bronić przed tym produktem - polecam wypróbować - inwestycja za małe opakowanie, naprawdę do przeżycia

mówisz o duraglossie Squeaky Clean?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej było do przewidzenia, że Squeaky Clean będzie hitem po tym co można było przeczytać w testach powłoki DP/Duragloss.

 

Nie dziwne też, że Fusso może się z nim polubić bo lubi jałową powierzchnię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

g.pajak, z Wax Paradisa zażartowałem sobie bo zawsze mi się humor poprawia jak czytam jego wypowiedzi na temat produktów firmy Duragloss :mrgreen:

 

Z innej beczki, jesteś pewien że Squeaky Clean to to samo co Detailer's Coating Prep Polish? To przeświadczenie organoleptyczne czy gdzieś to przeczytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, jesteś pewien że Squeaky Clean to to samo co Detailer's Coating Prep Polish? To przeświadczenie organoleptyczne czy gdzieś to przeczytałeś?

Jak to ładnie nazwałeś, jest to przeświadczenie organoleptyczne. Chyba jako jedyny mam aktualnie i Squeaky i Prepa u siebie. Właściwości, praca z nimi, efekt: inentiko ;)

 

Moim zdaniem Squeaky vel Prep świetnie nadaje się pod Fusso Coat :good: Przypominam ten fakt, aby nie było, ze jesteśmy poza tematem wątku, :-] czyli przygotowaniem powierzchni pod Fusso ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic? A czym wypełnia?

 

Moim zdaniem, to on nic nie wypełnia :dontknow:

 

Jeśli faktycznie to jest to samo co DP, to na 100% wypełnia i moim zdaniem całkiem sporo. Musisz mieć kolor uni, żeby to dobrze wychwycić.

 

Nie zmienia to faktu, że dużo rzeczy dobrze na tym leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj po 1 miesiącu od nałożenia trzech wosków ( Meg's #16, Soft99 Fusso, PB Nattys Red ) mogę stwierdzić ich prawie całkowity zgon ...

Auto myte przez ten miesiąc w sumie 6 razy ( 4 razy pre wash + mycie dotykowe, 2 razy sama piana aktywna ).

Po wysuszeniu ręcznikiem maski, gdy zaczął padać deszczyk - to wszystkie woski jeszcze kropelkowały ... ale kropelki nie były już kształtne tylko bardziej rozlane. Najlepiej wypadł Soft99 Fusso ( jego kropelki były najlepsze z trójki ) ... jednak nie zrobiłem fotek bo był już pół mrok i nic by nie było widać.

 

Zdjęcia:

Wl3rzCGl.jpg

 

I ciekawostka - Soft99 Fusso położony na nieprzygotowany lakier(góra drzwi) mniej więcej w tym samym czasie co na masce.

mns97ojl.jpg

 

Na masce jeszcze zostawiłem woski i pewnie przez tyg poleżą, może jakieś zdjęcie po deszczu uda mi się w dzień zrobić.

 

Co jak co na razie dla mnie Soft99 Fusso spośród tej trójki znacząco wygrywa, dużo lepsze samooczyszczanie lakieru, fajnie przyciemnia lakier i zakrywa część rysek.

Auto używane codziennie, trzymane pod chmurką... u mnie szczególnie na masce żadne woski lekko nie mają - i jak nie wspomagam ich QD to takie są efekty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak szybko test sie skończył - mimo wszystko jakieś wnioski można wyciągnąć.

Dzięki za aktualizacje.

 

Nie ważne ile wosk trzyma - ważne jak wypada w porównaniu w tych samych warunkach.

U Ciebie musiały być ostre, że Fusso czy nawet Megs #16 wytrzymały zaledwie miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytac czy faktycznie jest jakaś znacząca różnica w położeniu tego "dedykowanego do ciemnych/jasnych" kolorów na inny, niże jest właśnie przeznaczony - czyli ten do ciemnych na jasnym lakierze i odwrotnie. Czy różnica będzie jakaś i czy znacząco zauważalna? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.